Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hobby atv

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bugün nette gezerken kubamotorun ürettiği 50 cc atv gözüme takıldı.Biraz birikmişim var.Kendi motosikletimin orjinalliğini de bozmak istemiyorum.Yazlıkta kullanmak için ve eğlence olsun diye bu 50 cc atv alma niyetindeyim.Gerçekten duruşu çok güzel.Küçük aksesuarlarda alıp güzelleştirebiliriz.Sizlerinde fikirlerini almak istedim.Küçük bir sorun daha var.Bu alete umarım plaka çıkıyordur. . .
    http://www.sahibinden.com/sofuoglumo...XQQdisplayitem
    Başka bir satıcının ilanında da gördüm aynısından fiyatı 7oo lira.Ama burada daha ayrıntlı fotosu vardı bu ilanı koydum. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum boyut olarak ona binemezsin.çocuklar için o model.gerçekte gidip görmen lazım.akülü arabaların biraz daha büyüğü ama o kadar yani..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Bencede binemezsin.. Binersende dizlerinin ağrısı ne derece olur bilemicem..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Alıntı Kıkırdak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede binemezsin.. Binersende dizlerinin ağrısı ne derece olur bilemicem..
    Gerçekten bu o kadar ufak mı yaa.Görüntüsü güzel geldi.Hoşuma gitmişti.Hobby aracı olarak kullanayım diyordum eğlencesine.Bu arada boy 1.68

resimdeki en köşede siyah bir motor var ona bakarak boyutları hakkında fıkır edınebılırsın
    hernekadar bınsende cok rahatsız bır oturus posızyonu olacak vede yazlıktakılere eglence konusu olmayasın,kross olabılır atv yerıne cross dusunebılırsın.emın olamıyorsan cok ısteklıyse p gıdıp dene

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    İlandaki 5. resimde görünen (İki çocuk poz vermiş) mavili beyazlı atv nin üzerinde motosiklet.net logosu mu var? Bizden birileriymişler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler