Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tamirci mektubu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    selam arkadaşlar,malumunuz suzuki sv650s model motor almış bulunmaktayım,motoru hadımköydeki 22 yıllık suzuki ustama götürdüm,Ata abinin içinden gelmiş,mektup yazıp göndermiş,bende sizinle paylaşmak istedim

sayın mustafa

mustafa arkadaş ve bunu okuyan bütün arkadaşlara suzuki motor hakkında bir görüş belirtmek istedim
    bu motordanistanbulda 14, Türkiye de 93 tane bulunan nadir bir parça ve eserdir.motorun özellikleri kendisine uygun olmayan modifiye dışı geniş kapsamlı parçalardan oluşmaktadır.tam anlamıyla kurşun gibi makinedir,makineyi kullanan her insan bir silah,suzuki de bir kurşundur,çift silindir olmasına rağmen geniş kayış iridyum buji mermi yatakları(??)çelikten özel yapılmıştır,motor çift silindir olmasına rağmen özel geniş dişliler geniş kayış sistemi ve yatay ters L tipi motor olduğu için saatte 270-280(??)arası hıza ulaşmaimkanı bulunmaktadır,motor ender bir parça ve yurtdışı menşeli olduğu için bakmı özel yapılması gereken devamlı kontrol altında tutulması gereken bir parçadır,eksoz sistemi abart sistemi yumuşak olması nedeniyle tam abart sağlayamamaktadır ama motorun tork sesini net ve güzel bir şarkı misali dışa vurmaktadır,motor newtron motor olarak söylenen bir parça üzerine çelik şasi ile engebeli yollara bakılarak imal edilmiştir
    özellikleri::
    newtron motor çelik yataklı yaylı sistem
    çift silindir iridyum buji beslemeli
    motor koruma çelik halatları
    dolgulu şasi
    geniş delikli jant sistemi
    geniş çelik krank zincir ve yuvası
    saymakla bitmeyecek bir sürü özellik,,,arkadaşlar bu motora bakmadan içini incelemeden sakın yorum yapmayın,ben 22 senelik suzuki motor ustasıyım ben bile böyle motor görmedim,herkese saygılar mustafa kardeş bu motoru satmayı düşünürsen benim arkadaş talip 18500 tl vermeye razı satılığa çıkınca haberimiz olsun

Ata Saylan BATAL

aynen yazdım arkadaşlar,adam içinden geldiği gibi yazmış be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sabah sabah hiç güleceğim yoktu sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün arkadaşım.
    eksoz sistemi abart sistemi yumuşak olması nedeniyle tam abart sağlayamamaktadır hahah
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    22 yıllık ustana söyeleyiver de, yılda bir yapılan suzuki konferanslarına vs katılsın...
    en azından o sene gelen ürün ve teknik bilgi hakkında seminer verilyor ya, hani servis sertifikası için... hah işte onu diyorum en azından 22 servis yılı boşa geçmemiş olurdu...

sv650s hayranlarından biriyim, ancak 2005 teknolojisinden üstün olan 2008 abs gsr teknolojisi kullanılan motorum 245km yapmaktadır ve 13.000tl ye hemen verebilirim ustanızın arkadaşına

rica:lütfen ayık kafayla mesaj yazınız..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sv650s hayranlarından biriyim, ancak 2005 teknolojisinden üstün olan 2008 abs gsr teknolojisi kullanılan motorum 245km yapmaktadır
    senin kullandığın motor da bi mermi ama sen silah değilsin demek ki hatayı kendinde ara
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Motosikleti: Ahanda buraya yazıyom 20 Nisanda 2010 model 600 RR
    Kan Grubu: B Rh+

şimdi sen o inci tanesini satıp 600rr mı alacan... yazık etcen yane

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kullandığın motor da bi mermi ama sen silah değilsin demek ki hatayı kendinde ara
    gömülü kalmış olduğumdan pas tutmuşum be abi, idare ediver işte
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hakkaten mermiymis (¿) ben 130 hp lik motorumla 270 i 11.000 devirde ( 12,000 d/d var) zor gördüm
    Abart egzos sistemide ne oliki

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    pek bişii anlamadın üç vitesmi motor onumu diyo
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler