Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Başlangıç Motor Virago XV 535

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Arkadaşlar abiler başlangıç motoru olarak virago xv 535 dogru bir seçim olurmu vede maks 5.5 milyarlık birşey düşünüyorum 40.000km deki bi viragoyu 60.000km ye kadar kullanabilirmiyim motoruma iyi bakıcam , vede uzunyolda iyimidir ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
    BAŞLANGIÇTAN KASTIM VİTESLİYE BAŞLANGIÇ , BENİM İÇİN MOTOSİKLET KULLANMAK VİTESLİ KULLANMAK OLDUĞU İÇİN ÖYLE YAZDIM
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alınabilir bence Race veya Naked tarza hayır derdim çünkü Cruiser sınıfı kullanmak daha kolay,ayağın yere sağlam basar.
    Hele hele 535 için hiç düşünme derim,şu 535'e taktım kafayı
    http://www.sahibinden.com/7000_km_de...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınabilir bence Race veya Naked tarza hayır derdim çünkü Cruiser sınıfı kullanmak daha kolay,ayağın yere sağlam basar.
    evet hocam bunu bende beğendimde bana istanbulda lazım en uzak izmirden onu getirmek zor iş , 7000tl birşey değil bence o motor için 7000km nedirki bu arada sağol bilgilendirme için

Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam bunu bende beğendimde bana istanbulda lazım en uzak izmirden onu getirmek zor iş , 7000tl birşey değil bence o motor için 7000km nedirki bu arada sağol bilgilendirme için
    Otobüse sığar bu bence temizine bak,Ağrı-Doğubeyazıt'da olsun yine temizini al.

Lancelot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dream Rider
    Ağır gelebilir. Daha önce 535 uzerine oturup tek ayaktan kaldırmayı denedin mi ? Bir dene istersen ondan karar ver. Bu arada o motoru biliyorum gerçekten temiz bir motor.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var

enduro,supersport

enduro veya super sport al enduro olarak baslangıc Derbi Terra 125 derim 6 vites su sogutma 4 zaman 15 hp yakıt da yakmaz

supersport ise honda cbr 125 küçük gelebilir boyut olarak bude aynı ozelllıklere sahıp

birde yamaha r125 de olabilir gorunusu aynı r1 dir cok da guzel boyutuda ıyıozellıkler aynı

benim tavsiyem ise Kawasaki ZXR 250 bu motor 2 silindir 4 zamanlı 6 vites

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    yaw adam cruiser istiyo başlangıç olarak viragoyu soruyor şimdi nerden çıktı bu zxr cbr flan lütfen kendi hür iradesiyle karar verdiği gruptan kendi grubumuza kaynak yaptırmaya çalışmayalım

şaka bi yana bence de cruiser larda başlangıç motoru olur,eğer motoru taşımakta zorlanmıcaksan,benim motor ilk motorum direk başladım yiiihuu bindim üzerine devam o gün bu gündür,ama altındakininde 125 150 lik flan bişi olmadığının farkında olarak biraz aklı başında kullanmanı tavsiye ederim.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    bencede baslangıç motoruu olabilir ..agir falanda olmaz ..benim baslangıc motorum 900cc ve 260 kg idi .. tabi alıp motoru ha diye trafige atlamamak kaydıyla
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    535 narin yapılı bi crusier, scooter tecrübesi olan biri eğer ölçü olarak aşırı küçük değilse zorlanmadan yürütür...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Valla 535 veya virago 250 ben de temizini arıyorum. Bilen gören haber versin derim..
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    arkadaşlar agır gelebilir diyen bi abi olmuşta merak etmesin yani 90 kiloyum o motora rahat hakim olabilecek güce sahibim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:35 ----------

Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enduro veya super sport al enduro olarak baslangıc Derbi Terra 125 derim 6 vites su sogutma 4 zaman 15 hp yakıt da yakmaz

supersport ise honda cbr 125 küçük gelebilir boyut olarak bude aynı ozelllıklere sahıp

birde yamaha r125 de olabilir gorunusu aynı r1 dir cok da guzel boyutuda ıyıozellıkler aynı

benim tavsiyem ise Kawasaki ZXR 250 bu motor 2 silindir 4 zamanlı 6 vites
    dostum sanırım pek dikkatli okumadın ben vitesliye başlangıç motoru sormadım virago xv 535 başlangıç motoru olurmu dedim :=)

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    268.000 km de virago gördüm 60.000 hiçbirşeydir.Eğer temizse senelerce tepesinden inmezsin.

CC konusuna gelince biraz torka sahip çıkmada zorlanırsın ama uzun sürmez alışman.O ara trafiğe pek çıkmada,tamamen motoruna yoğunlaş.(bu arada motoru almışsın gibi yazmışım bende )
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Başlangıç motoru olarak kendini bildiğin sürece sorun yaratacağını sanmıyorum..km olarak ta 60.000 kmler hiçbirşeydir virago için..

Boyutları konusunda ise 187 boy ile bana ilk bindiğimde düdük gibi gelmişti 535
    Ayaklarımı peglere koyduğumda dizlerim 90 derece açı yapmıştı resmen..
    Hatta bu nedenle almaktan vaz geçmiştim diyebilirim..Sonradan japon almaktan vazgeçtim gerçi orası ayrı..

Hoş şimdiki motorum da dağlar taşlar değil ama gene viragodan daha uzun ve yüksek bir motor..Gerçi dizler gene 90 derece de

Bkz.

Fotoyu koymamın nedeni uzun boylu birisinin bir cruiser üzerinde nasıl durduğunu kendinle mukayese etmen için. Çünkü ayakların kötü açıyla durması insanın belini ağrıtıyor..viragoda pegler o kadar yakındaydı ki bacaklarımı hem büküp hem de yana açmam gerekiyordu..

esas sıkıntım buydu yani..buna dikkat et alırkene..

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru olarak kendini bildiğin sürece sorun yaratacağını sanmıyorum..

Boyutları konusunda ise 187 boy ile bana ilk bindiğimde düdük gibi gelmişti 535
    Ayaklarımı peglere koyduğumda dizlerim 90 derece açı yapmıştı resmen..
    Hatta bu nedenle almaktan vaz geçmiştim diyebilirim..Sonradan japon almaktan vazgeçtim gerçi orası ayrı..

Hoş şimdiki motorum da dağlar taşlar değil ama gene viragodan daha uzun ve yüksek bir motor..Gerçi dizler gene 90 derece de

Bkz.

dizler tam dik açı yapmış abi teşekkür ederim kilom fazla kısa boyluyum altımda pek sırıtmaz

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Alper kardeşim Karamürseldeysen eğer bir haftasonu atla vapura İzmit'e geç.Merkez'de demiryolu caddesinin alt kısmında Migros var,onun yan arasında Cosmic Bowling var.İşte onun girişinde Motorize arkadaşlarımızın takıldığı bir cafe vardır(belki biliyorsundur).Oraya uğra derim.İşletmecisi Mustafa abinin de viragosu var,oraya takılan birkaç virago kullanıcısı daha var.Hem onlarla tanışmış olursun hem de merak ettiğin motosikleti yakından görme şansın olur.Ben 7 yıl yaşadığım İzmitten iş nedeniyle Temmuz'da ayrıldım,orda olsam yardımcı olmaya çalışırdım.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper kardeşim Karamürseldeysen eğer bir haftasonu atla vapura İzmit'e geç.Merkez'de demiryolu caddesinin alt kısmında Migros var,onun yan arasında Cosmic Bowling var.İşte onun girişinde Motorize arkadaşlarımızın takıldığı bir cafe vardır(belki biliyorsundur).Oraya uğra derim.İşletmecisi Mustafa abinin de viragosu var,oraya takılan birkaç virago kullanıcısı daha var.Hem onlarla tanışmış olursun hem de merak ettiğin motosikleti yakından görme şansın olur.Ben 7 yıl yaşadığım İzmitten iş nedeniyle Temmuz'da ayrıldım,orda olsam yardımcı olmaya çalışırdım.
    peki abisuan tatil nedeniyle yurtdısındayım karamürsel e döner dönmez dedigin mekana ugrayacam sağolasın.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper ilan ama motoru bir alkol muyanesine sokun yahu 6 yıl epey bir süre
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper ilan ama motoru bir alkol muyanesine sokun yahu 6 yıl epey bir süre
    Alkollü motoru severim,barda yatıp kalkmış alkollü motor gibisi yoktur.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    arkadaşlar varmıbaşka yorumlarrr

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    arkadaşlar varmı motor hakkında başka görüşler alalım lütfen

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler