Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

CBR 125 R (2010) Artık Türkiye'de !

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni modelde grenaj dışında hiçbir değişiklik yok galiba bu yeni model 4 sübaplı
    enjeksiyonlu 15-16 hp gücünde olmalıydı.hem bu cbr 150'yi neden getirmiyor honda TR'ye hayret ya
    Sorunun cevabı çok basit,araştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makine çıktığından beri eleştiriyorsunuz yok bisikletmiş, trafikte ayak uyduramazmış, ybr daha iyiymiş, o para verilmezmiş, 105 basarmış...mış/miş/muş/müş...
    arkadaşlar size zorla cbr almanız için senet mi imzallattılar?
    ulusal pazar; isteyen istediğini alır beğenmediğini almaz ortada bir eleştiri olacaksa "benim babam senin babanı döver" zihniyetinde olmamalı...Neden alalım yada neden almayalım sorularına cevap bulmalıyız...
    işte bu zihniyetten dolayı 2007-08 de çıkan makine daha yeni geliyor ülkemize.yazık...
    Ne zihniyeti kimi suçluyorsun anlamadım. Bunun tek sorumlusu eski modeli zamanında belkide ucuz alıp, piyasayı ve satış fiyatlarını iyi analiz edemedikleri için fazlasıyla stok yapıp tüketiciyi 2 yıl eski kasa motor almak zorunda bırakan Honda' nın Türkiye distribütöründen başka kimse değildir.

Cbr 125 r a gelince harika bir motosiklettir. 2 yılı aşkın kullandım hala da gördüğümde içim gider. Son hızı da kullanım özellikleri de üretim kalitesiyle de kendi klasmanın da rakipsizdir. Gabak gibi bir motora binen bir arkadaş sallamış rüzgar müzgar rahatsız eder diye. Arkadaşım bu motorun grenajları var üzerinde hafif eğilirsin rüzgar müzgar kalmaz. Son hıza gelince düzde 120-130 arasında değerlere ulaşır. Bayıra, rüzgara, benzin kalitesine vs göre 140 ı bulur. Zaten 140tan ötesinde 6. viteste feci halde redline a girer. Benzer koşullarda bazı küçük modifikasyonlarla teorik olarak 150 yi görmesi mümkündür. Ben 142-143 gibi bir hıza ulaşmıştım maksimum.

Dayanamayarak ybr 250 hakkında da yorum yapacağım. Tip olarak bakınca hiç çekiciliği olmayan, enjeksiyonlu diye abartılan, tek silindirli ve aşırı kazık fiyatlı bir motosiklet olmaktan öteye gidemez. 250cc commuter klasmanında bir motosiklete enjeksiyon koymak kanımca b.k yemenin Japoncasıdır(
    Yamahayı kastediyorum yanlış anlaşılmasın). Sebebi de maliyetinin, dolayısıyla satış fiyatının saçma sapan olmasıdır. Tutup ta bu motosikleti sıfır almak bana göre hiçbir mantığa sığmaz. İkinci elde de anca sıfırının yarı fiyatına düşerse alınır.

2010(tabi bizim için 2010) cbr 125 r geldiğinde 6.5 7 civarı fiyatı olur. Bence alınmaz, beklenir. 2. elde düşük kmde motorlar yerden bitmeye başlar. Sonra da bunlar bir güzel alınır binilir.

Herkese keyifli sürüşler

NOT: Arkadaşlar linkini verdiğiniz ilanlar kolpa. Adam google dan yazmış, yeni kasanın fotoğrafı çıkmış onu koymuş ilana. Daha sattığı motordan haberi yok. Zaten teknik özelliklerine de bakarsanız eski kasanın özellikleri. Yeni kasa zaten enjeksiyonlu. Honda tutupta sadece Türkiye'de ucuz olsun diye eski mekaniğin üstüne yeni kasa giydirmez. Geldiğinde zaten enjeksiyonlu olacaktır.

Fiyatı arttırmayın lütfen 6380'den gelir yeni cıbır.

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    hem ekonomik, hem racing tipi, hem ucuz, hem honda..
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    o sinyali hemen çıkart hele bir beni deli etme ney o öyle elma şekeri ggibi kocaman

Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sinyali hemen çıkart hele bir beni deli etme ney o öyle elma şekeri ggibi kocaman
    Orjinalciyim,o sinyali mühendis tasarlamış,görünebilirlik ön planda.

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    eski mühendis nerede o zaman öldümü

Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski mühendis nerede o zaman öldümü
    Eski mühendis gösterişe meraklı bir tipti,onu Cruiser sınıfına yolladılar.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    keşke honda varadero 125 getirse

Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke honda varadero 125 getirse
    Geldi diyelim ya fiyatı

Tahmini fiyatının böyle olması gerekir.
    İnnova 125i İngiltere Fiyatı 5012Tl Türkiye Fiyatı 4270Tl
    Varadero 125 için orantı kurduğumuzda(vergisi vs. aynı) Türkiye fiyatı 8938Tl gibi bir miktar çıkıyor.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh artık
    kendi ibresiyle bir takım abartı rakamlar görmüş olabilirsiniz.
    biz hyosung ile son hızını 125 kmh ölçtük (tabi söz konusu hyosungu 2007 ve 2008 fazer ile ve 2007 zx10r ile ölçmüştük, %1-2 fazla gösteriyordu.), onu da ıkınarak yapıyor.
    sakın olayı sürücüye bağlamayın, sürücüsünün yanında buradaki çoğu kimsenin esamesi okunmaz; belki motoruna göre 5-10 kmh daha hızlı gidebilir okadar.
    hyosungla hondayı karsılastırmayın sacmalık otesi

ya kardeşim benım orda demek istedıgım cbr1000 ne kadar dengeli ise ne kadar yatırırsan cbr125de onları yapar dedim

bu motor başlangıc fakat hala hız muhabbeti yapıyorsunuz bide bi turlu anlatamadık bi cbr 140 yapar ustunu altını bilemem fakat 130yapanda var 150de hatta 155de

aksını iddea etmeyın biz bu motoru 1 numara demiyoruz ama sınıfının 1 numarası
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ellerindeki eski kasa cbr ları bizim gibi ülkelere sattılar kalmadı eski modeli modası geçtikten sonra bisiklete dönmüş modası geçmiş motora alında binin der gibi cbf125 te tr ye gelicek aynen bunun gibi olcak
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerindeki eski kasa cbr ları bizim gibi ülkelere sattılar kalmadı eski modeli modası geçtikten sonra bisiklete dönmüş modası geçmiş motora alında binin der gibi cbf125 te tr ye gelicek aynen bunun gibi olcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 ----------

Yanlız Cbf 125,Cbf 150'nin yerine çıkmış daha yeni bir model,her bakımdan Cbf150'yi tokatlar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bize ellerindeki ürünü bitirip türkiyeye getirmeleri nekadar utanç verici bir olaydır ya..
    merak etme honda türkiye yamaha r125 varken zaten modasını avrupada geçirdiğin cbr125 bisiklet gibi kalıyor.yamahanın motoru pahalı olsada avrupayla eş zamanda geldiği için kutlarım yalnız onunda sitesi yok şuan ya))))))))))))

ülkemiz ne durumdaysa bizede ona göre (3.sınıf) muamele yapıyorlar.
    Mustafa Kemal Atatürk

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    biz hyosung ile son hızını 125 kmh ölçtük (tabi söz konusu hyosungu 2007 ve 2008 fazer ile ve 2007 zx10r ile ölçmüştük, %1-2 fazla gösteriyordu.), onu da ıkınarak yapıyor.
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungla hondayı karsılastırmayın sacmalık otesi
    anlama özürlü müsün? işine mi gelmiyor?

aksını iddea etmeyın biz bu motoru 1 numara demiyoruz ama sınıfının 1 numarası
    sınıfındaki diğer rakiplerini bir saysana hele
    hangi sınıfın birincisiymiş biz de bilelim

Motosikleti
    cbf150
    anlama özürlü müsün? işine mi gelmiyor?

sınıfındaki diğer rakiplerini bir saysana hele
    hangi sınıfın birincisiymiş biz de bilelim
    4 zamanlı 125ccle içinde sana rs125 diyen yok

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Yenilerin Pİyasası düşmüştür.. Artık uçuk Fiyatlarla ikinci elde Satılmaz Bu alet..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Ducati 797
    4 zamanlı 125ccle içinde sana rs125 diyen yok
    mesela yamaha yzfr125 den iyi midir?

Motosikleti
    cbf150
    mesela yamaha yzfr125 den iyi midir?
    yzf beklenılen gibi cıkmadı sence cbrdan farkı ne sadece kalıp parca kalitesi hız yakıt v.b ozelliklerde fark yok ve fiyat unsurunuda goz onunde bulundurmak daha mantıklı bence

Motosikleti
    Ducati 797
    yzf beklenılen gibi cıkmadı sence cbrdan farkı ne sadece kalıp parca kalitesi hız yakıt v.b ozelliklerde fark yok ve fiyat unsurunuda goz onunde bulundurmak daha mantıklı bence
    beklenen gibi çıkmadı derken?
    yzfr125 in fiyatının biraz fazla olması dışında cbr 125 e üstün olmayan bir yönü olduğunu hiç sanmıyorum.

diğer 4 zamanlı 125 liklerle kıyaslarken fiyat konusuna hiç girmedin.
    hadi fiyat unsurunu göz önünde bulunduralım.
    cbr 125 ile aynı fiyata satılılan hangi motor cbr 125 ten daha kötüdür?
    hatta cbr125 ile aynı fiyata satılan kaç tane 125 cc lik 4 zamanlı sportbike vardır?

devekuşuna uç demişler "ben deveyim uçamam" demiş, yük taşı demişler "ben kuşum yük taşıyamam" demiş

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler