Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 125 AGK

Motovento
    REKLAM ALANI
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Herkese iyi günler.Umarım yanlış yere açmamışımdır konuyu.Öyleyse özür diliyorum ve mod arkadaşların gerekli bölüme taşımasını rica ediyorum.

Arkadaşlar ben motor kullanmaya yeni başladım.Vitesli kullanmak istiyorum.Hedefim bir racing motor.Yanlız herhangi bir yerde patlamadan evvel mümkün olduğunca antreman yapmak ve kendimi alıştırmak istiyorum.Beni 1 yıl idare temesi yeter.Sizce bu motor nasıl.Bana motoru öğretebilirmi?Yedek parçası bulunurmu?1350 ytl anahtar teslim fiyat verdileri...Ne dersiniz.Ustalardan,çömezlerden hepinizden gelecek yardıma ihtiyaç var.cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.
    Yolunuz düz olsun arkadaşlarım.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım cın malından uzak dur ya. hala mondial mı dıyorsun sen bıze. bı arastır bak su sıteye neler cekıyoruz cınlılerden. sen hala cınlı alsam olurmu dıyosun. al bıtane ybr. bak yoluna. mıs gıbı ılerle

Motosikleti
    NS300 Forza
    Alma arkadasım. Mondial alma. Belki şansına motor cok iyi cıkabilir ama eğer mondial almaz isen bu servislerle hiç muhatab olmayacaksın. 1350 ytl paranı harcama bosuna mondial için. bence bekle biraz daha biraz daha para biriktir. Tercihini ya yamaha ybr 125 (temiz bir ikinci el olabilir mesela) veya cbf 150 honda olarak kullan bence. 1350 ytl para vermeyle hiç bir şey bitmeyecek sakın aklından cıkarma bunu. Ben kendi motorumu cok temiz kullanmama ragmen akla hayale gelmeyecek arızalar yapıyor. En büyük problem servisler. Eger bu motoru alırsan sakın servise bırakmak gibi bir hata yapma. Motorunu sakın onlara bırakma basında bekle, yapmam diyorsa baska servise git. Görüntülerine aldanma mondiallerin malzeme kaliteleri cok düşük. Ben motorumu 19 nisanda toplam 1600 ytl ye almıştım sun an toplam masrafları ile 2000 ytl ye yaklaştı.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Çelik motorsiklet 125 runaway de çin malımı?Buna ne dersiniz?
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    odahada berbat çin...
    ayrıca çin malı alan arkadaslar neden yakınıyolar anlayamadım... bu motou alırken sorunlar cıkacagını bılmıyormusunuz.. sorunsuz olsaydı honda yamaha fıyatında olurdu...

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Biraz daha verebilirim dersen bunu tavsiye ederim.Tarzın olduğu için,benim tarzım değil ama motoru gördüm yakından güzel.
    http://www.bisanlar.com.tr/streetbike/shalter.htm
    Shalter 125
    2240 YTL
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca çin malı alan arkadaslar neden yakınıyolar anlayamadım... bu motou alırken sorunlar cıkacagını bılmıyormusunuz.. sorunsuz olsaydı honda yamaha fıyatında olurdu...
    sahsıma konusayım, ben bılmıyordum. foruma nısan ayında 2005 cıvarı uye oldıum sanırım. o donem cın mallarından bı mondial vardı revaçta olan , birde asya motor. kimsede bu kadar dert yanmıyordu. sonra bızımkılerle baya bır problemım oldu motor alma konusunda. almak ıstemedıler falan. bende vazgecirildim motor sevdasından. dolayısıyla mt . net den bayağı bir uzak kaldım. cunku sadece kendımı daha cok yıpratıyordum.

sonra kasım 2005 gıbı karşı komsumuz motor aldı. KANUNI DEER 152. o bıraz daha kalıplı daha buyuk motordu. bende bızımkılerı gaza getırdım. bakım mıllet neye bınıyor ben sızden ne ıstıyorum. cok goruyosunuz falan dedım. 2 gun ıcınde bır baktım motorum olmuş. neden mondial aldım konusuna gelince , evime en yakın motor bayııydı. bızımkıler motoru vasıta olarak gormedıklerı ıcın herhangı bır motor almak herhangı bır yerden, onlar ıcın cok normaldı. bende hem servis hem bayii dedim. burdan alayım bari dedim.
    gerçekten boyle bısey beklemıyordum. ama ertesı gun motorum bozuldu. sigorta patlamış. ben ne bıleyım nesi var. ayak marşıyla calıstırdım dogru servıse goturdum. daha motor 10 km de deıldı. boylece sorunlarım baslamış oldu

agidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşlar benim bu siteye ilk katılımım.Arkadaşımda da agk 125 var.Yakıt konusunda gayet iyi.Yani litresi 3 Ytl olması durumunda Km'de 60-65 Ykrş yakıyor.Ayrıca dağ,bayır gezmediğimiz zorlamadığımız yer kalmadı.Şimdiye kadar malzeme kalitesinin düşüklüğünden kaynaklanan (sehpa ve arka fren kolunu tutan milin aşınmasından dolayı fren pedalının esnemesi ve zevk vermemesi gibi..) keyfe keder şeyler dışında arıza çıkarmadı.Belki bize iyisi denk gelmiştir onu bilemem.Ayrıca şu sıralar arkadaş o motor üzerinde baya bi modifiye yaptı.Görünüm olarak eskisiyle alakası yok chopper olup cıktı motor.Gözlerinize inanmıcaksınız eminim.Modifiye tam olarak bitince resmini size de sunacağız.Bekleyin...
    :)

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    arkadaşımda bu motordan var motoru çok hor kullandı bi kaç kez büyük çaplı kaza falan yaptı ama motor banamısın demiyo.Her pazar dağ taş demeden dolaşıyoruz.Motoru alalıda çok oldu(yaklaşık olarak 7 ay falan).Kısacası mondial agk alacaksan hiç durma hemen al derim.Çin malı dandik olur diyenleri kafana takma başlangıç için ideal bi motor...
    Sezgin_Max

agidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayrıca Çin Min bilmem ama köpek gibi gidiyor arkadasın agk. Ben gecen gun yıne arkadasların honda titan ve yamaha ybr vardı.tıtan ıcın kesın konusayım bakımlı olmasına ragmen agk den cokda fazla bı motormus gıbı gelmedı bana.ayrıca agk havada karada tokatlar o motoru.ybr ıse kalıte ve konfor olarak elbette ustun.ama agk onu da ya tokatlar ya da kafa kafaya kalırlar.yalancıyı...
    :)

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    Alıntı agidy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca Çin Min bilmem ama köpek gibi gidiyor arkadasın agk. Ben gecen gun yıne arkadasların honda titan ve yamaha ybr vardı.tıtan ıcın kesın konusayım bakımlı olmasına ragmen agk den cokda fazla bı motormus gıbı gelmedı bana.ayrıca agk havada karada tokatlar o motoru.ybr ıse kalıte ve konfor olarak elbette ustun.ama agk onu da ya tokatlar ya da kafa kafaya kalırlar.yalancıyı...
    evet haklısın kafa kafaya kalıyorlar ybr ve agk biz geçen gün denedik kafa kafaya gittiler...
    Sezgin_Max

slm arkadaslar sıteye yenı gırdım sızlerın yapmıs oldugu yorumları okudum 125 agk yı kotuluyenler var tavsıye etmeyenler var cın malı falan ama tas gıbı bızım buralarda bır laf vardır ucuz mal buldun belanımı arıyosu dıye bızımkılrde boyle olsa gerek yalanlan beraber soyleyeyım ben motoru yerden yere vurdum bısey olmadı olmazda gırmedım yer kalmadı bızım buralarda balıkesır BANDIRMADA motorun tek kotu ozellıgı tıpı ondan kaybeduyor ben ybr yı tokatlıyorum yolda 150 lılık mondıalle kafa kafakafaya gıdıyorum ybr yı tokatladıma ınanmayanlar odu geldıler gorduler ınanamadılar eger sızde ınanmazsanız bandırmaya gelın deneyelım yada sızın ybr nız varasa getırın kapısalım motorum tamamen orjınal motoruna modıfıye olmamıstır olurda gelen olursa numara 0537 665 9203 benı rayın ben sıszı bulurum bandırmada uzun lafın kısası al agk yı bak keyfıne bı motora 200 ytl yada 300 bın ytl vermeye degmez ayanı yaerden kessın ruzgar manya yapsın yeter

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kanka 1500 ytlye agk alacağına git 2250 ye 2.el ybr al kafan rahat olur..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

nothing impossible---125 Tibet journey

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    tabanway 1000
    ben atraksion sitenizi coktandır takip ediyordun ancak yeni üye oldum ayrıca coktandır motor kullanıyorum r1 zzr600 fazer 600 mondial 125 uag yamaha rx-115 jawa 350 ts jawa california yani anlıyacanız japonun da çininde farkını bilmekteyim bir japon asla ve asla çin yada macar ne olursa olsun karşılaştırılamaz ama marlboro-man arkadasımız yeni başlamış ybr den edeceği zarara yazık satılmaz demiyorum ama 2.500 lira cok para bende şu an şehir içi kullanım amaclı 2007 125 uag var 4.viteste 120 yi diyo ve cok rahat dio 9bin 10bin devirde yapmadıım eziyet kalmadı tekteker sıfırçizme vb ama asla yolda bırakmadı vibrasyon haricinde hiçççççç bi sıkıntı yok scooterlar çabuk dökülüyo bu bi gerçek ama bile bile lades bence mondi süper ki ben bunu rx-115 ten inip rahatlıkla söylüyebiliyorum bence kesinlikle alınabilir

bende uag almak isdiorum ama herkes cürük dio ama bi arkinin var bi kac kere kullandım karsımdan rüsgar geliodu düz yolda 100 vurdu motor tek kisi motor bemce dayanıklı ama tipi yok gibi biraz dıs modifiye eedilse motor ilgi cekici olur
    :P::151::İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor::lac::

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Cin mali dişinda kullanmani isterim
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam bahsettiğin motoru 1 yıl kullandım çok güzel vitesliye geçiş motoru olarak kullanılır yedek parça sorunuda olmaz yalnız motorda titreşim var eğer kafana yatıyorsa al derim ancak bana soracak olursan ybr 125 veya cbf 150 2.el temiz olursa daha iyi olur yarın racing makine aldığında ister satar paranı çıkartırsın istersen satmaz şehir içinde kullanırsın çünkü racingler şehir içinde devasa yakıt yakıyor (0,25ykr-0,30ykr) ama bahsettiğim motorlar için bu oran 0,080ykr seçim senin selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

bende öle motorlar almak isderim ama ben aldıgım motoru hem cross hem racing gibi kullancam biraz haşad edecem o yüzden bana ucuz ve saglam bi motor lazım kanuninin iki vitesli motorundan sonraki motorum olacagı için titresim önemsiz motorun tipide güzel bence almak isdiom ama peder bahara dio ne yapcam bilmiom kac aydır aldırmaya calısıom ama almıo
    :P::151::İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor::lac::

Beyler Ben 125 AGK aldım Yanlız daha orjinal hali Modifiye Yapmak İstiyorum Sizin 125 AGK modifiye Resimleri varsa gösterirseniz Çok mutlu olurum ok€

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler