Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet yada kıyafet ısıtıcı kışın kuryeler ve motorsiklet kullanıcıları donmayac

Motovento
    REKLAM ALANI
    BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Arkadaşlar elektronik teknikeriyim ve artık soğukta motora binerken donmaktan kurtulmak istiyorum ve 12 volt ile motorsiklet kıyafetlerini dolayısıyla vücudumuzu ısıtmak istiyoruum bu yüzden bir proje tasarlıyorum 12 volt ile rezistansları parçalayarak vücudun heryerine ısı veren bir sistem planlıyorum umarım başarıyla bitiririm ve sizlere tanıtabilirim sonrasındada ticareti tabi:d:d boşu boşuna tekniker olmadık değilmi:d
    Yamahaşk 😍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dream Rider
    Elektrikli battaniyeleri baz alan bir çerçevede çalışabilirsin. Ancak onlarda ezilme kırılma durumunda malzemeyi yakma durumu söz konusuydu bunu göz önünde bulundur ama

Motosikleti
    Yamaha Bws
    şuanda daha ziyade saç kurutma makinalarının çalışma prensipleriyle termodinamiğe bakıyorum hangisi daha iyi bakalım şuanda araştırma aşamasındayım zaten ben merkezi doğal gaz sistemlerinde hangi ev daire petek ne kadar enerji alıyo ne kadar enerji veryor tüketilen enerji miktarı veriyor onunla ilgili bir proje yaptım :D:D okulda hala faal durumda çalışıyor 1 petekten geçen enerji miktarını gösteriyor ona göre kendisi kendisini ayarlıo:D:D:D enerji yöneticisiyim ayrıca:D:D
    Yamahaşk 😍

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    güzel bir düşünce ama senede 1 ay kullanrsın en fazla izmirde böyle soğuk çok olmaz 4-5 senede bir oluyor. enerji olayı ise pinti patronların şirketleri ve işletmeleri için çok tutulacağını düşünüyorum tabi patron bu cihaza para verirse

birde bi yerde görmüştüm adamlar motosiklet tulumunun içinde su gezdiriyordu radyatör vasıtasıyla...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 Custom
    Projeni ve istekli bir is içinde olmana sevindim yalniz acaba Türkiyede bunu üreten yada satan bayi yokmu'ki yapma geregi duydun ?

Avrupada yani burda bunu yapan bir sirket var WarmX , yaptiklari isitici elbiselerle çok tanilmaktalar biraz pahalidir ama parasina deger.

Microfiberden yapilan kumas ve arasina çok ince isitici teller katilarak elbise , yapilan elbise vucudu tam sarmakta ve araya katilan isitici teller bir araya toplanarak cepte bulunan li-on bateryaya takilmakta ve derece ayari var isedigin sicakligi verebilirsin , birde emniyeti var sicaklik asiri dereceye gelince kendini kapatiyor mesela terleme gibi olaylarda.

üst bölge için = 250euro (500tl)
    alt pantolon için = 255euro (510tl)

Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

Motosikleti
    Yamaha Bws
    teşekkürler öneri için ancak ben teknik biriyim kendim yaparsam olur yoksa kullanmam boğazlı kazak +korumalı mont devam:D:D unutmadan birde bende altı 400santigran dereceye kadar ısıya dayanabilen ucunda çelik olan üstüne ray bile atsanız eğilip bükülme yapmayan komple deriden ve içine herhangi bir madde yada su girmez bot var isteyenlerede tedarik etmeye çalışırım cüzi bir ücret karşılığında cross motor kullanıcıların daha çok işine yarar bence dilerseniz yarın fotolarını çekip atabilirim botu boyadıktan sonra:D:D şuanda biraz çamurluda:D
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    mondıal 125zn

ısıtan kıyafet

gercekten bu cok ozel dusuncenden dolayı tesekkur ederım belkı ben amator olarak kullanıyorum fakat sızınde belırttıgınız gıbı kurye gorevınde bulunan arkadasların her turlu korumaya ıhtıyacı var saglıklı gunler

Motosikleti
    Yamaha Bws
    şimdilik proje aşamasında zaten 12 220 1000 watt dönüştürücü tasarlıyorum şimdi o bitsin gerisi kolay 1 saç kuurtma makinasıyla bile hallederim gerisini:D:D çıkışına hortum bağlayıpta
    Yamahaşk 😍

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    İnşallah projeni tamamlarsın ve herkez sayende donmaktan kurtulur,elini çabuk tut yoksa ufo takıcam motorun arkasına

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler