Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal raptor hakkında acil bilgi!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DD 250E
    DD 250E-10
    DD 250E-9
    DD 250E-9B

Arkadaşlar;ÇOK ACİL BİLGİYE İHTİYACIM VAR!!!!

4 tane model var,ancak aralarındaki fark nedir ve en kullanışlısı hangisidir?
    konuyu araştırdım ama bulamadım,eğer daha önce açıldıysa kusuruma bakmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadasım nasıl bulamadın regal raptor başlığı altında bi dünya yazı var bu konu hakkında..bence biraz daha arastır.kolay gelsin sana.

aralarında cok önemli farklar yok performans yakıt tuketimi falan aynı sayılır hepsinin .9b t gidon radyatoru dik ve 20 cm kadar daha uzun
    9 radyator yatay biraz daha kısa .ama dediğim çokta önemli farklar yok şekil olarak bı kaç fark var hangisi hoşuna giderse onu al.tutamadım bak yine kendimi yazdım biraz bişiler gerisi ve cok daha fazlası regal raptor başlığında
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım nasıl bulamadın regal raptor başlığı altında bi dünya yazı var bu konu hakkında..bence biraz daha arastır.kolay gelsin sana
    sayfalarca okuyacak vakti yok demekki. acil diyor zaten...

ayberk, sana özelden tel numaraları verdim. arkadaşı çekinmeden arayabilirsin

yapabileceğim ne varsa yanındayım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfalarca okuyacak vakti yok demekki. acil diyor zaten...

ayberk, sana özelden tel numaraları verdim. arkadaşı çekinmeden arayabilirsin

yapabileceğim ne varsa yanındayım
    bu kadar acil ne olabilirki bu konuda regal raptor ameliyatına gircek organ mı lazım yani.buraya ne kadar sey yazabiliriz ama o başlık altında bi çok bilgi var.bilgiye ulaşmak için biraz emek harcamak lazım.sonucta sakız almıcak bakkaldan ciddi bi para vercek.bu benim gösüm katılmıyosanda saygı duyarım .
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yürekçe; özelden mesajını aldım ve yorumun içinde çok teşekkür ederim...
    izmirli_ua; sana da teşekkürler... regal sayfasını okudum,ancak hepsini tek seferde farklarıyla anlatanı bulamadım... sonuçta 297 sayfa...
    acil durum şu; bende regal almayı planlıyorum ve arkadaşım telefonla haber verdi.bi motor bulmuş modeli söyledi,ama ne anlamlara geldiğini bilmediğini,iyimi kötümü,uzun mu kısamı olduğunu bilmediğini söyledi... benden hemen cevap belediler,gelip görme konusunda... bu ve diğer sebeplerden dolayı hemen konu açtım,ama öncesinde araştırdım...

sonuç olarak,tavsiye edilen motoru almıyorum... emek konusuna gelince; emek vermek zorunda değilsin-kimse değil... haa... şahsen çoook kişiye emek verdim,sıkıntısı olan açar sorar,yardımcı olurum...

ben diğer şahıslar gibi ''elma piş,ağzıma düş'' diyen değilim...

ama bende sana saygı duyuyorum... teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler