Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scorpion exo-400dmz kask kullanan ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

· APS (Advanced Polycarbonate Composit Engineered Shell), gelişmiş polikarbon komposit dış kabuk. Sessiz, aerodinamik direnci rüzgar tünelinde dizayn edilerek konforu arttırılmış. Çenede de EPS köpük ile ekstra koruma sağlanmıştır.
    · SpeedShift™; patentli hızlı değiştirme sağlayan cam mekanizması: Kolay, alet gerektirmeden çok hızlı vizör değiştirme imkânı, cam mekanizması ayar gerektirmeden mükemmel kapanma sağlar.
    · EverClear™; buğu yapmaz vizör, optik olarak düzgün görüş sağlar, üstün buğu önleme özelliği, çizilmeye dayanıklı sertleştirilmiş dış yüzey (tüm vizörler Kanada malıdır.)
    · KwickWick™; nem emme ve çabuk kuruma özelliğine sahip, tamamen çıkartılabilir ve yıkanabilir iç astar ve yanak pedi.
    · Havalandırma sistemi; Ayarlanabilir, yönlendirilmiş ön hava girişleri, arka ventilasyon çıkışları, rüzgar tünelinde şekillendirilmiş, kaskın aerodinamik olarak yukarı kalkmasını en aza indiren arka spoiler aynı zamanda vakum etkisi yaparak içerideki maksimum hava akışını sağlar.
    · Nefes yönlendirici (Breath deflector); Buğu önleme performansını arttırır.
    · Çene kaplaması; çeneden girecek hava akımını azaltarak konfor sağlar.
    · Mikrometrik ayarlanabilir ve çabuk çıkartılabilir çene bağlantısı.
    · ECE 22.05 standartlarına uygunluğu TÜV tarafından onaylanmıştır.

oldukça kullanışlı bir kaska benziyor.
    kullanan varsa yorum rica ediorum

http://www.youtube.com/watch?v=J1ueksDgbyM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    1 yıldır kullanıyorum çokta memnunum ama soğuk girmemesi için çene altına özel bir aparatı var onun alınması gerekiyor aeroskirt chin guard gibi bir adı var

Bahsettiğim şey bu :

Ama hava yastıklı yüze tam oturan exo1000 i daha fazla öneririm

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıldır kullanıyorum çokta memnunum ama soğuk girmemesi için çene altına özel bir aparatı var onun alınması gerekiyor aeroskirt chin guard gibi bir adı var

Bahsettiğim şey bu :

Ama hava yastıklı yüze tam oturan exo1000 i daha fazla öneririm
    ls2 delta ile aynı fiyatta üstelik tam kask olması daha güvenli o bahsettiğin çenenin altına takılan aparatı nereden bulabilirm

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    ben ebaydan aldım

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    bu değilde bunun yanılmıyorsam 500 ve 550 modelleri var geçen sene baya bi bakmıstım harika bir kask.. en üst modelinde içerden hava yastığı var yani kafana tam oturuyor kask bunun yanında birçok özelliği var vede çok şık..........
    tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler