Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu Bmw nin modeli nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 CBR 600 rr limited edition- 2007 kymco ck125
    bu sanırım bır aralar polis motosikleti olarak kullanılan motosikletlerden yanlış hatırlmıyorsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Lance sen bmw'ye göz diktiysen neden haber vermiyorsun gerçi batubay la tanışmışsınız ama olsun. Batubay'ı çok severim benm de bakımlarımı batubay'a yaptırıyorum bizim İstanbul Yol Grubunun mekanik sorumlusu kendisidir. Uzun yola çıkmadan önce bizleri kırmayıp TEM kenarında toplanma alanında gevşek zincirleri sıkar yağlar vb.. Özellikle BMW konusunda Batubay'a sormadan sakın ama sakın bir şey yapma

Alıntı batubay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/bmw_k_100_...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

bos hali 246kg kardeş
    Selam Batubay ,gel senin şu bmw ile benim 600 F takas edelim

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    ben biliyorum bu motor geçen gün artçıma kaskının altını bağlamadığı için ceza yazan bmw modeli bu kadar da olmaz ya şehir içi küçücük zaten
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lance sen bmw'ye göz diktiysen neden haber vermiyorsun gerçi batubay la tanışmışsınız ama olsun. Batubay'ı çok severim benm de bakımlarımı batubay'a yaptırıyorum bizim İstanbul Yol Grubunun mekanik sorumlusu kendisidir. Uzun yola çıkmadan önce bizleri kırmayıp TEM kenarında toplanma alanında gevşek zincirleri sıkar yağlar vb.. Özellikle BMW konusunda Batubay'a sormadan sakın ama sakın bir şey yapma
    Eyvallah umican. Batubay ile tanıştık senden de eyvallahı varsa bu kardeşimizin hasımızdır bundan sonra. Şu alışma devresini geçeyim, ağır motosikleti kontrol edebileceğime kanaat getireyim bmw olcak sanırım bir sonraki motorum. Kuzenin Xt600 u satar alırım bir adet

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Sen önce XT ile koca bir sezonu geçirip 10.00 km filan yap BMW!yi sonra düşünürüz kardeşim motorun ağırlığı ile senin çirozluğun beni düşündürüyor

Motosikleti
    Dream Rider
    Aynı şey beni de düşündürüyor valla :D Bunca yıl kilomdan hiç bir şikayetim olmadı. Hatta sağlığımı buna borçluyum aslında. (Bel fıtığı, sülaleden gelen kalp rahatsızlığı vs) ama sırf bu motor sevdasına 20 kilo falan alabilirim kasıp. Dur lan 1.92 boy 95 kilo göbeksiz olursa.. Vayyy gözümün önüne getirdim de ayu gibi birşey olurum lan :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler