Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

CBR 125 R (2010) Artık Türkiye'de !

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne zaman 2. ele düşer acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    CBR 125’in 2007 yenilikleri:

Gösterge paneli yenilenmiş

Yeni Çift optik far direk CBR 600/1000 RR dan alınmış.

Enjeksiyon sistemi çalışması yeniden düzenlenip, PGM-FI idle yönetim sistemi IACV ile güçlendirilmiş

Hava kirliliğine karşı HECS3 sistemi ile katalizör ve oksijen sondası eklenmiş.

2007 renk seçenekleri; kırmızı, mavi, siyah ve beyaz.
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Daha önce cbr başlığında konuştuğumuz konu ile ilgili.

Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Kanada nın satışta olan 2009 model renkleri.

KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Zaten alttakinin renkleri hiç hoşuma gitmemişti,kırmızı-siyah veya siyah-beyaz takım renklerimdir.
    Gövde grenajlarının şişman olması bu motoru daha iyi göstermez ve teknik-rüzgar direnci bakımından ince olması uygundur.Gayet de şık görünüyor ve Avrupa'nın %90'ında satıştadır. Diğer boş karalamalara,sadece

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Anlamadığım bir konu var.. 2010 modelini adam 2008 de nasıl almışta, satıyor. Sahibindende bir ilan koymuştu arkadaş...

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım bir konu var.. 2010 modelini adam 2008 de nasıl almışta, satıyor. Sahibindende bir ilan koymuştu arkadaş...
    Sahte resim kullanmış,plakalarına dikkat ederseniz ikisinde yabancı acemi ek plakaları var önde ve arkada.

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Hmm anladım.. Dikkat edememiştim ona.. Buda yamaha gibiyse fiyatıyla ilgimi çekebilir. Aprillia rs125 zaten gelmiycekmiş bu sene:S

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr 125 tek kişi anca o kadar gidiyordu, ha kimisi yokuş ağağıya basıp üzerine yatıyordu taş çatlasın 115 yapardı, oda motoru zorluyordu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:15 ----------

yok o anlamda değil, ciğer hani bazılarında nefesi sağlam olmaz ciğer yok derler ya, motorların 125cc olanlarına bizim burda ciğer yok derler
    2 kişi 140yaptım ben bu motorla... :D
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125’in 2007 yenilikleri:

Gösterge paneli yenilenmiş

Yeni Çift optik far direk CBR 600/1000 RR dan alınmış.

Enjeksiyon sistemi çalışması yeniden düzenlenip, PGM-FI idle yönetim sistemi IACV ile güçlendirilmiş

Hava kirliliğine karşı HECS3 sistemi ile katalizör ve oksijen sondası eklenmiş.

2007 renk seçenekleri; kırmızı, mavi, siyah ve beyaz.

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm anladım.. Dikkat edememiştim ona.. Buda yamaha gibiyse fiyatıyla ilgimi çekebilir. Aprillia rs125 zaten gelmiycekmiş bu sene:S
    Fiyatının yüksek olması bekleniyor.Önceki mesajlara bakarsan 08 de yurt dışı satış fiyatı 6500 + TL ye denk geliyor.Fuara yakın bir tarihte HONDA nın sitesinde fiyatı görebiliriz belki.
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi 140yaptım ben bu motorla... :D
    140 seni kesiyor mu abi artık ?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun ivmelemsi 250cc ye göre hızlı kalkışta 500cc ile bile kafa kafaya gider arkasından ayrılmaz ama bir an için, cbr 125 ler ben kalkışta ve düz yolda arkamda kayboluyor, arada 125cc fark var dikkatini çekerim 11 beygirde fark var, geçen ışıklarda 500cc bir crusier tarzı motorla gittim nerden baksan 5 km kafa kafaya gitti adam bile şaşırdı, son hızı 150
    500 cc motorla 5 km mi gittin :D:D senn son ibren 160 dilmi zaten 135 en fazla hızın zaten 500 lük motorum 220 ibresi var sen 5 km gittim diosun sen boş bi günün de gel benle kapıssana allah askına bende cbr 125 var beni gec son hızda motoru senn üzerine yapıcam arkadası cbr kötülenebilecek bi motor deil

Ayakta uyursanız hiçbir modeli getirmeyecekler,armut piş ağzıma düş olmuyor,biraz aktif olun
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...unulmuyor.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ste-cevap.html

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakta uyursanız hiçbir modeli getirmeyecekler,armut piş ağzıma düş olmuyor,biraz aktif olun
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...unulmuyor.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ste-cevap.html
    Ayakta uyuyorsunuz derken hoca?
    Eğer bu makinenin gelmeyeceği hakkında bir iddianız varsa bana bu makinenin fuarda satışa sunulacağı hakkında genel müdürlük tarafından bilgi verildi.Eğer getirilmez ise onların ayıbıdır geri kalan...Saygılar

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakta uyuyorsunuz derken hoca?
    Eğer bu makinenin gelmeyeceği hakkında bir iddianız varsa bana bu makinenin fuarda satışa sunulacağı hakkında genel müdürlük tarafından bilgi verildi.Saygılar
    Gelmesin iddiası da nereden çıktı,getirtmeye uğraşıyoruz tabii ki.
    Sen şimdi bu eklediğim topiklere yeterince ilginin gösterildiğini söyleyebilir misin

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bunun sinyalleri niye böyle yarım metre dışarda
    demedi demeyin çok kırılır bunlar bir cbr 125 sinyali 140 liradan hesap edersek yazık

Gelmesin iddiası da nereden çıktı,getirtmeye uğraşıyoruz tabii ki.
    Sen şimdi bu eklediğim topiklere yeterince ilginin gösterildiğini söyleyebilir misin
    Özür dilerim ayakta uyursanız vs. diye görünce...
    Haklısınız talep edilmedikçe getirilmesi zor görünüyor ki verdiğiniz konuları takip etmiştim.

Ancak şu da bir gerçektir ki ülkemizde satışta bulunan ürünlerin çoğu stok bitirme amaçlı satılmaktadır...Buna kanıt olarak ta bu ürünlerin ülkemize 3-4 sene sonra gelmesini rahatlıkla gösterebilirim.

Özür dilerim ayakta uyursanız vs. diye görünce...
    Haklısınız talep edilmedikçe getirilmesi zor görünüyor ki verdiğiniz konuları takip etmiştim.

Ancak şu da bir gerçektir ki ülkemizde satışta bulunan ürünlerin çoğu stok bitirme amaçlı satılmaktadır...Buna kanıt olarak ta bu ürünlerin ülkemize 3-4 sene sonra gelmesini rahatlıkla gösterebilirim.
    Öyle bir bilgiyi genele yayamazsınız,2010 yılı için Cbf 125 planı yok Honda-Türkiye'nin,sitesine mesaj attık 2 kişi ,telefondan aynı bilgiyi verdiler.Saygılar.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun sinyalleri niye böyle yarım metre dışarda
    demedi demeyin çok kırılır bunlar bir cbr 125 sinyali 140 liradan hesap edersek yazık

benim motoru aldıgım arkadas sinyallari yeni taktırmıs ve cok küçük ve güzel oturmus orjinalinden cok daha güzel görünüyor valla begenmeyen varsa ucuz bir fiyata küçültebilir

Öyle bir bilgiyi genele yayamazsınız,2010 yılı için Cbf 125 planı yok Honda-Türkiye'nin,sitesine mesaj attık 2 kişi ,telefondan aynı bilgiyi verdiler.Saygılar.
    Aynı bilgi derken benim ilk mesajımda belirttiğim bilgiden mi bahsediyorsunuz ?

Aynı bilgi derken benim ilk mesajımda belirttiğim bilgiden mi bahsediyorsunuz ?
    Bir önceki mesajınızda ve başlığınızdakinin aynısını kastettim.

Bir önceki mesajınızda ve başlığınızdakinin aynısını kastettim.
    Cevabın için teşekkürler
    Umarım bu makine gelir ve fiyatında fazla bir oynama olmaz

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler