Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

yihhuuuuu vurduuuummm....

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    insanları tabiki sınıflandıramayız bu doğru olmaz fakat şöyle bi sınıf söz konusu şuanda zarar veren zarar gören ve göz yuman...

the dude senin ben tam olarak neyi savunduğunu anlamadım yani napalım çocuk diye insanlara zarar vermesine göz mü yumalım.. ya çocuk dediğin gelir ısırır saçını çeker bırakmaz ne biliyim topu suratına atar benim yiğenlerim var onlardan gözlemlediğim bu... ama motorlu birine taş atmaktan bahsediliyor giden bi motora taş yetiştirebilicek güçte ve sürücünün korumaları olmasına rağmen canını yakabilicek sertlikte taş atabilen bi çocuktan bahsediyoruz yani okadarda küçük değil... ki foruma yazanlardan biri arabasıyla giderken benzer bi duruma maruz kalmış ota yaşlarını 14-17 gibi olucağından bahsetmiş... bunlar çocuk mu? hepimiz 14-17-18 yaşlarından geçtik aramızda hala bu yaş grubunda olan kardeşlerimiz arkadaşlarımız var biz yaptık mı böyle birşey o yaşta?? şahsen ben yapmadım

neden bukadar savundun anlamadım yoksa o taşı atan senmiydin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yasadıgımız buna benzer bir olayı anlatıyım...bir 10 sene önce istanbul hibibler tarafında arabayla bir köprünün altından geçiyoruz ne oldugunu anlamadık köprünün üstünden arabanın ön camına birşey düştü..hemen firene bastık durduk baktık iple baglanmıs bir taş..taşın etrafınada bez gibi birşey sarmışlar hızla yukarıya çekiyorlar ...bu şey ön camımızı çatlattı..babam o ara çok sinirlendi silahı çektiği gibi köprüye doğru kosmaya basladı...saga sola bir baktım 3 4 kişi ayaklarını g....vura vura kaçıyorlar..yani diyeceğim oki..onların hepsi planlı..adamlar cocuklarına arabaları motorları taslayın diyor seni durduruncada motorunu paranı herseyini alıp gönderiyorlar...
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı bassy_bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yasadıgımız buna benzer bir olayı anlatıyım...bir 10 sene önce istanbul hibibler tarafında arabayla bir köprünün altından geçiyoruz ne oldugunu anlamadık köprünün üstünden arabanın ön camına birşey düştü..hemen firene bastık durduk baktık iple baglanmıs bir taş..taşın etrafınada bez gibi birşey sarmışlar hızla yukarıya çekiyorlar ...bu şey ön camımızı çatlattı..babam o ara çok sinirlendi silahı çektiği gibi köprüye doğru kosmaya basladı...saga sola bir baktım 3 4 kişi ayaklarını g....vura vura kaçıyorlar..yani diyeceğim oki..onların hepsi planlı..adamlar cocuklarına arabaları motorları taslayın diyor seni durduruncada motorunu paranı herseyini alıp gönderiyorlar...
    Sana kaza yaptırıp sonra da yardım etme ayağıyla seni soyacaklar... Bu kadar insanlıktan çıkmış bunlar...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi hocam kendime müstakil bir gecekondu bulsam anında geçecem oraya apartman hayatı kadar rezil bişey yok
    aynen katılıyorum.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    hazır konu benimde sag koltuk altıma gelen bı kaldırım tası yuzunden az daha ölüyodum....

etrafıma baktım kım attı dıye 3 5 kısı kacısıyor

yakaladım bırını motorla

ındım bır ıyıce benzettım agzı yuzu kan

sonra neden attın dedım

sebebe bak

benım kız senı sevıyo

lan olum benım ne sucum var bunda dıyorum
    olsun dıyo
    yedıgı dayak yanına kar kaldı

ıyıkı korumalıklar vardı....

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Bence de o O çocuklarının birde anne ve babaları vardır.Aman çocuğumuz çok akıllı ve uslu o bişey yapmaz diyen.Ama öle değil işte.Onları ıslah etmek kime kalmış bu ülkede oda belli değil.

Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık ne alaka di mi?
    çok alaka..koruma giymenin faydasını hiç tartışmanın anlamı yok değil mi?(montun birdefa daha faydasını gördüm).
    ankaranın göbeğinde gecekondu bölgesi sayılabilecek bir yerden gidiyorum(yanlış anlamayın ulus heykele en fazla 1 km yer işte bir yer kısaca)
    her neyse olay şu :
    sakin sakin gidiyorum.sırtımda koca bir taş vurduğunu his ettim.baya da büyüktü tahminimce.biraz ağrı yaptı o kadar.ama en çok kızdığım şey bağıran çocuğun yihhuuuu vurdum çığlığıydı.içimden saydığım küfrün hesabını siz sayın.içimden durup bakiim kimmiş diye.sonra bunların büyükleri geldi aklıma hiç durmadan bastım yoluma gittim.ya bu yüzyılda başkentin ortasında yazık halimize yaaaa..
    her neyse:
    sizsiz olun mutlaka her türlü korumanızı giyin.tehlike her zaman yerden değil bazen de gökten gelebilir....
    Hocam çok geçmiş olsun... İyi ki durmamışsın veledi bunu yaparsa danası napar boşa erkekliğin hiç lüzumu yok..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler