Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyo 250GTR hakkında soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150RF
    Merhabalar arkadaslar 150rf mondial motorum var cok memnunum ama artık unıversıteye gectıgım ıcın ve parasını toparladıgım ıcın 2.el tertemız bır hyosung 250gtr almayı planlıyorum 2008 model garantılı servıs bakımı yapılmıs 3.700 km de kazasız cızıksız sorunsuz sımsıyah bır makına buldum bunu bana onerırmısınız? krank mılı kırılma olayı var duyduguma gore bu nasıl onleyebılırım ben duzgun suren bır ınsanım bana - ve + yonlerıyle anlatırmısınız acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

bak bu üsteki linkte tam 413 sayfa var oku oku bitmez istediğin kadar faydalanırsın....

bence..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşım sen zaten araştırp kesene ve beğenine göre marka model seçmişsin.herkesin sölediği gibi redlıne a fazla girmessen krank kırma flan olmaz.diğer yandan imkanın varsa tekerleri değiştirki daha güzel frenleme yapasın.
    baksettiğn motoru ise tanıyan yoksa şahsen burdan bişy söleyemyiz.belki kaza yapıp granajları yenileri ile değişti cizk çatlak yok.gerçi önemli olan motorun kazası varmı nasıl.motoru açılmışmı vs.bunu göstercen motosiklet ustaları anlar.yani en güvenilri bi servis vb motosikletcilere makinayı göstermen olcaktır

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu konuyu da az sonra kilitlerler

Dostum Krang kırma oLayı tamamen kullanıcı hatasıdır. Sınırlarını aşmaman gerekiyor . İkinci el Hyosunglarda malesef cok sayıda sahteekarlık dönüyor. 14oo km hyosungun krangından ses geldiğini bizzat biliyorum. Sen düşün artık nasıl zorlandıdığını...
    Tanıdığın bildiğin birinden allırsan motorunu daha iyi olacaktır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler