Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motora Karşı Gelen Baba Nasıl İkna Edilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Aileler sizinde bildiğiniz gibi motora karşıdır.
    Bende sizlere bu konuda yardımcı olayım dedim ve topilerden örnekler aldım
    Eğer babanız birazda olsun maçoysa Motor kullanan kız resimleri gösterin...
    Sadece babanız değilde aileniz karşıysa Ailenin en hassas zamanında konuyu açın ve ; Sizleri anlıyorum benim için endişeleniyorsunuz Benim mutlu olmamı istiyorsanız bu motoru bana alırdınız demekki benim mutlu olmamı istemiyorsunuz Aileler çok ister mutlu olmamızı ama ikna etmek istiyorsanız çok işe yarar...
    Neyse Devam
    Bir Tane Motorsiklet resmini ailenize gösterin ; Bakın öylece duruyor ne zararı var Şimdi Ölen Yada Yaralanan oldumu İş onu kullananda Sen Onu Düzgün kullandıktan sonra sana ne zararı oluyor ?
    Bu kazalar trafikteki öküzler yada Kasksız Korumasız kullananlar tarafından oluyor Neden böyle yapıyorsunuz benim mutlu olmamı hiçmi istemiyorsunuz
    Diyip Odanıza çekiliyorsunuz ve Yiyip İçmiyorsunuz aileniz evde yokken veya uyurken yiyip için onlar anlamasın ve Onlarla hiç konuşmayın kalkınca direk evden çıkıp dönüşte direk odanıza çekilin ve motorsiklet videolarını onların duyabiliceği seste izleyin Onlarla çok soğuk davranın hatta konusmayın
    AİLENİZ BU ŞEKİLDE İKNA OLURSA VE ALMAYA KALKIŞIRSA kask eldiven dizlik vb... tüm korumaları alın ve Korumalıkları kullanarak Hız yapmayacağınıza ve düzgün kullanacağınıza Söz verin Size yardımcı olabilirsem Ne mutlu bana inşallah ikna edebilirsiniz
    BABAMDA İSTEMİYOR BEN DAHA DENEMEDİM MOTOR KELİMESİ DUYUNCA VERECEĞİ TEPKİ HEP HAYIR HEP AYNI
    Eğer Olurda alırsanız Kurallara uyun ve hayatta korumalıksız kullanmayın

Sizinde İkna konusunda yöntemleriniz varsa Lütfen Yardımcı olun
    yzf-125 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı freestyle__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aileler sizinde bildiğiniz gibi motora karşıdır.
    Bende sizlere bu konuda yardımcı olayım dedim ve topilerden örnekler aldım
    Eğer babanız birazda olsun maçoysa Motor kullanan kız resimleri gösterin...
    Sadece babanız değilde aileniz karşıysa Ailenin en hassas zamanında konuyu açın ve ; Sizleri anlıyorum benim için endişeleniyorsunuz Benim mutlu olmamı istiyorsanız bu motoru bana alırdınız demekki benim mutlu olmamı istemiyorsunuz Aileler çok ister mutlu olmamızı ama ikna etmek istiyorsanız çok işe yarar...
    Neyse Devam
    Bir Tane Motorsiklet resmini ailenize gösterin ; Bakın öylece duruyor ne zararı var Şimdi Ölen Yada Yaralanan oldu İş onu kullananda Sen Onu Düzgün kullandıktan sonra sana ne zararı oluyor ?
    Bu kazalar trafikteki öküzler yada Kasksız Korumasız kullananlar
    Diyip Odanıza çekiliyorsunuz ve Yiyip İçmiyorsunuz aileniz evde yokken veya uyurken yiyip için onlar anlmasın ve Onlarla hiç konuşmayın kalkınca direk evden çıkıp dönüşte direk odanıza çekilin ve motorsiklet videolarını onların duyabiliceği seste izleyin Onlarla konusmayın...
    AİLENİZ BU ŞEKİLDE İKNA OLURSA VE ALMAYA KALKIŞIRSA kask eldiven dizlik vb... tüm korumaları alın ve Korumalıkları kullanarak Hız yapmayacağınıza ve düzgün kullanacağınıza Söz verin Size yardımcı olabilirsem Ne mutlu bana inşallah ikna edebilirsiniz
    BABAMDA İSTEMİYOR BEN DAHA DENEMEDİM MOTOR KELİMESİ DUYUNCA VERECEĞİ TEPKİ HEP HAYIR HEP AYNI
    merak ettim senin evladın var mı?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel yorum abi benım yok ama hissettiklerini anlıyorum

konuyu acan arkadaşın eline saglık ama bunlar işe yaramaz bence
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bi kere söyleyin yok derse ki genelde öyle olur...
    daha sonra hiiiiç onlara demeden motoru alıp evin önüne cekin...aha bu motorum ister kabul edin ister etmeyin...cokta tın...

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere söyleyin yok derse ki genelde öyle olur...
    daha sonra hiiiiç onlara demeden motoru alıp evin önüne cekin...aha bu motorum ister kabul edin ister etmeyin...cokta tın...
    bu davranış sadece senı mutlu eder isyankarlık ve dik kafalılık genelde başa beladır cozumun bence iyi değil

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    hahahah... çok güzel konu..
    ben nasıl başardışımı şöyle açıklıyım.. motor alma fikri kafamda oluştuğu andan itibaren bunu ailemle paylaştım.. her gün her gün tekrarladım.. bu yaklaşık 3 ay sürdü...artık bu fikre o kadar alışmışlardı ki.. bana motoru aldın mı, ne zaman alacaksın diye sormaya başaldılar..
    işin özü onları yavaş yavaş işlemek!!!

ben şehir dışında okuduğum için ve onalardan maddi destek almadığım için şansleydım ama bu bence en etkili yol....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu davranış sadece senı mutlu eder isyankarlık ve dik kafalılık genelde başa beladır cozumun bence iyi değil
    ben böyle yapmadım ama yok deselerdi aynen böyle yapacaktım...

Sizinde İkna konusunda yöntemleriniz varsa Lütfen Yardımcı olun
    Bu Türkiye trafiğinde motosiklet kullanabileceğine inanmış olmam lazım. Eğer ben ona inanmıyorsam değil bunlar isterse bin değişik yöntem uygulasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel yorum abi benım yok ama hissettiklerini anlıyorum

konuyu acan arkadaşın eline saglık ama bunlar işe yaramaz bence
    Dahası var mı bilmiyorum.
    1969 dan beri motosikletimiz var.
    Motosiklet kullanmak keyiflidir ama kesinlikle çok tehlikelidir.
    buna rağmen ben oğluma motosiklet teslim ediyorum
    ona öğrettiğim asıl şey şu
    Gerçekten iyi kullanamayacaksa vazgeçsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...otorcular.html

Motosikleti
    Hayır bunlar benim fikirlerim değil söylediğim gibi topiclerden topladım hatta bir admin aynı olayı yaşamış okumuşsunuzdur ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 ----------

Hayır ben çok gencim benle aynı kaderi paylaşanlar için topiclerden örnekler aldım biliyorum bu sadece bizi mutlu eder ama bu öyle bir tutku - aşk , ki insan ne yapacağını bilmiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:13 ----------

Dahası var mı bilmiyorum.
    1969 dan beri motosikletimiz var.
    Motosiklet kullanmak keyiflidir ama kesinlikle çok tehlikelidir.
    buna rağmen ben oğluma motosiklet teslim ediyorum
    ona öğrettiğim asıl şey şu
    Gerçekten iyi kullanamayacaksa vazgeçsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...otorcular.html
    Size katılıyorum ve sözünük çok çok doğru Gerçekten iyi kullanamayacaksa vazgeçsin...
    Bu konuda insanlara olumsuz yönde yardımcı olduysam afolla kesinlikle insanların mutlulukları için bu topic ' i açtım çünki bende aynı kaderi onlarla paylaşıyorum ve ne durumda olduklarını biliyorum

Motosikleti
    cbf150
    aldırmanın yolu basit arkadaşlar aslında okuyorsan it gibi ders calış ossyı kazan ama motoru arada soyle al deme yenı bi motor cıkmış arkadaşlarla gezecegız motorla de baba motorum yok ama bana kask alalım can bu degerli arkada otursam bile de yazları calış o motora katkın olsun kendıne guvendır onların yanında araba yada motoru sakın ve dikkatli kullan sana guvendıklerınde alacaklar yada izin vereceklerdır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    sen teklıf ettın onlarda otomatıkman hayır dediler :D bence otur babanın karsısına deki böyle böyle sen bana ızın vermezsen senden gızlı olacak ve belkı bu şekılde basıma bıseyın gelmesı daha gundemde olan 1 unsur olacak.ama ızın werırsen gozunun onunde en saglıklı sekılde kullanmama ızın werde :D
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayır bunlar benim fikirlerim değil söylediğim gibi topiclerden topladım hatta bir admin aynı olayı yaşamış okumuşsunuzdur ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 ----------

Hayır ben çok gencim benle aynı kaderi paylaşanlar için topiclerden örnekler aldım biliyorum bu sadece bizi mutlu eder ama bu öyle bir tutku - aşk , ki insan ne yapacağını bilmiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:13 ----------

Size katılıyorum ve sözünük çok çok doğru Gerçekten iyi kullanamayacaksa vazgeçsin...
    Bu konuda insanlara olumsuz yönde yardımcı olduysam afolla kesinlikle insanların mutlulukları için bu topic ' i açtım çünki bende aynı kaderi onlarla paylaşıyorum ve ne durumda olduklarını biliyorum
    bak genç dostum,
    herkes ağaçtan düşer ama bazısının ayağı kırılır,bazısının kolu,kimi de ölür
    kimisine ise hiç bir şey olmaz
    başkalarının yöntemleri her babaya sökmez
    ama şu yöntem her babaya söker
    önce baban için bir motor alınmasını iste kullansın,ikna olsun.
    kendi motor kullanmayan,kullanamayan bir babanın vereceği izin irade fesadına uğramıştır,benim için bir anlamı yoktur.

Motosikleti
    Alıntı yesilius2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen teklıf ettın onlarda otomatıkman hayır dediler :D bence otur babanın karsısına deki böyle böyle sen bana ızın vermezsen senden gızlı olacak ve belkı bu şekılde basıma bıseyın gelmesı daha gundemde olan 1 unsur olacak.ama ızın werırsen gozunun onunde en saglıklı sekılde kullanmama ızın werde :D
    Simdi bişey dicem ama gülmeyin bn 50 cc lik http://www.miniracers.be/images/midibike_3.jpg bu aracı istemiştim buna hayır dedi 60 km / h hız yapıyor ve buna hızlı der
    Hatta bizim yaşadığımız yerde trafik yok hatta ışıklar bile yok buna rağmen bos bir alanda kullanıcam inanabiliyormusunuz

Annem demişti Alıver İşte Gözümüzün önünde biner benim üzülmeme dayanamıyodu AMA CEVAP YİNE HAYIR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:35 ----------

bak genç dostum,
    herkes ağaçtan düşer ama bazısının ayağı kırılır,bazısının kolu,kimi de ölür
    kimisine ise hiç bir şey olmaz
    başkalarının yöntemleri her babaya sökmez
    ama şu yöntem her babaya söker
    önce baban için bir motor alınmasını iste kullansın,ikna olsun.
    kendi motor kullanmayan,kullanamayan bir babanın vereceği izin irade fesadına uğramıştır,benim için bir anlamı yoktur.
    Benim eskiden ekobisim (elektrikli motor ) um vardı akşamları ben evdeyken alıp turluyordu hatta birkez tanıdığımızın motorunu kullandı nasıl ve olduğunu biliyor ...
    Hala ekobisimiz var ama kullanmıyorum Üstelik İstediğim Midibike 50 cc lik baba Bu motor değil midibike Hız yok diyorum ya motor değilde ne diyor Midibike diyorum Dinlemiyor ... motor isteme daha pahalı ne istersen iste diyor

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Benımde ilk zamanlar büyük bir problemimdi bu olay ama tek avantajlı yanım babamında motosiklet kullanıcısı olmasıydı..Annem tamamıyle karşı ama babam karnen güzel gelsin 125cc lik bir scooter alcam diye söz vermişti olay motor olunca tabi oturdum çalıştım dersime ve amacıma ulaştım sonra tabi scooter yetmedi büyütmek istedim bu sefer şart arttı ehliyetini ilk sınavda geç ve çok düzgün bir karne getirceksin dedi.Ben bunuda yaptım yine sözünü tuttu aldı Motoru..Artık İpin Ucu Kaçtı Binmiceksinde Diyemiyor ) Benim durumumda olan arkadaşlara tek tavsiyem sabırlı ve azimli olursanız emin olun başarırsınız

Motosikleti
    Alıntı ethemhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benımde ilk zamanlar büyük bir problemimdi bu olay ama tek avantajlı yanım babamında motosiklet kullanıcısı olmasıydı..Annem tamamıyle karşı ama babam karnen güzel gelsin 125cc lik bir scooter alcam diye söz vermişti olay motor olunca tabi oturdum çalıştım dersime ve amacıma ulaştım sonra tabi scooter yetmedi büyütmek istedim bu sefer şart arttı ehliyetini ilk sınavda geç ve çok düzgün bir karne getirceksin dedi.Ben bunuda yaptım yine sözünü tuttu aldı Motoru..Artık İpin Ucu Kaçtı Binmiceksinde Diyemiyor ) Benim durumumda olan arkadaşlara tek tavsiyem sabırlı ve azimli olursanız emin olun başarırsınız
    Babam işleri nedeniyle ist. gitmişti bende sürekli telefonda bu konuyu açıyordum artık ısrarıma dayanamadı gelince hemen alırız oğlum dedi Dünyalar benim oldu gelir gelmez baba para sınırı sürat sınırı marka vb. sorular sordum Cevap : Sen bu işi oyun sanıyorsun herhalde oğlum dedi h hayel kırıklığınz uğramıştım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

Yardımmm

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    demek ki neymiş
    kelin merhemi olsa kendi kafasına sürermiş

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Baba biraz çapkinsa, is kolay.
    Zorlanmadan izni kaparsiniz, hatta motoru da o alir gibime geliyor.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    1.Dialog:

Çağrı (Ben): Baba hani diyodum ya fırsatını bulunca motor alacagim diye?
    Baba: Eee oğlum?
    Ç: Bugün aldım!
    B: Oğlum o motoru bir hafta içinde ya satacaksın ya da iade edeceksin yoksa oraya gelir o motoru yakarım!

aylar sonra 2. dialog:

B: oğlum napiyosun motor nası gidiyo
    Ç: iyiyim baba çok şükür.. Biniyorum motora sen nasilsin?
    B: İyiyiz oğlum.. Aman bak ha sogukta çok binme onların böyle termal içlikleri mi ne oluyomuş ondan al da giy.

Babaları kırmadan orta yolunu bulmali
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Ben de benzinli scooter alıyordum.:D Sonra adam babamı arayıp abi kargo yapıyorum deyince babam ciddi olduğumu anladı.Ertesi gün cırt al sana motor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler