Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ATV ile ilgilenen varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır konu acmıyordum dedim beni özlemişlerdir bi konu acayim

sevgili 151 rs mi satıyorum . bana toprak ve camurda gitmesi icin en fazla 2000tl ye kadar atv önere bileceğinizi dusunyorum 0 deil 2. el lazım birde yolda bırakmasın beni yeter.. simdiden hepinize teşekkür ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

sayın buyukler kimse cevap vermiyecekmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Cross tipli bişey tavsiye ederim(Herkes gibi)

http://www.sahibinden.com/2000tl_aci...QQdisplayitem?
    Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı Kıkırdak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross tipli bişey tavsiye ederim(Herkes gibi)

http://www.sahibinden.com/2000tl_aci...QQdisplayitem?
    ya atv ler zaten cross icin değilmnidir ... otobanda hic rastlamadım bugune kadar asfalt icin olanından

Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya atv ler zaten cross icin değilmnidir ... otobanda hic rastlamadım bugune kadar asfalt icin olanından
    Off road ve on road olarak ikiye ayrılıyor Ama off road ların cadde de kullanmama gibi bir şey söz konusu değil

Tavsiyem bütçeni biraz daha arttır...3000 lira ya kadar çıkabilirsen eğer Aeon diye bir Taiwan malı bir alet var tavsiye ederim ( ikinci el) Şahsen kullanıyorum. Ancak motosiklet gibi düşünme bunu sonuçta 4 teker ... viraj da hızın yüksekse savuruyor.150 cclik sco ile yaptığın hızı 200 cc atv ile yapamıyorsun ...Eğer lastiklerin arazi için tasarlanmışsa asfalt üzerinde zıngır zıngırdak titriyorsun (Lastiğin yapısından ötürü )

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off road ve on road olarak ikiye ayrılıyor Ama off road ların cadde de kullanmama gibi bir şey söz konusu değil

Tavsiyem bütçeni biraz daha arttır...3000 lira ya kadar çıkabilirsen eğer Aeon diye bir Taiwan malı bir alet var tavsiye ederim ( ikinci el) Şahsen kullanıyorum. Ancak motosiklet gibi düşünme bunu sonuçta 4 teker ... viraj da hızın yüksekse savuruyor.150 cclik sco ile yaptığın hızı 200 cc atv ile yapamıyorsun ...Eğer lastiklerin arazi için tasarlanmışsa asfalt üzerinde zıngır zıngırdak titriyorsun (Lastiğin yapısından ötürü )
    ya atv alma fikrim hafta sonu arazi almak icin kocaeli nin köylerine gittik 2-3 ekre arabamız yolda battı .. ama oradan bi yer amayı dusunuyoruz kısmetse .. bende burada doğa gezisi icin ve ortam sartlarına uygun olması icin atv istiyorum. bir muddet istanbulda ondn sonra orada kullanmak icin. birde bunalrı motorsiklet ehliyetli biri kullanıp trafige cıkısı icin sorun olmaz değilmi?

ya atv alma fikrim hafta sonu arazi almak icin kocaeli nin köylerine gittik 2-3 ekre arabamız yolda battı .. ama oradan bi yer amayı dusunuyoruz kısmetse .. bende burada doğa gezisi icin ve ortam sartlarına uygun olması icin atv istiyorum. bir muddet istanbulda ondn sonra orada kullanmak icin. birde bunalrı motorsiklet ehliyetli biri kullanıp trafige cıkısı icin bi neden yok değilmi?
    Anladığım kadarıyla cevaplandırayım

A2 ehliyetin varsa sorun olmaz trafiğe çıkman Korumaları da unutmamak lazım

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    of road alacaksın arazi için ayrıca 3000-3500 gibi rakamlara bulabilirsin
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    ya atv alma fikrim hafta sonu arazi almak icin kocaeli nin köylerine gittik 2-3 ekre arabamız yolda battı .. ama oradan bi yer amayı dusunuyoruz kısmetse .. bende burada doğa gezisi icin ve ortam sartlarına uygun olması icin atv istiyorum. bir muddet istanbulda ondn sonra orada kullanmak icin. birde bunalrı motorsiklet ehliyetli biri kullanıp trafige cıkısı icin sorun olmaz değilmi?
    2 Tekerden şaşma bence

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Anladığım kadarıyla cevaplandırayım

A2 ehliyetin varsa sorun olmaz trafiğe çıkman Korumaları da unutmamak lazım
    ya anlatmak istediğim motosiklet ehliyetimle bunu kullana bilir hatta otobanda bile gide bilirmiyim? kask -ı kafa mı korusun diye mont-u üsümim diye dizlik-i de kaval kemiklerim souktan ağrıyo romatizma olmayım diye takıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Alıntı Kıkırdak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Tekerden şaşma bence
    cross alayım diyorumda ozamanda düştüğümde her yerim çamur olur bide cok kıl bi sesi var sinek vızıltısı gibi

ya anlatmak istediğim motosiklet ehliyetimle bunu kullana bilir hatta otobanda bile gide bilirmiyim? kask -ı kafa mı korusun diye mont-u üsümim diye dizlik-i de kaval kemiklerim souktan ağrıyo romatizma olmayım diye takıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

cross alayım diyorumda ozamanda düştüğümde her yerim çamur olur bide cok kıl bi sesi var sinek vızıltısı gibi
    Kullanırsın ancak otoban işini unut ATV nin otobana çıkması yasal mı bir bilgim yok(muhtemelen çıkar) ama senin bu fiyat aralığında aldığın aletler otobana uyum sağlayamaz hız açısından....

Motosikleti
    Sesi halledersin..ATV'de bana göre sakat iş bence..Bu tip makineleri adamlar kirlenmek için alır zaten

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Kullanırsın ancak otoban işini unut ATV nin otobana çıkması yasal mı bir bilgim yok(muhtemelen çıkar) ama senin bu fiyat aralığında aldığın aletler otobana uyum sağlayamaz hız açısından....
    hımm .. teşekür ederim herkeze

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 ----------

peki atv ler hakkında biraz bilgi verebilecek varmı .. malum sitede atv adına hic birsey yok

hımm .. teşekür ederim herkeze

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 ----------

peki atv ler hakkında biraz bilgi verebilecek varmı .. malum sitede atv adına hic birsey yok
    Ne demek

Sen neleri merak ediyorsun? Sorularını elimden geldiğince cevaplandırırım

Motosikleti
    mondial 151 rs
    teşekür ederim. sürüş tekniği - mesela motorları bizim scooter motou gibimi? . cok problem cıkartıcak cinstenmi? dönüş problemleri neler . . .

teşekür ederim. sürüş tekniği - mesela motorları bizim scooter motou gibimi? . cok problem cıkartıcak cinstenmi? dönüş problemleri neler . . .
    Ben kendi makinem üzerinden anlatayım sana.Taiwan malı kullanıyordum bakımları dışında uğraştırmadı beni .Normal bir motora binmiş gibi düşün kendini; gazı sağ tarafta gidon üzerinden gelen bir parçayla veriyorsun.(Sağ baş parmağınla)...3 vitesrir; ileri geri boş... scooter gibi iki tane fren maneti vardır ayrıca say ayağının altında arka fren için aya freni var.

Dönüşleri motosikletle olduğu gibi alamazsın.Viraja yatma diye bir şey yok p
    Viraja hızlı girersen virajın ters yönüne doğru savuruyor seni

Benim lastikler arazi için üretilmişti.Lastiğin üzerinde araziye tutunması için büyük dişler vardı( Normal arazi lastiği tahmin edebilirsin)... Asfaltta giderken bir yerden sonra rahatsızlık veriyordu bana... Benim ATV'm 180 cc 9,5 Hp gücündeydi. Göstergem dijitaldi ancak arızalı olduğu için ne kadar hız yaptığımı net bilmiyorum.Tahmini söylüyorum 60-65 km/h düz yolda ancak arazide kullandığın zamanki verdiği keyif için bir şey diyemem yaşanması gerekir cidden Diğer bilgisayarımda fotoları olacaktı yarın atarım istersen

Son bişi göstergeyi araştırdım İstanbul kazan ben kepçe olayına girdim.Sadece iki tane gösterge bulabildim onların fiyatları da 200-250 TL arasında değişiyordu.Bu benim makinem için geçerli tabi; diğerleri için ne dir ne değildir bilemem umarım yardımcı olabilmişimdir...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Ben kendi makinem üzerinden anlatayım sana.Taiwan malı kullanıyordum bakımları dışında uğraştırmadı beni .Normal bir motora binmiş gibi düşün kendini; gazı sağ tarafta gidon üzerinden gelen bir parçayla veriyorsun.(Sağ baş parmağınla)...3 vitesrir; ileri geri boş... scooter gibi iki tane fren maneti vardır ayrıca say ayağının altında arka fren için aya freni var.

Dönüşleri motosikletle olduğu gibi alamazsın.Viraja yatma diye bir şey yok p
    Viraja hızlı girersen virajın ters yönüne doğru savuruyor seni

Benim lastikler arazi için üretilmişti.Lastiğin üzerinde araziye tutunması için büyük dişler vardı( Normal arazi lastiği tahmin edebilirsin)... Asfaltta giderken bir yerden sonra rahatsızlık veriyordu bana... Benim ATV'm 180 cc 9,5 Hp gücündeydi. Göstergem dijitaldi ancak arızalı olduğu için ne kadar hız yaptığımı net bilmiyorum.Tahmini söylüyorum 60-65 km/h düz yolda ancak arazide kullandığın zamanki verdiği keyif için bir şey diyemem yaşanması gerekir cidden Diğer bilgisayarımda fotoları olacaktı yarın atarım istersen

Son bişi göstergeyi araştırdım İstanbul kazan ben kepçe olayına girdim.Sadece iki tane gösterge bulabildim onların fiyatları da 200-250 TL arasında değişiyordu.Bu benim makinem için geçerli tabi; diğerleri için ne dir ne değildir bilemem umarım yardımcı olabilmişimdir...
    bilgi icin teşekkürler .. bayağı pahalı malzemeleri yani . yada ben alıstım mondiale ondanmı öyle geliyor fotoları atarsan ssevinirim bekliyorum fotoğrafları....

kardeşş bişey sorucamm scooter satıyosun ndn sattığını söylermisin sakıncası yoksa ? çokmu arza yapıyo

Motosikleti
    Alıntı erhannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşş bişey sorucamm scooter satıyosun ndn sattığını söylermisin sakıncası yoksa ? çokmu arza yapıyo
    Bende şuana kadar satmamasına neden olan sebepleri merak ediyorum

kkorhann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Afedersiniz Konuyla Alakası Yok Ama Birşey Sormak İstiyorum... Arkadaşımızın bahsettiğim gibi bir 150 cc Lik atv km de kaç para yakar acaba??
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı erhannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıyorum cunki canım sıkıldı artık yani elinin altında sadece gaz kolu var vitesli biseyler olabilir diye düsünüyodum satmayı arızayı görduğum butun scooter lar cıkartıyo ama kullanıma bağlı aslında . birde denge kurmayı öğreniyosun trafige cıkmayı onunla ögreniyosun ondan dolayı guzel bir motor yani scoter

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler