Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza geliyorum dedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    acil şifalar diliyorum önce teyzeme sonra kazayı yapan motocu arkadaşıma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    kimse alınmasın ama o kadar hız olursa kaza kaçınılmaz,yaşlı kadıncaza çarpacağına duvara çarpsaydı keşke ben motorluyu kınıyorum ve kadına acıyorum...o yaştaki insan vücudunda oluşan yaralar,kırıklar vs ne kadar zor geçer bilmem bilirmisiniz!kadın hayatının kalan son günlerinde acı cekecek ben böyle birşey yaşasaydım (ALLAH göstermesin) kendimi ömür boyu affetmezdimkimse yayada kusur aramasın önce kendimize bakalım kontrol bizde olması gerek birbaşkasında veya motorda değil!!!gerçekten yaşlı kadına üzüldüm umarım en kısa zamanda iyileşir
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    çok kötü çarptı.acil şifalar
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun diyorum her iki vatandaşımızada.
    kim haklı kim haksız demekle birlikte bu gibi olaylardan ders çıkarmakta çok önemlidir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Motorun kadını farketmemesi düşündürücü... Çünkü kadın baya bir süre yolu ortalamış gidiyor...

Tamamıyle motordaki arkadaş hatalı.... Yolda her an bir yaşlı bir çocuk çıkacağını düşünerek temkinli gtmesi lazımdı...

Umarım ikiside çabuk iyileşir... Geçmiş olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    bu olay biz motorculara inşallah iyi bir ders olur ve sizlerin de dediği gibi motorcunun fiziken değil ZİHNEN gelişmiş olması gerektiğinin önemini bir kez daha anlarız çünkü burada nedense sadece yaşlı kadına üzülebiliyorum. evet belki kızacaksınız bazılarınız hiç mi motorcuya üzülmedin diye ama hayır üzülmedim kendi hatası kendi düşen ağlamaz derler gitmeseymiş o kadar hızlı o kadıncağızın ne suçu vardı. ha belki motosiklet arızalanmıştır gaz takılı kalmıştır fren tutmamıştır orası ayrı konu fakat eğer bilerek hızlı gittiyse inşallah bi dahaki sefere karşısına yaşlı bi kadın değil de başka bişey çıkar bakalım bi daha şehir içinde o kadar hızlı gidebiliyo mu nereye yetişiyodu acaba çok merak ediyorum bilmiyorum ama bildiğim bişey varsa o da şudur ki eğer biz böyle olur olmadık yerlerde hızlı gitmeye devam edersek yetişeceğimiz tek yer hastanedir tabi eğer şanslıysak ama eğer değilsek toprağın altına yetiştirirler bizi...
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    o yolda o süratle gidilir mi? teyze nasıl acaba? motoru sürenlere zerre kadar acımam kusura bakmayın, duramayacağın süratle şehir içinde gitmeyeceksin, ne arabayla ne de motorla, aynı şey !!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her iki tarafada geçmiş olsun.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Allahtan kimseye ciddi bişey olmadı galiba ama kadın zaten hatalı sagina soluna bakmamıs ama motosikletteki arkadasımda fazlasıyla hızlı .. yani şehir içi ve heryerden bi insanın fırlayabilecegi kesin olan bi yerde o süratle gidilmez .. İki tarafada g.olsun
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Her iki tarafada çok gemiş olsun üzüldüm her iki taraf adına...

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    arkadaslar yollarımız hız yapmaya müsait değil ve kimse yanlıs anlamasın ama yayalarımız sallana sallana karsıya geçiyor her ikisinede Allahtan acil şifalar diliyorum
    :thumright

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi hız limiti belli ama adam 70-80 den aşağı kesinlikle değil kaldıki motorun halide ortada sanki otobanda gidiyor.
    motorculuk budur işte gidilmiycek yerde hız yapmak sokağın içinde 10 kişiye çıkardığı sesle kendine baktırmak cana kast etmek değil mi?
    kimse karşıya geçen yayaya suç bulmasın önce suçu kendinizde arayın o karşıya geçen siz olsanız ne yapardınız.
    motora ne dersiniz cevabınızı cok merak ediyorum

Allah vermesin kaza ama,göz göre görede kaza yapılmaz.
    böylesi kuvvetli motorlara binenlerin bedeni tecrübesinden ziyade zihinlerinin dahada tecrübeli olması gerektiğini düşünüyorum.

kazayı yapanada kaza geçiren yayada geçmiş olsun.umarım durumları iyidir.
    harikulade yorum olmus tam benim aklimdan gecenler.
    http://difm :cat:

Motosikleti
    Honda CBR 125
    çokgeçmiş olsun ya :(

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Hayatta en çok korktuğum kazaalrdan biride yaya çarpmak.Sonu çok acı bitebilir...
    Her ikisinde çok geçmiş olsun,en kısa zamanda iyileşip,biri daha dikkatli ve şehir içinde yavaş motor kullanmayı,yaşlı teyze ise yaya geçidini veya ışkıkları kullanmayı tercih eder bundan sonra...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    vahh teyzem bee :(:( herkese geçmiş olsun ama hocam hız işte yavaş olsaydı teyzeye vurmzdın be abim ahh ahh

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bu nasıl bir motor sürüşüdür şehir içinde kadına en az 100 km süratla vuruyor (üstelik kadını görüp frenleme yaptığını düşünürsek yaptığı hızı düşünün)
    kavşağa geliyorsun arkadaşım birilerinin yola fırlayacağını düşünerek yavaşlıyacan bırakın yavaşlamayı adam 50 km hız sınırı olan yerde nasıl bir sürüştür resmen cinayet tamamen cinayet öldürmeye tam teşebbüs
    ister kusura bakın ister bakmayın ama suç 100 üzerinden 99 motosiklet sürücüsünde
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Herkese geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Motosiklet sürücüsü adeta bir katil gibi davranmış ama Allahtan kadıncağız ölmemiş. kavşak olan bir yolda motor sürücüsünün hızı aşırı yüksek ve tamamen kontrolsüz! Öyleki neredeyse fren bile yapmadan kadına vurmuş. Yayaların (burası otoban olmadığına ve etrafta trafik ışığı olmadığına göre...) geçiş önceliği vardır. Unutmayalım: yolun ortasındaki yaya önceliklidir. Biz herhangi bir aracı kullananlar, hele ki yolun ortasına gelmiş bir yayayı görmek zorundayız. Arkadaş diyebilemez ki ben görmedim! Göremeyen ya kurala uymuyordur ya da gözü görmüyordur. Gözü görmüyor ise çözüm kolay, gider trafik şubeye, ben göremiyorum ve araç kullanmam sakıncalı der, kendin de, diğer insanlarda kurtulur. Esas sorun, bile bile bu denli risk alarak trafik kurallarını hiçe saymaktır ve çözümü çok zordur. sürücünün motor kullanıyor olması bir başka önemli nokta benim için. Ben yayalar karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinden, korna çalan motorcu demeye dilimin varmadığı insan müsvetteleri de gördüm.

Tekrar herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

bu ve benzer olayları daha iyi değerlendirerek yorum yapmamız ve hen bize hem de herkese ders olmasını da diliyorum.

Kazasız belasız sürüşler.
    Poturdak

MsAlpeRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediğin hereye harfi harfine katılıyorum o kadar hızlı gidecek ne var ki eğer yavaş olsaydı kadın o kadar yolda bekliyo yavaşlamak için zamanı olabilirdi demekki hızlıymış biraz dikkatli kullansak olmuyo mu şu aletleri nereye yetişiyoruz anlamıyorum ya tamam teyze gelmiş yolun ortasına kafası karışmış falan filan sonuçta o yaşlı bi kadın kalkıp da onu suçlu göreceğimize kendimize baksak ya orada kendi anamız bacımız da olabilirdi hiç düşünmüyor muyuz( düşünenler vardır elbet). Allah hepimizi kazalardan korusun sonuçta kaza bu ne zaman olacağı belli olmaz ama biz herşeye rağmen önlemimizi almalıyız hani iyi bi motosiklet sürücüsü her an herşey olabilir her an biri yola atlayabilir diye temkinli davranırdı? siz burda öyle bişey görüyo musunuz adam basmış gidiyo sanki otobanda herif ya
    Allah korusun orda yolun ortasına çıkan dikkatsiz sürücüsü olan bir araba da olabilirdi... Önce kendi sonra başkasının canını tehlikey sokmayalım. Çok geçmiş olsun diliyorum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yani yola kedi gibi fırlayan kadını baş tacı,motoruyla yolunda giden adamı rezil yaptınız.videoyu izlediğimde kadın için içim parçalandı ama hata kadının sadece kadının sebebi ise her insan kendinden sorumludur bir başkasından değil hayat askerlik değil sana bi body verilsin onunda canını koru.. sen balık gibi yola atlarsan biri gelir çarpar motor olmasa araba olur otobüs olur. motorcuya kendini koru ve diğer insanları koru süpermen ol diyosunuz ama kadın diğer insanları bırak kendini bile korumuyor. Allah ona iki göz verdi ve beyin verdi yoldan karşıya geçmeden bi baksın diye var mı gelen.. ama teyzem LAP diye atlıyor..

bakın kadına çok üzüldüm ama 100 cc motor kullanan arkadaşlarda gelip burda '' amanda hız yapıyor'' diyerek adamı ipe çekmesin.bu motorların olayı hız.amacı hız.başka bir amacı olsa o da sizin gibi 100cc bir motor alırdı.

ben 50 km sınırı olan yolda 30 km ile gidemiyorum çünkü bu teyzelerden o yolada sürekli atlıyor ve ben debriyaj fren yapmaktan bitap düşüyorum. hakbuki yolun sağındaki ve solundaki kaldırımlar yoldan 2 kat genişken.sırf bu yüzden gidip yüksek sesli korna aldım çünkü dit dit öten kornamı duydukları halde atlıyorlardı önüme..

eğer o motorlu kadını biraz daha erken farkedip karşı şeride geçipte Allah korusun bi kamyonun altına girip can verseydi, motorcu üzerine kar yağan kara toprağın altında,ailesi sabahlara kadar ağlamakta,yola atlayan teyze ise akşam çayını içmiş şuanda fosur fosur uyumakta olurdu..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    senide anlayabiliyorum kaza yapan kişi arkadaşın olabilir ama hatalı olduğu açıkça ortadaki bunu genelde yazılan yorumlarda da okumuşsundur,bu arada bence kadın yavaşça hareket ediyor ve yola bakıyor lap diye atladığını ben mi göremedim yoksa kamera mı çekmediarkadaşının altında ki hız motoru olabilir kadran 300km/h diye 300mü yapmak gerek bu mu motorculuk yaniyapacaksan hız git pistte yap güvenli yerde yap yollarda insanların canına kastederek yapma!böyle bir kazayı görseniz ve o kadını ailenizden birinin yerine bir koyun...ve o motorcunun yerden sağlam kalktığını düşünün siz o an ona ne yapmazsınızdaha da laf etmiyorum.
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler