Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kedilerden BIKTIM!!..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok eskiden de acilmisti bu konu. Evde ve iste kedi besleyen biri olarak en iyi ve basit cozum. Brandayi icten distan sinek yada bocek ilaci ile ilaclamaktir. Bu ilaclarin icinde yanici madde olan solvent bulunmaktadir. Solvent kedileri asiri rahatiz eder ve oradan uzaklasirlar.
    Kedi veya kopek gibi hayvanlarin motorlara ve araclarin tamponlarina isemelerinin asil nedeni insan burnunun almadigi plastik ve kaucuk hammadeleridir. Bu maddeler ayni hayvan idrarindaki kimlik belirliyici maddeye benzediginden masum kedicik oraya ciktiginda kokuyu daha evel orda bulunan bir baska hayvan olarak algilamakta ve ustunluk adina oraya idrari ile israret birakmaktadir.(yoksa kedi motorunuza gicik degil ) Elde olmayan bir refleks diyelim. En iyi cozumde tum kokulari bastiran korkunc keskin olan solventtir.
    mantıklı ozaman yedek çantasına birde böcek ilacı koyalım ben deneyeceğim bahçede pasha adında bir köpecimiz var bakayım ne tepki verecek .
    test sonucunu yazarım .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özledim beyav..görüşemedik ne zamandır birlikte gülelim

dostum kusura bakma ama sende çok pimpiriklisin gibime geliyor..
    motor bu yav azcık koksun

şaka bir yana brandayı ayda bir oto yıkamacıya götürüp motorun üstüne örterek adamlardan su sıkmasını rica edebilirsin..brandan da temiz olur..ne diyim
    Sabah uyku sersemi gidiyorsun motorun başına leş bir koku... Pimpirik değil mide bu kardeşim bu sidik kokusu fena bir koku...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:31 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok pril değil...MR.Muscle...bişeyi hatırlayamamak ne kötü birşey yahu...
    Abi evde var şimdi indim motorun yanına sıktım bakalım sabah kedi gezmişmi )))

Baktım bizim kedi yoktu piyasada motorun yanına sinsi sinsi yaklaştım ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok eskiden de acilmisti bu konu. Evde ve iste kedi besleyen biri olarak en iyi ve basit cozum. Brandayi icten distan sinek yada bocek ilaci ile ilaclamaktir. Bu ilaclarin icinde yanici madde olan solvent bulunmaktadir. Solvent kedileri asiri rahatiz eder ve oradan uzaklasirlar.
    Kedi veya kopek gibi hayvanlarin motorlara ve araclarin tamponlarina isemelerinin asil nedeni insan burnunun almadigi plastik ve kaucuk hammadeleridir. Bu maddeler ayni hayvan idrarindaki kimlik belirliyici maddeye benzediginden masum kedicik oraya ciktiginda kokuyu daha evel orda bulunan bir baska hayvan olarak algilamakta ve ustunluk adina oraya idrari ile israret birakmaktadir.(yoksa kedi motorunuza gicik degil ) Elde olmayan bir refleks diyelim. En iyi cozumde tum kokulari bastiran korkunc keskin olan solventtir.
    Evet haklısın ben de kedileri severim.. Dediğim gibi gelsin yatsın ama işemesin ) Yarın karşıma alıp konuşucam bakalım anlaşırsak sorun yok :=)) Yoksa teneke bağlıycam kuyruğuna..

Şaka bir yana dostum böcek ilacı ve MR.Muscle mantıklı geliyor.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben brandayı kapattıktan sonra havalanıp boşluk yapmasın diye, selenin olduğu kısmın üzerinden 2 ucu kancalı lastik geçiriyorum ve ayaklıklara takıyorum uçlarını.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı erhdec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi tarafından bak bu akşam yine sağ salim eve geldin o pisicikler yine yapacaklar hayırlısıyla yarında sağ salim eve geleceksin o pisicikler yine yapacaklar düşünsene hastanedesin ve keske evde olsaydımda o pisicikleri yine yapsaydı diceksin bırak özgürlüğün tadını çıkarsınlar hem böylece sende hergün motorunu temizlemiş olacaksın sağını solunu kontrol edeceksin belkide birgün çok tehlikeli bir durumu fark edip hayatını kurtaracaksın ve o pisicikler akşam yine yapacaklar

Buda olayın başka bir açısı...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Mr.Muscledaki yoğun limon kokusu ve amonyak zaten kedilere ince ayarı veriyor emin olun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Geçenlerde biri açmıştı yine böyle bir konu
    Brandayı kapadıktan sonra koltuğunuzun üstüne bir adet şu fotodakinden alıp yerleştirin

15 dk da bir fısss ladımı içerde ne kedi kalır ne bişey özellikle limon kokulu alırsanız kediler limona gıcık olur çünki
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    aga kediler işiyor mu motoruna ! ozaman onlardan önce sen işe motorun dibine belki işe yarayabilir bence git 2-3 tane kaktüs al koçtaştan tanesi 2-3 tl .. koy koltuga ..işlem tamamdir .
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga kediler işiyor mu motoruna ! ozaman onlardan önce sen işe motorun dibine belki işe yarayabilir bence git 2-3 tane kaktüs al koçtaştan tanesi 2-3 tl .. koy koltuga ..işlem tamamdir .
    Bizim bir arkdaşda 40 günlük pitbull köpeği evin heryerine işiyor diye son çare gitti tuvalette bir köşeye işemeye başladı ) köpekte bu kokuyu alıp wc yi tercih eder oldu )))
    mahalleden biri görse ne der acaba )

Motosikleti
    konusuyosak bi bildigimiz var demek ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    brandanın üzerine elektrik döşe nesli kurusun
    ben soğan sürüp üstüne limon sıktım 3 aydır motorda değil garajda kedi yok.

Motosikleti
    CBF250
    konusuyosak bi bildigimiz var demek ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brandanın üzerine elektrik döşe nesli kurusun
    ben soğan sürüp üstüne limon sıktım 3 aydır motorda değil garajda kedi yok.
    Abi soğan limon operasyonu güzelmiş )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

Abi soğan limon operasyonu güzelmiş )
    soğan üstü limon balık kokusunu andırıyor ama kedi büyük bir hevesle gelip tam gaz kaçıyor.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soğan üstü limon balık kokusunu andırıyor ama kedi büyük bir hevesle gelip tam gaz kaçıyor.
    Az önce motorumun yanına giderek metehan abinin bulaşık deterjanını denedim.. sabah görücez ne kadar etkili olacağını.

1. Limon soğan
    2. Mr. Muscle
    3. Karabiber
    4. Kedi kovucu sprey
    5. Sidik kokusuna aldırmamak..

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    aynı tatlı bela bende de var.işin garibi benım motorun küçücük selesinin neresine sığıpta uyuyo onu anlamadım ayrıca çamurlu ayaklarıyla deponun üzerinde farın üzerinden ön çamurluktan inip gidiyo.bırak dolansınlar.veteriner fakültesi son sınıf öğrencisi olarak seviyorum kerataları

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı tatlı bela bende de var.işin garibi benım motorun küçücük selesinin neresine sığıpta uyuyo onu anlamadım ayrıca çamurlu ayaklarıyla deponun üzerinde farın üzerinden ön çamurluktan inip gidiyo.bırak dolansınlar.veteriner fakültesi son sınıf öğrencisi olarak seviyorum kerataları
    senin işine geliyor tabi
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Bende de aynı sorun vardı ama çözdüm. bu lavabolara konulan beyaz kokular var pisuvarlara falanda koyuluo adı aklıma gelmedi onlardan gece çadırın içine iki tane koyuyorum gelmiyorlar burunları çok haas olduğu için bu şekilde ağır kokulara gelemiyorlar sanırım.

Motosikleti
    naftalin mi demek istedin

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    naftalin mi demek istedin
    evet evet naftalin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.rekra.com.tr/gp/images/pr...images/249.jpg

tane olanlardan...bak çok mantıklı aslında...1 tanesini koydunmu direkt kaçıyorlar...kediler kimyasal şeyleri hiç sevmezler nedense...Benim Mr muscleı iptal edin...bu kesin çözümdür beyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bu motorumun üzerine ve brandasına işeyen kediler yüzünden kendi evimde beslediğim kedimden bile gıcık alır oldum ama bu nafalin tabletlerinden deniycem hatta deneyen varmı arkadaşlar,yaa bi kedi sidiği bukadarmı iğrenç kokar,koku motorun üzerine siniyo motoru sürerken bile burnumda o koku
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler