Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Neden Scooter?

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç burgman 400 cc nin sıfır fiyatına baktın mı? bu motoru tercih eden vitesli motor almadığından mı biniyor acaba
    çinli demiş o çinli japonu karıştırma
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli demiş o çinli japonu karıştırma
    pardon
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Vitesli motorda kullandım, scooterın vites sorunu yok, bacaklar ve vücüt daha rahat, yakıtı tasarruflu, Çin yapımı ise yedek parçası ucuz, kask ve yük taşımaya elverişli. Bunların dışında seçenekleri zevk meselesi olarak değerlendiriyorum.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Yamaha XVZ1300 Royal Star Tour Classic
    Scooter bana daha tehlikeli geliyor. En azından daha az tehlikeli olarak düşünüldüğü için. Ben motosikleti, "at"ın günümüze uyarlanmış hali olarak düşünüyorum, hani nasıl denir:"demir at". Scooter kullananlar kızmasın, scooter bana pek demir at gibi gelmiyor; iki tekerleği olan bir ulaşım aracı o kadar. Sonuçta Ginger'ın da iki tekerleği var. Yani ne kadar güçlüsünü, hızlısını yapsalar da bence "demir at" ruhu yok onda. Tabii bu benim şahsi düşüncem.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Insanların Yasadıgı Yer Cokonemli bir etken. Mesela ben Kendi Yasadıgım Yerden Ornek Veriyim. Marmaris'e Gelirseniz Her Markadan Her Tür Scooter Gorebilirsiniz. Zaten Küçük bi Yer Oldugu icin Insanlar Scooter Tercih Ediyor. Bana Kalırsa Ben Vitesli Motor tercih Ederim. Ancak marmariste Bu Tür Motorla Kro Motoru Gözüyle Bakılıyor. Yada Köylü Motoru Diye. Ancak Ben Buna cok karsıyım. Neyse Konumuza geri Donelim. R1 R6 V.s Kullananlarda war Yada YBR,CBF,CBR,Apache v.b. Ama Cok Tercih Edilmiyor.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden scooter? Çünkü pratik. Çünkü Istanbul trafiğinde inanılmaz rahat. Maxi-Scooter'lar artçısını uyutacak kadar rahat. Ben vitesli kullanıyorum ama scooter'da bulduğum rahatlığı bunda bulamıyorum..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

jawc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AN-125 - GSX-R 600 K7 - GSR 600 K9 - GSR 750 L2
    bazı arkadaslar da motor tutkusuna iş yüzünden aldıgı scooter lar sayesinde başlıyor.buda bence + bi faktör .bence yukarıda arkadaslar söylemiş zaten şehir içi iş için vs kullanım kolaylığı war ama maxi scooterlara göre cazibesi daha az.

Motosikleti
    150RF
    Rahatlıgı sehır ıcındekı dar yerlerden rahatca gecebılmesı az benzın yakması kıvrak ve serı olması vede yenı baslayanlar ıcın trafık ve denge deneyımlerınızın gelısmesını saglamak bence.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    eğlenceli, pratik, ve konforlu..

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    kullanımı kolay az yakıt tuketen, vergisi düşük, küçük cc, başlangıç için ideal, kışın binmek için biçilmiş kaftan, bunlar ana kriterleri

Motosikleti
    BURGMAN-400
    bence bir enduro veya racing gibi insanı gücüyle tahrik etmediği için daha güvenli.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:42 ----------

Ayrıca şehir içinde takım elbiseyle işe gidip gelenler için scoter biçilmiş kaftan. Üstün başın kırışmadan gayet konforlu ve zahmetsiz bir şekilde işe gidilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler