Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hyo GT 250R dan vazgeçtim karar veremiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Merhabalar arkadaslar
    Ben antalyada ıkamet etmekteyım uzunsurelı motor tecrubem var 125 250 ve motorları kullandım ögrenci oldugum için hem gösteris hemde yakıt tuketımı açısından gt 250 R almayı planlıyordum ortalama 5 mılyar butçe ile ama tamırcım ıle gorustukden sonra bu karardan vazgectım ve butcemı zorlayarak maksımum 7 mılyara bıraz daha buyuk ve en azından japon olmasını ıstedıgım bı motor almak ıstıyorum cruıser tıpını harıc marka model konusunda yardımcı olursanız cok sevınırım 600 supersport ve buyuk ss harıc motorları kullanabılırım . Bilicnçli bir motorcuyum korumalarım kaskım vs var cok sukur buyuk bi kazada gecırmedık aklımda cbf 500 vardı ama butcem yetmıyor bıraz uzun oldu k bakmayın herkeze tesekkurler yardım eden etmeyen ıyı gunler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    GT den niye vazgeçtiğini anlamadım ama illaki japon olsun diyorsan ve 7bin liran varsa Kawasaki Ninja250 al derim.Anladığım kadarıyla sana uygun.
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Gt den vazgecmemın nedenı aslında bıraz kanunı bırazda krank sorunu kullanıcı hatası oldugunu bılıyorum ama japon daha mantıklı gelıyor kore malına gore nınja 250 r da cok guzel motorsıklet oda aklımda ama daha ne gıbı seceneklerım var onu bılmek ıstıyorum tavsıyen ıcınde cok tesekkurler.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    TOPLuM OLarak Japon OLSun; ÖLü olsun Mantığından kurtulamadığımız sürece kesinlikle yeni model ve markalar konusunda ilerleyemeyeceğiz
    Bu konularda ustalar da bilip bilmeden konusuyor.
    Gecenlerde; adamın birisi Hyo soruyor; Usta da diyor ki değmez !
    Abi dedim hiç kullandın mı ? Kullanmama gerek yok; Japon gibi değil diyor
    ÜLKemizde bir Japon tutkusudur gidiyor; Tamam iyi motorlar; güzel ve kaliteliler yalız fiyatları da o derece artık durumda.
    Benim Hyo 250 yi satınca aklımda HYO 650 almak var. Coğu kişi alınmaz diyor fakat ben kullandım gayet hoş; 6oo CC klasmanına yakısan bir motosiklet.
    Günümüzde; 2008 Model; 3-4ooo km de; Üzerinde çizik bulunmayan bir japon markasını da 8ooo TL'ye almamız mümkün değil tabii ki

Lafı uzatmayayım; Racing istememişsin arkadasım o halde CBF 5oo diyebilirim sana Güzel motordur.Ayrıca Suzuki GS 5oo erin hastasıyım 2005-2006 Modellere bir bak derim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TOPLuM OLarak Japon OLSun; ÖLü olsun Mantığından kurtulamadığımız sürece kesinlikle yeni model ve markalar konusunda ilerleyemeyeceğiz
    ÜLKemizde bir Japon tutkusudur gidiyor; Tamam iyi motorlar; güzel ve kaliteliler yalız fiyatları da o derece artık durumda.
    Benim Hyo 250 yi satınca aklımda HYO 650 almak var. Coğu kişi alınmaz diyor fakat ben kullandım gayet hoş; 6oo CC klasmanına yakısan bir motosiklet.
    Günümüzde; 2008 Model; 3-4ooo km de; Üzerinde çizik bulunmayan bir japon markasını da 8ooo TL'ye almamız mümkün değil tabii ki

Lafı uzatmayayım; Racing istememişsin arkadasım o halde CBF 5oo diyebilirim sana Güzel motordur.Ayrıca Suzuki GS 5oo erin hastasıyım 2005-2006 Modellere bir bak derim
    Tesekkurler arkadasım bu yorumun ıcın gercekten toplum olarak bu durumdayız japon olsun ölü olsun ama bir japonlada kore malını aynı kefeye koyamayız dedıgın gıbı japonların fıyatlarıda almıs basını gıdıyor hyo 250 nn guzel motor oldugunu bılıyorum hem gorunusu hemde 29 beygır gucu cıft sılındırı ama gt 650 R da cıft sılındır olmasına ragmen sanırım 4 sılındır bır 600 cc motor kadar yakıt yapıyor ve maxımum hızı yanlıs bılmıyorsam 250 260 olması lazım(bu konuda emın degılım) ama tabıkı senın paran senın zevkın allah kaza bela vermesın

racıng motor ıstıyorum ama emeklenmeden yurunmeyecegınıde bılıyorum cbf 500 de fıyat olarak bıraz fazla gelıyor bana genel pıyasası 9000 lıradan baslıyor sanırım kawann zxr 250 var bıraz aklımda butce nedenıyle ama naked ss cross yanı bu 3 turude sevıyorum ama bu mevlayla negıbı motorları alma ımkanım var onu ogrenmek ıstıyorum yardımın ıcınde cok tesekkur ederım

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet benim ustamda buna verdigin parayla mis gibi japon alırdın diyor.misgibi japon dedigi 2005 model 600f kimbilir kaçıncı el kimbilir kaç kez kmsiyle oynanmış kaç kez toplanmış.hyo için neyi var dedigimde kalitesiz diyor .gecen bir cocuk getirdi 60 km ile taksiye kafadan girmiş ön takım dagilmiş.japon olsaydı heralde çizik bile olmazdı.bunlarda usta işte
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    suzuki gs 500- kawasaki er5 - honda cbf 500

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benim ustamda buna verdigin parayla mis gibi japon alırdın diyor.misgibi japon dedigi 2005 model 600f kimbilir kaçıncı el kimbilir kaç kez kmsiyle oynanmış kaç kez toplanmış.hyo için neyi var dedigimde kalitesiz diyor .gecen bir cocuk getirdi 60 km ile taksiye kafadan girmiş ön takım dagilmiş.japon olsaydı heralde çizik bile olmazdı.bunlarda usta işte

Elıne anahtar takımını alan ustayım dıyor guzel memleketımde ıste

suzuki gs 500- kawasaki er5 - honda cbf 500

Bu motorlardada gs 500 bıraz eskı model artık er 5 frenajı pek ıyı degıl malum arka frenler balata cbf 500 ede butcem elvermıyor sanırım tesekkurler yınede

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    er 5 için söylediğin bir kusur değil beğenmiyorsan ayrı mevzuu ama
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 5 için söylediğin bir kusur değil beğenmiyorsan ayrı mevzuu ama

Tabiki bir kusur degil cok guzel motorsıklet fazla yakıt tuketımı ve frenajının yetersizligi haricinde Yanlıs anlama sadece fıkrımı soyluyorum

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Bu kadar çok incelersen hiçbir motoru almazsın.Çünkü hiçbir motor mükemmel değil
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja 250 alacağına aynı paraya ER-6 var.

Al sana düşeş bir ilan :

http://www.sahibinden.com/13_500_er_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı Giallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar çok incelersen hiçbir motoru almazsın.Çünkü hiçbir motor mükemmel değil
    Biraz oyle oluyor :D Ama o kadar ayrıntıya takılmam sadece frenajın hızlı gıtmekten daha onemlı oldugunu dusunuyorum :D

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzel bı model aslında bunu aklımın bır kosesıne yazıyorum cok tesekkurler

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lReaLl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz oyle oluyor :D Ama o kadar ayrıntıya takılmam sadece frenajın hızlı gıtmekten daha onemlı oldugunu dusunuyorum :D

Cok guzel bı model aslında bunu aklımın bır kosesıne yazıyorum cok tesekkurler
    Bu paraya alabileceğin en nitelikli makina bence.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i

Tabiki bir kusur degil cok guzel motorsıklet fazla yakıt tuketımı ve frenajının yetersizligi haricinde Yanlıs anlama sadece fıkrımı soyluyorum
    100 km de ortalama 5 lt gibi fren olayına gelince hala neye göre yetersiz anlamadım ama neyse cbf 500 diyorum bende biraz daha biriktirebilirsen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 ----------

sahibinden de fiyatlar hep yüksek gelmiştir bana en az 500 tl pazarlık payı var hep orda hatta bazen daha fazla
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de ortalama 5 lt gibi fren olayına gelince hala neye göre yetersiz anlamadım ama neyse cbf 500 diyorum bende biraz daha biriktirebilirsen
    er 5 karburatorlu oldugundan daha fazla yakıyor bir cok yeni makinaya gore 5 lt lere kullanımdan kullanıma degısır frenlerın yetersızlıgını ustune bındıgınde anlıyabılırsın Bu yuzden pek begenmıyorum benım ıcın amartisörlerinin dısarıda olmasıda benım ıcın gorunus acısından ayrı bir kayip bu yüzden bu modeli dusunmuyorum sadece tesekkurler yinede .

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    2 sene önceki halim geldi aklıma, onumu alayım bunumu şu kadar daha vereyim almışken şunu alayım felan
    5 le başladın 7 yi çıkarıcam demişsin ben sana söyleyeyim 9 a kadar çıkar senin bütçe.
    ben burgman650 mi fazermi gibi birbirinden alakasız 2 farklı model arasında kalmıştım sonra baktım fazerin şase sandalye demiri gibi ama suzuki gsr600 daha tatlı bi makine dedim onu alayım ama 9 bin tl bütçeyle alıcaktım gsr600 11-12.bin tl lan dedim almışken madem o kadar para veriyorum 600rr alayım

umarım doğru bi karar verirsin arkadaşım bu motor alma heyecanı çok tatlı olur ama acele etme mantıklı karar ver. ss mi naket mi farklı bişeymi.

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene önceki halim geldi aklıma, onumu alayım bunumu şu kadar daha vereyim almışken şunu alayım felan
    5 le başladın 7 yi çıkarıcam demişsin ben sana söyleyeyim 9 a kadar çıkar senin bütçe.
    ben burgman650 mi fazermi gibi birbirinden alakasız 2 farklı model arasında kalmıştım sonra baktım fazerin şase sandalye demiri gibi ama suzuki gsr600 daha tatlı bi makine dedim onu alayım ama 9 bin tl bütçeyle alıcaktım gsr600 11-12.bin tl lan dedim almışken madem o kadar para veriyorum 600rr alayım

umarım doğru bi karar verirsin arkadaşım bu motor alma heyecanı çok tatlı olur ama acele etme mantıklı karar ver. ss mi naket mi farklı bişeymi.
    Haklısın gercekten ama malesef butcem o kadar cıkmıyor ve en son 7.000 lırada kalıyor Valla cok ıyı motor almısın sen nerden nereye hesabı allah kaza bela vermsın Evet gercekten tatlı bır heyecen ama bir o kadarda insanin basını agrıtıyor elımden geldıgınce acele etmemeye calısıyorum Saolasun yorumun ıcınde allah kaza bela vermesin.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    er-5 in görüntüsünü beğenmiyorum dersen anlarım ama frenin kampana olmasını bahane etmek motora haksızlıktır.durdurmamak veya kitlemek gibi bir sorun yok. arka amortisörler görüntü açısından biraz eksi puan olsada dert edilecek sorun değil. bütçe sıkıntısından bahsediyorsun fakat beğenmediğin er-5 fiyat-performans bakımından en makul motordur.

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Haklısın gercekten ama malesef butcem o kadar cıkmıyor ve en son 7.000 lırada kalıyor Valla cok ıyı motor almısın sen nerden nereye hesabı allah kaza bela vermsın Evet gercekten tatlı bır heyecen ama bir o kadarda insanin basını agrıtıyor elımden geldıgınce acele etmemeye calısıyorum Saolasun yorumun ıcınde allah kaza bela vermesin.

kaza verdi allah ama ben kaşınmıştım. allah belamı verdi patladık 600rr la.
    akıllandımmı diye sorarsan solda motosikleti yazan yere bakarsan anlarsın.

bence fazla kasma bütçen neyse ona göre bak ama bir arkadaş link vermiş er-6 en mantıklısı bana sorarsan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler