Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

chopper/cruizer model motor almak istiyorum yardım edecek arkadaşlar lütfen yardımcı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az şeymi ya iller arası motor kullanmak
    vitesli dediğin ne ki?
    tak bir iki,üç
    direk 1300 cc den başla dostum
    cc büyütmek için ara motorlara para harcama

İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xrx tamam bilmeye bilirsin burdaki bütün üyeler sana yardımcı olacaktır ben dahi sınırlı bilgimle bildiğim birkaç şeyi sana anlattım ki bu işten daha çok anlayanlar niye anlatmasın. ama insanlar okuduğunda dalga geçtiğini düşünüyolar bunu söylen birtek ben değilim birkaç kişi daha ki okuyupta yazmayan niceleri vardır. önce sen ne istediğine karar ver racing mi cruiser mı ? şimdi değil ilerde yani amacın ne hangi motor tarzını seviyosun.. he tarz değiştirlemezmi değiştirilir 2-3 sene sonra racingde yeteri tecrübeyi kazarnırsın veya 4 sene 5 sene sorna çuvalla paran vardır gider r1 ini satar harley fatboy alırsın ne biliyim onu satar başka bi tarz... ama biz burda senin çuvalla paran olduğunu düşünmüyoruz bize 3.500 lira ortalama dedin bizde en hesaplı yoldan senin hayaline kavuşman için fikirlerimizi söylüyorz. cruiser ise hayalin landcruiser 250 gv 250 eğer birazdaha paran varsa japonlara bak 250 lik motorları var temiz bulursan. racing istiyorum diyosan gt250r al 2. el piyasası var baya en rahatı sonuç bu yani sen önce bi karar ver spor motor zor olur dediler cruiser a yöneldim diyosun da cruiser kolay mı ağır öyle yatıp şıp diye dönemessin traifkte ileri geri yaparken ayakların kopar şehir içinde gördüğün diğer motorlar gibi gitmez yılan gibi aralardan... iyi düşün kararını ver ona göre
    tamda böyle birşey yazıyordum sen yazmışsın
    ekleyeceğim lc250 benim ilk motorum daha önce scooter deneyimim bile yoktu kazada yaptım ama sen daha kötü kazalar yapabilirsin tavsiyem motor eğitim kursları git imakanın ve zamanın varsa hem değişik motorlar sürersin ki tarzınıda bulabilirsin kendinide denemiş olursun aldığın eğitimde + olur

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Alıntı xrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol çok teşk.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:30 ----------

Hyosung çin malımı birde çok hasar çıkarırmı
    nasıl düştüğüne bağlı pertte olabilir. hasar almayan motor yok

dostum hyosung gt250r kullanıcıları diye bi başlık var orda sorularını sorabilirsin hatta nerdeyse her motor marka ve modeli için başlık var bu sitede kullanıcıların toplandığı sorularını ilgili başlıklara sor yardım etsinler/edelim.

Motosikleti
    aldıgımda
    sagol arkadaşım birde http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem bu adresteki motorun 2005 yılı üretimi varmı çünkü neredeyse 2000 model ve altı aynı fiyata bir bakarmısınız motora,yanlışlık olup olmadıgı konusunda üstelik ben adamı aradım üstüne basarak sordum 2005 model suziki maruder dedi bu konu da bir çelişkide kaldım ..eger sizde bakarsanız bu motor için temasa geçecegim

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Alıntı xrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol arkadaşım birde http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem bu adresteki motorun 2005 yılı üretimi varmı çünkü neredeyse 2000 model ve altı aynı fiyata bir bakarmısınız motora,yanlışlık olup olmadıgı konusunda üstelik ben adamı aradım üstüne basarak sordum 2005 model suziki maruder dedi bu konu da bir çelişkide kaldım ..eger sizde bakarsanız bu motor için temasa geçecegim
    o motorla alakalı yorumları yapmış yukarda arkadaşlar 2005 modeli yok diye ve motor 37 bin de ki o ilan 31 ağustosa ait bir ilan bi düşün derim. acele etme bence böyle şeyler aceleye gelmez sakin sakin araştırmanı yap bilgi edin bilerek anlayarak al alıcağın aleti

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler