Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar vtr 250 mi? ybr 250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    merhaba arkadaşlar iki hafta evvel cbf 150 alacak param vardı. şimdi vtr 250 alacak param oldu. 12.500 tl civarı sizce yakıt sarfiyatı konfor vs. özellikleri bakımından ybr 250 mi yoksa vtr 250 mi almalıyım. fuardan sonraya kalırsam zamlı olacak. yamaha ybr 125 zam gördü bile... ybr sıfır 9000 tl ye buldum vtr 250 ise 12000 tl fikirlerinizi bekliyorum. hedefim tecrüce kazanıp transalp veya v strom almak. kullandığım motor scooter 2 ay kadar da kanuni racer 200 lük. görüş ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    arkadaşım bence geçiş motoru için bu kadar para yatırman mantıksız al 2. el bi hyosung 250r hem parandan yarı yarıya kar et hemde seni tatmin edecek bir motosiklete sahip ol illa bu ikisinden biri olsun diyorsan ybr 250 al vtr yi satman zor olur sıfır vtr fiyatına temiz 2. el çok daha güzel motorlar var.
    Master of Davar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr 250 hastası olmama rağmen vtr 250 daha iyi ve güzel makine derim sana...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

o paralara balkon demirli vtr alınmaz motorda tip yok yapma ya nasıl içine yidirdin bu tipi
    aynı paralara kawasaki al kardeş oturuş tarzı tamamen naket tarzı hayasung gibi yarış tarzı değil.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:50 ----------

sipsivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 650 V TRANSALP
    VTR 250 çok daha güzel bir motor.Yalnız ben fuarı bekle derim.VTR'nin fiyatı çok yüksek,kimse almıyor.Honda bunun gibi sürümü yavaş giden modellerde fuarda bir sürpriz yapabiliyor.Bekle gör
    Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
    Göztepe-İSTANBUL

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Arkadaşım 12 tl motosiklete ayıracak paran varsa ve " TECRÜBENDE VARSA" hiç uğraşmam ybr -vtr ile, o para ya alabileceğin bir çok model ve marka var, ancak tecrübem az diyorsan bence sen yine CBF 150 al kalanıda köşeye at,1yıl sonra o para cc yükseltirken lazım olur.Haa yok illa 250 cc diyorsanda Kawasaki ninja 250 şu anda sınıfının en iyisi.Ancak o para bende olsa 2005 BMW GS 650 alırım ve hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    anlaşılan bir süredir motosiklet kullanıyorsun. bence 250'lik motosikletlere bu kadar para verme; git bir transalp al.

daha sonra honda'nın güvenli sürüş 3 eğitimine katıl. bu eğitim cbf500'le veriliyor. hatta daha sonra güvenli sürüş 4'e katılıp cbf 1000 de kullanabilirsin. bu eğitimlerin de kazandıracağı bilgi-beceri ile transalp'ini güvenle kullanabileceğin düşüncesindeyim.

şahsen benim hedefim de aynı; elimdeki 250'lik scooteri 1-2 yıl kullandıktan sonra bahsettiğim eğitimlere katılıp transalp'e geçmek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

ybr 250 bana anlamsız pahalı geliyor; ybr 125 ile kıyasladığında sadece 250 cc motor, bir de enjeksiyon. Bunun ötesinde teknolojik farklılık yok; arka freni kampana, hava soğutmalı makineye iki motosiklet parasından fazla para istiyorlar.

vtr 250 teknolojik olarak daha üstün; ama buna da üç motosiklet parası isteniyor; bence katiyen değmez.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı pequeninho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar iki hafta evvel cbf 150 alacak param vardı. şimdi vtr 250 alacak param oldu. 12.500 tl civarı sizce yakıt sarfiyatı konfor vs. özellikleri bakımından ybr 250 mi yoksa vtr 250 mi almalıyım. fuardan sonraya kalırsam zamlı olacak. yamaha ybr 125 zam gördü bile... ybr sıfır 9000 tl ye buldum vtr 250 ise 12000 tl fikirlerinizi bekliyorum. hedefim tecrüce kazanıp transalp veya v strom almak. kullandığım motor scooter 2 ay kadar da kanuni racer 200 lük. görüş ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
    Valla bende yeni CBF 150 aldım ama gecis motorundan ziyade uzun sure kullanmayı planlıyorum ve diyebilirim ki eger seneye yada 2 sene sonra motoru değiştiririm diyorsan 12 binler falan verme motora ikinci el bir ybr cbf al tecrube et 2000 verirsin cebinde 10.000 kalır diger moturunu alma suren kısalır. Beklentin nedir bilmem ama Ben CBF den menunum sonuca biryerden biryere götürsün yolda bırakmasın.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    orta karar 250 cc bir motosiklete o kadar para bağlamaya gerek yok hele hele sıfır km almaya hiç gerek yok...
    ybr 250 2.el olsa bile o kadar para vermeye gerek yok, daha uygun fiyata cbf250 al .....
    paranı elinde tut 1 sezon sonra 600cc adam gibi bir makina alırsın o paraya

vtr 250 nin Türkiyede sadece adı var kendi yok 250cc için biçilen fiyatlar çok yüksek ... mantıklı adımlar at ki parana yazık olmasın

herkese iyi günler , bendede pequeninho gibi bir dert var hem buyuk cc motor istiyorum hemde once 2500cc'de iyice pişmek istiyorum, esas istediğim motor f 650 gs ancak sıfırına mümkün değil gücüm yetmez eski modelleride tek silindir onunda titreşim problemi olduğu konuşuluyor,varmı acaba bu konuda tecrübesi olan kimse?syg.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçiş motoru için o kadar para harcama.
    ikinci el bi ybr al onunla öğren düş kalk yap et hem dayanıklı hem parçası ucuz motor.
    sonra elinde kalan paranın üstüne biraz daha ekler istediğin makinaya kavuşursun

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Vtr derim tabikide ama biraz daha bekle fuara kadar indirim kesin yaparlar
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    vtr ye vereceğin parayla kawasaki öneririm. oturuş olarak ta racing değil. rahat ol, ne ybr tanır ne vtr. ben olsam vtr ye vereceğim parayla kawa alırdım. zaten vtr çok yeni piyasada 2. eli yok. kawayı havada karada satarsın.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    bul bi tane temiz 2.el suzuki sv650s al,salla vtr yi ybr yi,yada dl 650 al bitane temiz,çift silindir yakıt da az,illa 250 cc alacaksan git ninja al derim,12000 liranı çar-çur etme,akıllı davranacağına eminim ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 ----------

Alıntı morfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler , bendede pequeninho gibi bir dert var hem buyuk cc motor istiyorum hemde once 2500cc'de iyice pişmek istiyorum, esas istediğim motor f 650 gs ancak sıfırına mümkün değil gücüm yetmez eski modelleride tek silindir onunda titreşim problemi olduğu konuşuluyor,varmı acaba bu konuda tecrübesi olan kimse?syg.
    mgu MUrat abide şikayetçi titreşimden,160 la giderken makinanın zangır zangır titrediğinden bahsediyodu,bildiğim bu kadar

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    kawa 250r
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    honda cbf 150
    çok teşekkür ederim arkadaşlar fikirleriniz için. fuarda yeni motorumu alacağım saolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler