Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nic Mont Sizce Nasıldır ?? Kullananlar Bilenler Yardımcı olrsa sevinirim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamun aleykum Ben Caner yaşım 18 Kocaeli / Darıca da ikamet ediyorum..! Kanuni Tigrina motosikletim var kaskım var ama Babamın ısrarıyla bir mont alıcam malum bu rüzgarları şimdi anlamıyosun ilerde acısı çıkar diyor bütçeme göre en uygun mont Nic montlar hem yakınımda var alabilme imkanım fazla bu montları önerirmisiniz..? Kalitelimidir uzun süre giyebilrmiyim..?? uzun oldu ama cvplarınızı bkliyorum.? konuyu yanlış yere açmış olabilrm kbkmayın..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben kullanıyorum yaklaşık 5 aydır , yağmur kar hiç problem yapmaz düşmedim daha ama korumalarıda sağlam duruyor ,fiyatına göre kaliteli bir mont
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

hm cevap verdiginiz için teşekkür ederim.! almayı düşünüormda sırt koruması falan nasıl peki ??

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Nic NJ serisinden bir mont almıştım feyizoglundan. Sonra sattım. Şimdi prohel kullanıyorum.

Nic güzel montlar yapıyor. Kalitesi çok iyi. Yanlız ! fermuarları çok kötü. Kesin bozuluyor. Aldığımda daha ilk fermuarı kapatıp açtığımda alt tarafı kopmuştu. Geri gönderdik. Sonra yenisi geldi o biraz idare etti ama yine bozuldu bir süre sonra.

Onun dışında koruma olarak kumaş olarak ve rüzgar geçirgenliği olarak seni tatmin eder diye düşünüyorum.

Benim Prohel'i de tavsiye ederim. Normalde yazlık mont . File mont yani. Ama içliği ile kışlık oluyor. Yazın +30 lardada kullandım. Bu kış -5 te de kullandım. İçlik giyersen içinede hiç üşümezsin.

Fiyat olarakda Nic ile hemen hemen aynıdır. Kalite olarak nic tabiki daha iyi . Seçim senin

Pantolonda armode. Gayet hoş bir ikili oldular
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2 yıldır kullanıyorum... ilk başta su vs geçirmiyordu ama eşim makinada yıkayınca bütün özelliği gitti....
    5 tane kaza geçirdim,bir tanesi çok sertti ve montum beni korudu!!!
    ben nic'in enduro montunu kullanıyorum,fazlasıyla memnunum...
    hatta tam kodu şuydu;biraz daha ileri gidip link bile vereyim

http://www.motosiklet.net/forum/alma...llananlar.html

benim kullandığım mont bu...

karar senin...

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Montlar bildiğim kadarıyla özelikle kışlık olanların üzerinde bir madde var. Su geçirmesini engelleyen. Çamaşır makinesinde yıkanınca bu madde akıp gidiyor ve artık su geçirir oluyor

Doğru mont yıkama ise , montu bir yere asarak üzerine ılık su dökmekmiş. Videosu da vardı uzmantv de izlemiştim.

Buydu sanırım.
    http://www.uzmantv.com/motorcunun-montu-nasil-olmali

hm cevap için teşkkürler muratcan7 fermuar hariç korumalarla ilgili şikayetiniz yoksa önemli deil aslında onları değiştirme şansımz olabilr.! aslında önemli olan korumalar o fiyata cok cok iiyi bi koruma olmasada beni tatmin etmesini istiyorum..!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

hm peki ayberk...korumalardan bi şikayetin yoktu sanırım yıkama olarakda bilgi için teşkkür ederim dkkate alıcam..peki sonuç bu fiyata degermi bu mont ?

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Korumalarına diyecek birşey yok. Bence nic mont seni tatmin eder. Ancak şubat ayına girdik ve yavaş yavaş yaz geliyor. Kışlık mont almayacaksın sanırım. Almayı düşündüğün modelin bir resmi varmı ?

http://www.nicmotor.com/montlar.asp?detay=NJ-1011 bu modeli düşünüyorum ama 4 mevsim galiba inceledm ykından iç ceketi var cıkarırsam yazında rahat giyerim diye düşünüyorm..

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bu benim kullandığım monttan. Bu kışlık mont ne yazıkki. Yazın giyemezsin. İçliğini çıkartsan dahi . Çünkü kışın bile terletiyordu. Yazın düşünemiyorum bile.

hmm hem yaz hem kışın giyebilcegim bi model varmı peki ?

Motosikleti
    KMT Duke 250
    4 mevsim montlar genelde ilk bahar sonbahar için tasarlanıyor. Yazın yakıcı sıcağında terletir , kışında üşütür o montlar. En iyisi hem yazlık hemde kışlık mont alabilmek ama maddi güç meselesi.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=302

Bu sayfayı incele. Ürünlerin altında yorumlarıda var . Açıklamalarındada yazıyor kışlık yazlık yada 4 mevsim olduğunu.

Ben tekrar benim şuan kullanmakta olduğum montu önermek istiyorum. Yaz kış kullanıyorum. http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45735

İlle de nic diye ısrar etme. Hatta mümkünde görmeden üzerine giymeden denemeden mont alma

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    şunada bir bak kardeş,sitemize yüzde 15 indirim de yapıyorlar telefonla ararsan...
    http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=65
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    4-5 aydır Nic kullanıyorum. Rize gibi bir yerde tek damla su geçirdiğini hatırlamıyorum. Soğuğa karşı da çok iyi. Ancak korumaları hakkında bir şey diyemem tecürebe etmedim. umarım da etmem.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Arkadaşımda Prohell bende Nic mont var fiyatları 180-200 civarı bir sınıfta .. Aynı ayarda montlar ancak şu ana kadar arkadaşımında benimde fermuarlarda problem oldu .. Fermuar pek takılacak bir şey değil elbette ancak hassas oldukları kesin ..

Bu arada 2 mizde ufak düşüşler yaşadık koruma açısından sıkıntı çekmedik şükür..
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

hm yardımlarınz ve önerileriniz için teşekkür ederm..ama Nic mont alırsam alıcam onun harici zor bşka almam.!rüzgar yagmur ve korumalarda sorun yoksa pek önmli deil gerisi tabiki fermuarda önmli ama dikkate alıcam dedklrinizi daha dikkatli olucam

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeş aman bu havada montsuz binmede! ister nick al ister dainese al farketmez sağlık hiç bişeye değişilmez en kısa sürede al bi mont sonra yavaş yavaş diğer korumalar

ben honda c90 super cup full koruma (agv siyah vizor) biniyordum mahallediki bacak kadar bebeler dalga geçiyordu " ne ya bu gawazakimi!?" diye içimide döktüm
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

hm aynen satoyama ilerde acısını çekmek istemiorm almam lazım en kısa zamanda zaten kask falan takıncada uzaylı gibi bakıyolar nolcak o motora kaskla binsen diyenler var..!

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hm aynen satoyama ilerde acısını çekmek istemiorm almam lazım en kısa zamanda zaten kask falan takıncada uzaylı gibi bakıyolar nolcak o motora kaskla binsen diyenler var..!
    inan onların hepsi kara cahil!! hiç birine itimat etme
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inan onların hepsi kara cahil!! hiç birine itimat etme
    Al bendende de o kadar! Onlara Bakma sen Kardeşim, Tak Başına Kaskını Yeter..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler