Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

MOtORcULAR TEK VÜcUT OLUyOR...

Motovento
    REKLAM ALANI

bende bursadan tam destek hep destek listeye ekleyin lütfen bi organizasyon olursada uyarın motorcu_sercat@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    agonyozgur;kardeşim kesinlikle çevreye rahatsızlık verecek şekilde bir eylem planımız yok.Lütfen bu topicin konusu bu şekilde anlaşılmasın.Amacımız motosiklet kullanıcılarının sesini duyurmak,yani "Bakın motosiklet kullanıcılarına,efendi efendi yollarında gidiyorlar,trafikte 3-4 motosiklet yanyana gidebiliyor tek şeritte,trafikte kalabaşlık da yapmıyorlar,hemde adamlar birbirini tutuyor,yardımcı oluyorlar... "dedirtebilmek.Destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Yeni kişiler eklendikçe bu topicin 2.sayfasındaki kişi listesini güncelliyorum.Eminim bahara kadar çok kalabalık olacağız,sayfalara sığmayacağız

bu mesaj üstüne sizinle heryere herzaman gelirim...

viper nereye, ben oraya

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    viper_1 ve crazy_devil ayrı kişilikler bu arada.Benden alıntı yapmışsın da uyarayım dedim.Saol desteğin için (bu arada güncel kalmış olur hehehe )

Arkadaşlar ;
    Ben NİETZSCHE ile görüştüm.
    İşlerinin yoğunluğu nedeniyle çok hızlı bir şekilde cevap yazıyor.
    Ondan dolayı başlığı açan viper_1 olunca , hemen mesajları okuyup cevap vermiş.
    Ne yazdığı önemli değil.Düşüncesi zaten belli.Her zaman bizlerle olduğu açıkca yazıyor.O bize yeter.

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    crazy_devil..Bende eğer motorumu alabilirsem o zamana kadar zaman ve hava koşulları müsait olursa bu protesto organizasyonuna katılımcı olarak iştirak etmek isterim..Fakat bu organizasyonun diğer motorsiklet siteleri ile birlikte organize edilmesi lazım..Bunun için önde gelen site adminleri ortak ve planlı bir şeyler yapmalıki sesimiz daha iyi duyulsun..
    Something in the Way..!

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Merhaba arkadaşlar,

Topici henüz yeni gördüm iki motorumla ( o tarihte birini satmamış olursam) hizmetinizdeyim

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    evet agonyozgur haklısın kardeşim şu an için sadece Sayın modumuz barış abi ve Egeknn desteğini verdi,eğer diğer mod kardeşlerimizde bu olaya sıocak bakar ve diğer site adminleriyle falan irtibata geçer de bu olay için katılımcı toplarlarsa daha iyi olur.Bi başka olay da;Motosiklet Kulüblerinin bulunduğu şehirlerden organizasyon temsilcisi olacak arkadaşların,bu kulüblerle irtibata geçip onlardan da destek istemek.Saygılar.

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    serdar abi bende bursadan emirlerinize hazırım !!Bu guzel organızasyona katılmaktan gurur duyarım,inşallah o vakite kadar ehliyetimide almış olurum !!!
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    vallahi abiler isterdim katılmak ama motot var kucuk de olsa ama ehliyet yok işde ehliyetim olsa sizinle tüüüümmm organizasyonara katılırım ama önüme hep ehliyet duvarı çıkıyor
    ama tabiki volkan abinin arkasında artçı olarak yer alabilirim tabii..

34`TU`4343 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alanyadan bir destekde benden, biz 5 arkadasız, zaten cok motorda yok alanyada (racing). elimizden gelen desteği verebiliriz.
    KAWASAKİ ZX-6R
    Sürmek İçin Yaşa, Yaşamak İçin Sür...

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Arkadaslarim kusuruma bakmayin is dolayisiyla bayadir siteyi ziyaret edemiyordum...

Simdi gelelim konumuza...

Burda Viper_1 ve Crazy_Devil arkadaslarimizin cok akillica dusunceleri sonucunda tum motor tutkunlarinin tek vucut olma amaci ; kendimizi trafikte hissedilebilir, motorsiklet tutkunlarinin sayisinda artma rolu oynayablir ve serseri degil tamamen MOTOR ASKIYLA kendi halimizde kimseye zarar vermeden gezi duzenleyen kimliklerde oldugumuzu kanitlamak...

Toplanma ve Gezi gunu konusunda daha kesin ve net bir tarih yok fakat mart sonu yada nisan baslarinda bu buyuk ve guzel plana imza atmak istiyoruz(eger daha erken bir tarihse ozur dilerim ) arkadaslar...Daha oncede arkadaslarimizin ve benimde yazdigim gibi bi organizasyona ne kadar cok ilgi gosterirsek kanitlanablirligimiz ve sayginligimiz o kadar artar...

Bakin arkadaslar benim ne motorsikletim ne de ehliyetim var fakat onumuzdeki 1 yada 2 ay icerisinde motor ve ehliyetimi edinmis olucam edinmesem bile ben bu organizasyona o kadar cok inaniyorum ve o kadar cok benimsemis durumdayim ki kimse beni artci olarak alamasa bile ben kosa kosa yaninizda yer alirim.... Ne olur arkadaslar bu organizasyon cok cok basarili ve guzel olacak fakat biraz icinizden istek,arzu ve MOTORSIKLET ASKI olsun...
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

Çok güzel bir düşünce sonuna kadar desteklıyorum.Motosikletim yok ama yaza kadar almayı dusunuyorum.Alırsam kesın bende gelırım.Alamassam da gelırım kuzenlerın motosikletleri emrinize amadedir

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    crazy baya mesaj yazılmış şu listeyi bi daha güncellesene görelim sonucu
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Arkadaşlar bu başlığı kapatmanızı öneririm. Kimse toplanıp bir aktivite yapmasın.
    Motorcular tek vücut olsun olayına sonuna kadar varım. Ama bizi görsünler falan demeyin allah aşkına.
    Ben 1995ten beri motora biniyorum. Bir zamanlar köprüden arabaların yarı parasını öder geçerdik, trafik sigortası yoktu.
    Bizi görün dediniz gördüler.
    Evet artık arabalar kadar para ödüyoruz köprüye ve arabalar kadar trafik sigortası veriyoruz.
    Burası Türkiye. Bence yanlış yapıyorsunuz.
    Köprü eylemini 100YTLlik banknot yerine bozuk para ile yapan arkadaşlar gibi.
    Benden söylemesi!
    DBTYSG

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ANKARA dan tam destek veriyorum..bu arada anıtkabre motorla girebileceğimizi sanmıyorum

MURRAT bence sende haklısın ama denemekte fayda var,hiç değilse denemiş oluruz
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı
    ben ANKARA dan tam destek veriyorum..bu arada anıtkabre motorla girebileceğimizi sanmıyorum

MURRAT bence sende haklısın ama denemekte fayda var,hiç değilse denemiş oluruz
    Tabi tabi deneyin. Böylece şehir içi 50km/h hızı geçince de ceza yeriz bol bol
    Sadece bizi durdururlar mis gibi olur.
    Siz biz burdayız diye bağırın. Scooterlar için de özel vergi koysunlar.
    Hatta racinglere köprüden belli saatlerde geçişi yasaklasınlar.
    Yapın yapın
    DBTYSG

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murrat adlı üyeden alıntı
    Tabi tabi deneyin. Böylece şehir içi 50km/h hızı geçince de ceza yeriz bol bol
    Sadece bizi durdururlar mis gibi olur.
    Siz biz burdayız diye bağırın. Scooterlar için de özel vergi koysunlar.
    Hatta racinglere köprüden belli saatlerde geçişi yasaklasınlar.
    Yapın yapın
    sende haklısın..bizim burada köprü derdi yok.

%50 sana destek olucam köprü geçişinde

polis konusuna gelince bizim buranın polisi vatandaşın derdinden anlıyor.istanbuldakiler maşşallah kemer takmasan bile hoopp cezaaa.bence istanbulda ki organizasyonu iptal edelim..sırf senin için he dostum
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    aslında güzel bir fikirrr

selam arkadaslar.bencede tek wucut olmak ıyı fıkır.ben racecıyım.trafıkte sıkıstırıyor arabalılar.en son revujlarda patladım.adana hızlı gunler

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    murrat ; sevgili kardeşim,burada ki amaç trafik polislerine "Ulan bu motorcular iyice azıttı be,şunlara bol bol ceza keselim de günlerini görsünler..." dedirtmek değil.Yada araç sürücülerine "Ulan bende birinizi yolda sıkıştırayım da siz anlayın dünyanın kaç bucak olduğunu..." vs.vs. düşünceler sevk etmek DEĞİL!!! Ayrıca bir polemik de yaratmaya çalışmıyoruz!Sadece böyle bir etkinliğe katılımcı toplayıp,çok da güzel bir organizasyon düzenleyip,kazasız belasız atlatmak.Ayrıca motosiklet kullanımına teşvik etmek,her motosikletlilerin serseri olmadığını kanıtlamak,yolda bir motosikletli görünce önünü kesmek yerine yol vermelerini düşündürebilmek,MOTOSİKLETLİLERİ FARK ETTİRMEK.Bu gibi güzel örnekler çoğaltılabilir.Her şey köprüden geçiş ücretinin artırılması yada vergilerin çoğaltılaması-artırılması ile kısıtlı değil.Unutma ki bir kamyonun altında kaldığın zaman "Aaaa motor mu varmış benim önümdeeee.Heeeççç farketmedim vallah kosmerim" diyen pos bıyıklı amcalar senin canını geri getirmeyecek.Tek bahanesi "GÖRMEDİM"!!! olacak.Eee sonra da dicekler ki "Bu motosikletlilerde kendilerini göstercek bişiler yapsın kardeşim"...
    Hepinize desteğinden dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar.SAYGILAR

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler