Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250 lik motor önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar 250 lik motor almak istiyorum piyasada fazla motor seçenegim yok. yamahada sorun var ybr 250 alamıyorum. hondanın yeni çırdığı vtr250 modeli hakkında ne dersiniz? yada önerebileceğiniz başka modeller var mı? sıfır almak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kawasaki zx 250 r mıydı neydi o en iyisi,sonra vtr 250 neden diyeceksen daha ucuz.Diğerleri 2. sınıf.

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    bütçen ne bilmiyorum ama vtr 250 düşünüyorsan ninja 250 de alırsın... ne merak ediyorsan sor yardımcı olurum ben olabileceğim en üst seviyede motorumdan memnunum...

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    bütçe varsa 250 cc 4 silindir ss buldumu atla tamır ettır bin 20 000 devire cıkabilen bir motor
    Yoksa sana tavsiyem zx250r sıralı 2 silindir su sogutmalı
    [ http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html ] detaylı bilgi için

Motosikleti
    honda cbf 150
    bütçe olarak 12 bin liraya kadar çıkarım vtr 250 nin fiyatı. ama artçı pek rahat edemeyecek sanırsam.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçenek sınırlı ..hatta yok denebilir..vtr re bana göre parasına göre sıradan ve pasif kalıyor...
    o paralara 600 cc motorlar var..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçenek sınırlı ..hatta yok denebilir..vtr re bana göre parasına göre sıradan ve pasif kalıyor...
    o paralara 600 cc motorlar var..
    kısa ve öz
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    honda cbf 150
    iyide yeteri kadar tecrübem olmadığını düşünürsek 600 lük motorlar bana fazla gibi. hiç kullanmadım. peki cbf 150 2 yıl kullanıp transalpe geçersem olumu acaba?

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pequeninho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide yeteri kadar tecrübem olmadığını düşünürsek 600 lük motorlar bana fazla gibi. hiç kullanmadım. peki cbf 150 2 yıl kullanıp transalpe geçersem olumu acaba?
    neden olmasın ...hatta daha iyi bile olur..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçiş motoruna o kadar para bağlama, yazık günah.
    Al 2. el temiz bir GT250, sonrasında yeterli tecrübeyi kazandığında istediğin motoru kullanırsın. Boyutları itibariyle büyük makineye geçiş yaptığında adaptasyon sorunu da en aza iner.
    Nacizane fikrim.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçiş motoruna o kadar para bağlama, yazık günah.
    Al 2. el temiz bir GT250, sonrasında yeterli tecrübeyi kazandığında istediğin motoru kullanırsın. Boyutları itibariyle büyük makineye geçiş yaptığında adaptasyon sorunu da en aza iner.
    Nacizane fikrim.
    kesinlikle katılıyorum
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motoru iş içinde kullanıyorum her motorun kullanım şekli farklı

yani ben naked - turing - enduro tarzını kullanıyorum güçlü spor mk insanı gaza getiriyo sürat yapıyosun ister istemez. zx250 kullanımı spor ; kaldırımda in çık olmaz , bikere bindim arka fren disk olmasına karşı kuru havada hemen kayıyor arka lastik genişligini hatırlayamadım ama ince sanırım.

vtr250 gelince (ben kullanıcısı olarak) ; alma amacım 125 mk gibi 2.3. şeritte sıkışıp kalmıyayım 160km. sorunsuz çıkıyor daha mk tam açılmadı . lastikleri turing gibi süper ön 110 arka 140 özellikle yağmurlu hava çıkıp 100km. ile sadece arka fren uygulamaları yaptım arkayı kitlemeden 15-20km. hıza düşebiliyosunuz panik frende bile buşekilde . ufak bide öne dokununca mk hiç risksiz duruyor bunu en kötüsü arka fren için 1sa denme yaptım.

benzin 130-140km de 0.12kuruş yaktı 2009/10ay fiyatıyla , yoltutuş viraj mükemmel HIZLANMA - 5.vitesde dahi tork MÜKEMMEL , hafif , injeksiyon .
    iki dana bindik ben artçı olarak rahat ettim sami söyliyeyim çünkü lastik genişliklri mk rahat yapıyor selede iyi.

ufak farklılıkları diyeyim : 1)sağ sol gidon uçları depoya çok az temas ediyor sadece dururken manevra yapınca %99 kullanımda hiç sorun yok.
    2)kültür başkenti ist. yolları malum (2gün önce sol seritteki kraterden aşağı bakınca denizi gördüm 1.köprüde oha yani ) busebeple önlastik bitince 70den yanağı 80-90 çıkarıcam hepsi bu.

ben al satçı değilim inşallah enaz 10yıl binmek isterim mk yı prim yapsın diye övmüyorum , insan ilişkileri zayıf tüm marka motorlarıda SEVMİYORUM hondada dahil. genelde tüm eşyalar için geçerlidir. amatör bi kullanıcı olarak anlatmaya çalıştım 600lük bence uzun yol artçı hele racing şekil için ihtiyaç diye dşnüyoru
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi motordan bahsediyorsun anlayamadım; "mk" dediğin ne

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr 250 sade ve öz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı pequeninho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence en doğrusu bu olur. maalesef 250'lik motor seçeneği pek yok; olanların hem sıfır fiyatları, hem yedek parçaları çok fahiş.

niyetin transalp'se cbf150 ile başlamak da avantaj; honda servisleriyle tanışmış olursun

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    1) cbf 150den sonra 250 alacaksın diye bir kaide yok .. yeteneklerin geliştiyse 500 -600 cc düşünebilirsin !!!!

2) yamahada sorun yok ybr 250 sağlam güzel makinadır yine aynı şekilde cbf 250 düşünebilirsin

3) geçiş için çok zaman ve bütçe ayırmana gerek yok cbf 500 gibi bir alternatifi es geçme çünkü cbf500 2.elde gayet iyi , hemen elinden çıkarabileceğin bir makinadır ........ VTR250 Türkiyede en fazla 5 tane satılmıştır ve 2.el satışı çok sıkıntılı olacaktır ...

özetle senin yerinde olsam kendime güveniyorsam cbf500 alırım , yok güvenmiyorsam cbf250 yada ybr250 alırım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yamaha'da ne sorun varmış onu anlamadım ? Milletçe her konuda şehir efsaneleriyle yaşıyoruz.

Motosikleti
    honda cbf 150
    yamaha distibütör değiştiriyor. her şeyi askıda şu anda. fuardan sonra belli olacak neler olacağı işe japonlar el atmış durumda.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    GT 250 R düşün derim... fiyat / performans oranı oldukça iyi... digerleride iyi elbette ama fiyatları biraz cep yakıyor...
    Sex Speed Money...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşım sen ne tarz bir motor düşünüyosun?önce onu söyle bir de ilk motorun mu olacak?acemilik varmı?ona göre yardımcı olalım..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler