Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kaza geliyorum dedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    kayseride kaza yapan arkadaşımız bir cafenin güvenlik kameraları saniye saniye kayıt etti buradan kürşat ve ayhan abimize çok geçmiş olsun diyorum
    http://www.kanalahaber.com/motosikle...beri-41068.htm
    Yüksek Kalite Üstün Performans

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    her iki vatandaşa da geçmiş olsun.

Motosikleti
    2008 Yamaha ybr 125 bordo
    çok geçmiş olsun , acil şifalar diliyorum.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Her iki tarafa da geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Her iki tarafada Allah tan Acil şifalar büyük geçmiş olsun video izlemedim ama koruma şart

Meydana gelen kazada Emsal Y.'nin sol kolu ve sol ayağı kırılırken iç kanama tehlikesi sebebi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi'ne kaldırıldığı motosiklet sürücüsünün ise yüzünde yırtıklar ve ellerinde kesikler meydana geldiği öğrenildi.

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Geçmiş olsun... motorun sahibinden de ilanı vardı.
    http://www.sahibinden.com/kayseriden...XQQdisplayitem
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayseride kaza yapan arkadaşımız bir cafenin güvenlik kameraları saniye saniye kayıt etti buradan kürşat ve ayhan abimize çok geçmiş olsun diyorumhttp://www.kanalahaber.com/motosikle...beri-41068.htm
    ciddi yaralanan yayaya da bi geçmiş olsun deseydin olmaz mıydı....
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    evet satlıktı ama artık satılacak pek hali kalmadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi yaralanan yayaya da bi geçmiş olsun deseydin olmaz mıydı....
    ewet çok haklısın şimdi hatamı anladım kusura bakmayın onada buradan çok geçmiş olsun diyorum
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Feci çarptı ya. Her ikisine de geçmiş olsun dileklerimi buradan iletiyorum..

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Ahh hemşerim canımdan can aldın bee ...

Geçmiş olsun üzüntü içerisindeyim ...
    GT! ...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Öncelikle her iki kaza zedeye de geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim.
    Kazanın diğer ve en önemli boyutuna bakmak gerekirse, motosiklet sürücüleri olarak ne kadar dikkatli olursak olalım mutlaka hata yapabilen zayıf bir nokta var.
    hanım teyze sanki tarladaymış gibi yolun ortasında yürüyor ve motosikleti gördüğü an da ise donup kalıyor veee acı son...

Daha çok dikkat etmemiz lazım çoook
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Her iki tarafa da geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar....
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

çok fena vurmuş

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Her iki tarafa da gecmiş olsun.Allah tekrarını yasatmasın...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    orası neresı nasıl bır yol o yolda cıkabılecek tehlıkelerden bırıde işte o yaya değilmi bunu bılerek yavaş ve dıkkatli olmamız gerekmezmi bence otoban kadar hızlı olmamalıyız değilmi bence motosıkletlı arkadaşımız bayağı hızlı ve orda öyle tehlıkelerın olabıleceğini bilerek yavaş olması gerekmezmıydı başlıkta KAZA GELIYORUM DEDİ derken yaya için mi hızlı olan arkadaş içinmi dendı merak ettim bız kendımızı kurallar cercevesınde kullanmak ve korumakla yükümlü olduğumuz kadar cevremızdekılerıde korumalıyız değilmi oradan bızım kadar hızlı olmayan reflekslerı yavaş olan yada bilinçsiz bır vatandaşın yada fırlayan bır sokak köpeğinın cıkabıleceğini tahmınen daha temkınlı ve yavaş olmalıyız bence ben burda bır motosıklet sever olarak önce yaya ya sonrada kullanan kardeşime gecmiş olsun dıyorum inşallah ona bu kaza ders olur otobana cıktığında istediği kadar hızlanabılır

diyecek söz kalmadı. fakat motorun hızı 70 vardı tahminen

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası neresı nasıl bır yol o yolda cıkabılecek tehlıkelerden bırıde işte o yaya değilmi bunu bılerek yavaş ve dıkkatli olmamız gerekmezmi bence otoban kadar hızlı olmamalıyız değilmi bence motosıkletlı arkadaşımız bayağı hızlı ve orda öyle tehlıkelerın olabıleceğini bilerek yavaş olması gerekmezmıydı başlıkta KAZA GELIYORUM DEDİ derken yaya için mi hızlı olan arkadaş içinmi dendı merak ettim bız kendımızı kurallar cercevesınde kullanmak ve korumakla yükümlü olduğumuz kadar cevremızdekılerıde korumalıyız değilmi oradan bızım kadar hızlı olmayan reflekslerı yavaş olan yada bilinçsiz bır vatandaşın yada fırlayan bır sokak köpeğinın cıkabıleceğini tahmınen daha temkınlı ve yavaş olmalıyız bence ben burda bır motosıklet sever olarak önce yaya ya sonrada kullanan kardeşime gecmiş olsun dıyorum inşallah ona bu kaza ders olur otobana cıktığında istediği kadar hızlanabılır
    söylediğin hereye harfi harfine katılıyorum o kadar hızlı gidecek ne var ki eğer yavaş olsaydı kadın o kadar yolda bekliyo yavaşlamak için zamanı olabilirdi demekki hızlıymış biraz dikkatli kullansak olmuyo mu şu aletleri nereye yetişiyoruz anlamıyorum ya tamam teyze gelmiş yolun ortasına kafası karışmış falan filan sonuçta o yaşlı bi kadın kalkıp da onu suçlu göreceğimize kendimize baksak ya orada kendi anamız bacımız da olabilirdi hiç düşünmüyor muyuz( düşünenler vardır elbet). Allah hepimizi kazalardan korusun sonuçta kaza bu ne zaman olacağı belli olmaz ama biz herşeye rağmen önlemimizi almalıyız hani iyi bi motosiklet sürücüsü her an herşey olabilir her an biri yola atlayabilir diye temkinli davranırdı? siz burda öyle bişey görüyo musunuz adam basmış gidiyo sanki otobanda herif ya
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Herkese Büyük Gecmiş Olsun. Arkadasın Cok hızlı Oldugu dogru ama Yayada Gercekten Cok Dikkatsiz. Paldır Kuldur Cıkmıs. Neyse Boyle Olaylar Olmaz insallah birdaha. Tekrar Büyük Gecmiş Olsun.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Geçmiş olsun her ikisine de..
    Tamamen motosikletin kusuru olarak gördüm ben..Öyle bir kavşağa kontrolsüz bir hızla yaklaşılır mı? Kadının motosikleti fark ettiği andan 2-3 sn. sonra çarpışma oluyor ki motosiklet sürücüsü de kadını en az o kadar önceden fark etmiş olmalı..

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    şehir içi hız limiti belli ama adam 70-80 den aşağı kesinlikle değil kaldıki motorun halide ortada sanki otobanda gidiyor.
    motorculuk budur işte gidilmiycek yerde hız yapmak sokağın içinde 10 kişiye çıkardığı sesle kendine baktırmak cana kast etmek değil mi?
    kimse karşıya geçen yayaya suç bulmasın önce suçu kendinizde arayın o karşıya geçen siz olsanız ne yapardınız.
    motora ne dersiniz cevabınızı cok merak ediyorum

Allah vermesin kaza ama,göz göre görede kaza yapılmaz.
    böylesi kuvvetli motorlara binenlerin bedeni tecrübesinden ziyade zihinlerinin dahada tecrübeli olması gerektiğini düşünüyorum.

kazayı yapanada kaza geçiren yayada geçmiş olsun.umarım durumları iyidir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler