Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımınıza ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadaşlar bundan 3 ay önce geçirdiğim trafik kazası sonucu yaşadığıma seviniyorum; ama motorumun pilakası olmadığından bağlandı ve bana kesilen cezaları ödediğim halde motora pilaka çıkması gerekiyormuş. Oda motorun benim olduğuna dair faturası gerekliymiş. Faturayı bulmak samanlıkta iyne aramaktan farksız, bu nedenle benim motorum o beldiyenin parkında çürüyecekmi hiçmi bir şansım yok.
    O motorun benim için değeri biçilemez, o benim ilk motorumdu gerçekten bazen birden aklıma gelince kendimi tutamıyorum çocuk gibi ağlıyorum.
    Bu halime ben bile inanamıyorum içimde engel olamadığım bişey var.

Benim ilacım motoruma kavuşmaktır
    Uzun lafın kısası benim bu motoru çıkarma şansım varmı veya sizin böyle bir tecrübeniz varmı ...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bende nisanda muayene olmadığı için motorumu parka cektirdim ve cıkartamadım...
    motorun satısını almamıstım...sahibide ölmüs...çoçuklarına minas kalmıs...veraset ilamı falan baya bi uğrastırdılar...baktık yapacağımız masraf a motor parasını geçiyor...uğrasmadık...motorda 96 model styl jawa idi...cok içim yandı...suan parkta çürüyor..parkta 3bekleyen araclar acık artırma usulu satılır...o motoru almaya tekrar gidecem..ogün gelsin...
    senin fatura neden cıkmıyor...onu bi anlatsana...
    gerçektende fatura cıkmıyorsa...üstüne bi bardak su iç...en buz gibisinden...
    illegal yollarla cıkarmayı sakın ha deneme...en ufak bi kazada yada cevirmede çok basın yanar...yapmadığın suçları bile sana yıkarlar...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    motoru aldığın yere git ordan faturasını iste faturalar 10 sene boyunca saklanmak zorundadır satıcı firma tarafından.

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende nisanda muayene olmadığı için motorumu parka cektirdim ve cıkartamadım...
    motorun satısını almamıstım...sahibide ölmüs...çoçuklarına minas kalmıs...veraset ilamı falan baya bi uğrastırdılar...baktık yapacağımız masraf a motor parasını geçiyor...uğrasmadık...motorda 96 model styl jawa idi...cok içim yandı...suan parkta çürüyor..parkta 3bekleyen araclar acık artırma usulu satılır...o motoru almaya tekrar gidecem..ogün gelsin...
    senin fatura neden cıkmıyor...onu bi anlatsana...
    gerçektende fatura cıkmıyorsa...üstüne bi bardak su iç...en buz gibisinden...
    illegal yollarla cıkarmayı sakın ha deneme...en ufak bi kazada yada cevirmede çok basın yanar...yapmadığın suçları bile sana yıkarlar...
    Bu motoru aldığım adam 2 sene önce öldü. Faturayı nasıl bulayım ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

Alıntı bguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldığın yere git ordan faturasını iste faturalar 10 sene boyunca saklanmak zorundadır satıcı firma tarafından.
    Bu motorun 2000 model olacağını sanmıyorum ...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    dost acı söyler abicim....
    unut onu artık...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçmiş olsun giden gitmiş kalan sağlara bak derim.
    plakasız ruhsatsız motorlu taşıt kullanmamak gerektiğini de böyle can sıkıcı bir tecrübeyle öğrenmiş olursun.
    arkadaşlar kullandığınız aracın bir motorlu taşıt olduğunu siz kabul edip o şekilde davranmadıktan sonra trafikteki diğer insanların size nasıl saygı göstermesini bekliyosunuz anlamıyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Arkadaşım plakasız motosiklete niye biniyorsun????? Bu şekilde motosiklet kullanmaya devam edersen başın daha çok işler açarsın. Resimdeki motosiklet mobilet çok eski bir araç, küçük yerleşim yerlerinde, köy, kasaba vb yerlerde çok kullanılıyor. Ve maalesef hiç birinin ne plakası oluyor nede far ı stop u.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşım ozaman aynı dier arkadaşlarımızında dediği gibi bi bardak soğuk su içeceksin.
    peki sen gidip sordunmu aldığın yere?

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Yasal değil ama.
    Tanıdğın bir mağaza varsa 1000 TLlik bir fatura kestir. Yüzde 37 vergisi var sanırım kestir faturayı. Al motoru...
    Detayını bilmiyorum ama buna benzer birşeyler yapılıyor. Ama yasal değil. Yapmamanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler