Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dakar Rallisi Sona Erdi.. Tebrikler Kemal Merkit

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Tebrikler Kemal Merkit...

Dakar Rallisi Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisi 1.cisi KEMAL MERKİT

Arjantin ve Şili topraklarında gerçekleştirilen, 1 Ocak'da Buenos Aires'te başlayıp 16 Ocak Cumartesi günü tamamlanan rallide, Türkiye'yi KTM 690 Enduro R motosikletiyle Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar temsil etti.

Yaklaşık 9 bin kilometrelik Dakar Rallisi tamamlanırken, motosiklet kategorisinde yarışan Türk sporcu Kemal Merkit, son etabı 35. sırada tamamladığı zorlu mücadelede genel klasmanda 49. oldu.

Asıl Güzel olan yanı; KEMAL MERKİT'in Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisi 1.cisi olması.

Çeşitli etaplarda yaşadıkları sorunlar nedeniyle toplam 63 sporcunun yarış dışı kaldığı mücadeleyi 88 motosikletçi bitirebildi. Yarışı bırakanlar arasında Merkit'in takım arkadaşı Kutlu Torunlar da bulunuyor. 5. etapta sağ el bileği kırılan Torunlar mücadeleyi bırakmak zorunda kalmıştı.

Tekrar Tebrikler...

NOT: BU HABERİN MEDYADA GEREKTİĞİ KADAR YER BULMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM, BU NEDENLE BURADA DA PAYLAŞMAK İSTEDİM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    internet sayfasında da yazmıştım, gurur duyuyoruz...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    Kemal MERKİT ve Kutlu TORUNLAR 'ın Ntv de konuk oldukları programı izlemiştim. gerçekten zor olanı başarmışlar. en azından akıllarında imkansız yarışa katılma kararı almışlar. zaten bu yarışın son olduğunu artık yelkene döneceklerinin veya gökyüzüne açılacaklarının sinyalini vermişlerdi programda.

Tebrikler Kemal MERKİT ve Kutlu TORUNLAR
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    tek kelime ile helal olsun..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Sizlere Kemal abinin ağzından bir mejası siz motor dostlarım ile paylaşim dedim;
    Tekrar tebrik ederim Kemal abicim yarışı bitirmen ayrı bir gurur mekanik dalında
    aldığın birincilik ise ayrı başka bir gurur dönüşünü bekliyoruz.Seneye daha güzel dercelere inşallah.

Kemal MERKİT.
    Canlar ,dostlar,arkadaslar,hepinize Buenes Aires ten kucak dolusu sevgiler...sizlerin destek mesajlarının bana nasıl güç verdiğini anlatmam mümkün değil..dakar 2010 podyumunda bir elimde Turk bayragi diger elimde kupam mutlulugunu sizin desteklerinizin büyük katkısıyla yaşadığımı bilin isterim. Türk bayrağı aşkıyla cık...tığım bu yolda sizlerle beraber ilerlemek ayri bir gurur,emin olunki Dakar in her km sinde sizler de benimle birlikteydiniz beraber yarıştık beraber bitirdik beraber podyuma çıktık beraber kupa kaldırdık en onemlisi Türk bayrağımızı beraberce dalgalandırdık ,iyiki varsınız beraber daha nice Dakar’lara ...
    http://www.facebook.com/photo.php?pi...68993772<br />http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-...38848_9920.jpg
    http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-...38836_6628.jpg

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    helal olsun dıyorum kutlu TORUNLAR ve kemal MERKİT e istedıklerı başarıyı yakalamışlar devamını diliyorum o zor parkurları izledım gercekten mekanık destek almadan zor bır iş mücadele kemal abim içecekler benden ne istesen iç helal olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tebrikler , başarılar ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler