Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati Türkiye detaylı bilgi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar herkese forumu araştırdım bu konuda bir başlık bulamadım o yüzden açmak durumunda bulundum.
    Ducati nin Türkiye deki durumu nedir.Servisi yedek parçaları distribütör firması müşteri memnuniyeti motorun kalitesi kullanım ömrü satış sonrası destek vs. vs. ayrıca tavsiye eder misiniz. İkinci el almayı düşünüyorum sonunda senelerdir biriktirdiğim paralar ile fakat tek korkum ya düşürürsem ve düşürdüğümde de bir motor parası kadar da yedek parça ve işçilik parası çıkartırlarsa ve hep danıştığım insanlar ilk motorun için kesinlikle ybr al diyorlar bu insanların haklı çıkma olasılığı :D Birde ekstra sorum olacak yeni bir motorcu illaki motorunu düşürecek diye birşey var mı senelerdir dağ bisikleti kullanıyorum her ortamda ve dengem çok iyidir Herkese saygılar sevgilir
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dağ bisikleti tecrübesi ile 250 cc den büyük motor alırsan ölürsün öldürürsün veya sakat kalırsın, motora gelene kadar düşünecek başka sorunların olur. Dedikleri doğru , ybr cbf al 10 bin km ve 2 yıl geçir ondan sonra istediğin motoru al. Ducati hakkında bilgim yok , tecrübe konusu daha önemli olduğundan değinmek istedim.

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağ bisikleti tecrübesi ile 250 cc den büyük motor alırsan ölürsün öldürürsün veya sakat kalırsın, motora gelene kadar düşünecek başka sorunların olur. Dedikleri doğru , ybr cbf al 10 bin km ve 2 yıl geçir ondan sonra istediğin motoru al. Ducati hakkında bilgim yok , tecrübe konusu daha önemli olduğundan değinmek istedim.
    Aslında trafikte kendine aşırı güvenin en büyük hata olduğunu biliyorum ama 600cc lik le başlayıpta gayet güzel tecrübeler edinen insanların hikayelerini çok okudum ve dinledim çok azda olsa 125lik tecrübemde var sıfır değilim ayrıca hız delisi felan değilim hatta hız yapmayı fazla sevmem.Yinede yorumun için teşekkürler not aldım bir yere.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Tecrübeyle sabittir tam düşmiyecem deyince düşüyosun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

önemli olan neyin üstünden düştüğün oluyor. 150 12 beygir le / 650 cc 50 -60 beygir biraz fark ediyor kalkışta duruşta . Hayat / ölüm gibi ufak bir fark olabiliyor çoğu zaman

Düşeceksin dostum. Mutlaka düşeceksin. Arkadaşlar haklı. Siz ne kadar dikkatli bir sürücü olursanız olun. altınızdaki makinanın sınırlarını, denemeden bilemeyeceksiniz. Denemediğiniz takdirde ne yapacağını bilmediğiniz için, makinayı tanımadığınız için düşeceksiniz, denediğiniz zaman motorun gücüne alışkın olmadığınız için düşeceksiniz. ya da diğer arkadaşların dediği gibi, artık düşmem dediğiniz noktada düşeceksiniz. O sebeple, motorun yedek parçalarından önce kendi sağlığınızı en az düzeyde etkileyecek bir motosikletle başlarsanız en doğrusunu yapmış olursunuz. Yine de takdir sizin tabii ki.

Arkadasin sordugu sorularin cevabini ben de merak ediyorum. Ducati begendigim ve ileride almak istedigim bir alet oldugu icin servisidir bakimidir vs bu tur seylerin maliyetini, kalitesini merak ediyorum. Bilgisi olan arkadaslar bunlari da bizimle paylasirsa memnun olurum. Tesekkurler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler