Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dur ihtarını görmeden geçtim. Yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Yaş 18, araç kullanmak 16 yaşında başlamış ehliyet yok. Kaza geliyorum demez. Siz değil size arabayı veren büyük suçlu. Kaza olur birini öldürürsen ehliyeti olan birinimi bulup suçu ona parayla devredeceksin? Lütfen sitemizi kanunlar karşısında sahtekarlığı mübah sayanlara cevap vererek vakit geçirmeyelim. Kanun ihlali çağdışılıktır.
    Orhan KÖNİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    aga sen ayvayi yedin.yerinde olsam ülkeyi terkederdim uzun bi süre

Otobüs durağında bekleyenleri biçenler ehliyetlide ne oluyor ?
    Ankara-Eskişehir yolunda polatlıya kadar kaymak asfalt Zengin üniversite öğrencileri şaşmazda plakalrı fosforlatıp 75 lik J&B sine yarışıyor onların ehliyeti varda ne oluyor ?
    Ehliyetim yokken birini öldürürsem ( Allah korusun ) zaten onun vicdan azabını ehliyetimin olmasıda dindirmez 0 hatalı olmamda dindirmez.
    Bakın konu saptı bile pişman olduğumuda söyledim yanlızca soruma cevap arıyordum yukarıda anlattığım durumda prosedür nedir diye onunda cevabını aldım zaten. Herkeze teşekkür ederim,selametle...

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Okadar dert etme,hem senin olayında büyük bir mevzu değil kaldıki seni durdurmak isteseydi ne yapar yapar seni bulur gerekeni yapardı. Onun için takma kafana,en kötüsü ceza gelir.
    Umarım aynı hatayı bir daha tekrarlamazsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Başkalarının durakta bekleyenleri ezmesi , JB sine yarış yapması vs senin küçük yaşlardan itibaren ehliyetsiz olarak araba kullanmanın bahanesi olamaz , yaptığın şey suçtur . Evet dur ihtarına uymayanlara ateş açılan bir ülkedeyiz , insanlar dur ihtarına uymadıkları için kafalarından vurulmasını savunmuyorum ama dur ihtarına uyulması için ateş etmek zorunda bırakılmasını da savunmuyorum . Herkes üzerine düşeni yaparsa hiç bir sorun kalmaz , sen üzerine düşeni yapmazsan da sonuçlarına katlanırsın ...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şu an plakan butun emnıyet bırımlerıne dağıtılmıştır muhtemelen şüphelıler lıstesıne alınmışsındır en kısa zamanda cadede plakanı gördüklerınde cevırırler yıne durulmazsa sonuçlarına katlanırsınız bence uzun zaman trafiğe cıkmayın hatta bulunduğunuz ili terk edın

ya arkadaşlar aranızda trafik polisi yok mu. yazın cezasını kurtulsun adam şu çileden. nerden geçtim gittim hay ben böyle işin diyordur şimdi.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Kanun, yasa tanımazlık suçtur. Kaza yapmak ise dikkatsizliktir. İnsanlar hata yapabilir fakat kanunlara riayet etmemek toplum düzenini bozar. Kanunlar insan haklarını ve toplum düzenini korumak içindir. Ehliyetsiz araç kullanmak hiç bir ülkede hoşgörü ile karşılanmaz.
    Orhan KÖNİ

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu sahibinin istegi üzerine kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler