Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hava filtresii ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar benim arkadaşın cup gaz yemiyodu dedim bujidendir değiştirdik hala aynı hava filtresini söktükk içi su doluu =) hava filtresini takmadan bi çalıştırdık nasıll gaz yiyo yırtıyo motor kendini kuruladık taktık neyse aklımıza bişi takıldıı hava filtresini sökü toz toprak su olmayan bi yolda bassak hızda ne kadar bi artışş olur olurmöu yanii. bide yeni performans hava filtresi takalım diyoruzz fark edermii. teşekürler şimdiden
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    çok fazla bi artış olmaz ama sadece açık hava filtresi takmakla olmaz karbüratör ayarı gerekir

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    tek silindir motorlarda açık filtre artıştan çok kayıp verdirir motor gazı açtığınızda sonunna kadar teklemeye başlar oda aşırı gelen benzin motoru boğduğu için .
    oyüzden hiç uğraşmayın hiçbir işe yaramaz.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    benim tahminimce 0-100 km hızlanması 3,5 saniye gibi rakama düşer .... oda yetmezse turbo ve nos olayına bakmak lazım ....

yahu arkadaş 100 lük kap motor işte .. ne farkedecek ??? güzel güzel bineceksin, bakımını yapacaksın , motorun yapılış amacından başka birşey beklemeyeceksin

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tahminimce 0-100 km hızlanması 3,5 saniye gibi rakama düşer .... oda yetmezse turbo ve nos olayına bakmak lazım ....

yahu arkadaş 100 lük kap motor işte .. ne farkedecek ??? güzel güzel bineceksin, bakımını yapacaksın , motorun yapılış amacından başka birşey beklemeyeceksin
    oldukça açıklayıcı olmuştur sanırım

Öyle demeyin arkadaşlar kiminin rüyası kiminin dalgasıdır.Ben bir cup alacağım diye sabaha kadar motosiklet düşündüğümü bilirim.Ama filtre olayı bayağı karışık.Hiç girmeyin derim.Gidip k&n al Motosiklet için üretilmişi var.Modelini bulup alabilirsin.Ama fazla bir artış bekleme.Sesi değişebilir belki o kadar . . .

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle demeyin arkadaşlar kiminin rüyası kiminin dalgasıdır.Ben bir cup alacağım diye sabaha kadar motosiklet düşündüğümü bilirim.Ama filtre olayı bayağı karışık.Hiç girmeyin derim.Gidip k&n al Motosiklet için üretilmişi var.Modelini bulup alabilirsin.Ama fazla bir artış bekleme.Sesi değişebilir belki o kadar . . .
    Dalga olarak düşünme cup da olsa bi motor sonuçta gaza bastığında azda olsa gider ama o filtreyi taktığında hiç gitmicek sence hangisi daha güzel.???
    onu demek istedik biz.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    bu tür uğraşılar fazladan masraf demektir ... ben iki tekeri olan her araca aynı saygı ile yaklaşırım yani seninle dalga geçmedim ... biri çıkıp bana 600cc motosikletime nos yapmak istiyorum derse yine sana verdiğim cevabı veririm . nedeni gayet açık '' HOŞ AMA BOŞ '' ... alıp motosikletini paşa paşa binmek varken ıvır zıvır işlemlerle , motorun ömründen yemeye ve boşa masraf yapmaya gerek yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler