Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Ducati nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahahaha yoruma çok güldüm sırf b.k atmak için nelere dikkat etmişsin
    Akrapoviç eksozlu 1000rr oldugunu nereden bılıyorsun
    Belki honda değilde suzukiydi yada yamahaydı belkide desmosedicinin sesidir
    Hocam niye ok atıyım. Bende ducati hayranıyım. Dizayn olarak çok beğenirim. Superbike şampiyonlukları olan yarış geçmişi çok parlak bir marka bu yönden de severim. Sen olayı pek anlamadın galiba

Nelere dikkat etmişşin dediğn şey ilk dikkat çeken şey zaten Filme ducati reklam vermiş.. Elinde 2 sn gözüken telefon için bile dünya paralar dönüyor.. 3 dakika yeni modelin reklamını yapıyor bir yandan adamlar.

Ducatinin marka imajı sesi karakteri herşeyi farklıysa orj,nal sesini niye gizliyorlar.. Ducatinin 4 silindirli seri üretim makinası yok! Ducati çift silindirli makinası ile övünen bir firma.. agırlık merkezi kendine özel sesi..

Hani o ses

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam niye ok atıyım. Bende ducati hayranıyım. Dizayn olarak çok beğenirim. Superbike şampiyonlukları olan yarış geçmişi çok parlak bir marka bu yönden de severim. Sen olayı pek anlamadın galiba

Nelere dikkat etmişşin dediğn şey ilk dikkat çeken şey zaten Filme ducati reklam vermiş.. Elinde 2 sn gözüken telefon için bile dünya paralar dönüyor.. 3 dakika yeni modelin reklamını yapıyor bir yandan adamlar.

Ducatinin marka imajı sesi karakteri herşeyi farklıysa orj,nal sesini niye gizliyorlar.. Ducatinin 4 silindirli seri üretim makinası yok! Ducati çift silindirli makinası ile övünen bir firma.. agırlık merkezi kendine özel sesi..

Hani o ses
    Hocam sen de doğru söylüyorsun. Yıllardan beri canımı sıkar o sahnedeki 4 silindir sesi. Ses mühendisinin denyoluğu diyorum sadece, başka da bir şey değil.

İşin aslına gelicek olursak, Ducati'nin sesi de Termignoni ile güzel. Şey gibi, Yamaha'ya Two Brothers'dan başkasını ben yakıştıramıyorum mesela, bu kişisel bir zevk. Ancak şu bir gerçek, dört silindir kültürü motosiklet kültürünün fiyat-performans açısından domine eden kültür durumunda. Gelir seviyesi ve alım gücü daha yüksek olan kullanıcıların garajlarında birden fazla motosiklet olduğunda, bu motosikletlerin Ducati, MV Agusta, Harley Davidson vb. markalara yöneliyor olmasının da bir sebebi aslında bu.

Ben şahsen sokakta çığlık atan motor sesi sevmediğime karar verdim bunca yıl sonunda. Pistte dört silindirli çığlığından şaşmam ama. Gazlamanın keyfi ayrı, haftasonu gezintisinin keyfi ayrı.

Ducati'nin sesini beğenmek için makinenin üstünde dinlemek gerekiyor o sesi, titreşimi ve altındaki torku hissederken derinden böğüren makineyi duymadığın sürece, gazı açtığında kelebeğin altında nefes alan ciğeri duymadıkça aşık olman zor. Japonun sesi plajda ipkinisiyle güneşlenen kadını beğenmek gibi bir şey, Ducati'nin sesini beğenmek için o kadına sahip olman gerekiyor. Aradaki farkı bu şekilde özetleyebilirim.
    xawa bunu beğendi.

Motosikleti
    600rr turuncu
    bana laf atan arkadaşa hitaben..... man4all nickli şahısssssss

ben 38 yaşındayım 15 yaşından beride motor kullanıyorum aklına gelmiyen motorlara bile bindim o yüzden kim nedir kim kim değildir bilmeden anlamadan konuşma

eşşek hoşaftan anlamaz doğru anlasa DUCATTİ öledir böledir yazmaz dimi o kadar mükemmel motorki türkiyede çok satıyor hondaya suzukiye yamahaya kafa tutuyor dimi...

parçası çok ucuz dimi servis gamı o kadar fazlaki nereye gitsek şaşırıyoruz dimi....?

bunlara bak sonra bana konuş neyi ima ettiğimi anlıyacak kapasitede birisindir diye umayorum ama motordan da anlamadığın gibi bunuda anlamıcana eminim
    tek TEKERİM, düyayı GEZERİM , KIZIMI ÇOOOKKKK SEVERİİİMMMMM

ducati pahalı olandır kendine has sesi ve karizması vardır.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    sana laf atan arkadaşa 4 ay sonra mı cevap veriyorsun
    versen ne olur vermesen ne olay gitmiş bitmiş atta tey tey tey
    atid bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı meric250cc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana laf atan arkadaşa hitaben..... man4all nickli şahısssssss

ben 38 yaşındayım 15 yaşından beride motor kullanıyorum aklına gelmiyen motorlara bile bindim o yüzden kim nedir kim kim değildir bilmeden anlamadan konuşma

eşşek hoşaftan anlamaz doğru anlasa DUCATTİ öledir böledir yazmaz dimi o kadar mükemmel motorki türkiyede çok satıyor hondaya suzukiye yamahaya kafa tutuyor dimi...

parçası çok ucuz dimi servis gamı o kadar fazlaki nereye gitsek şaşırıyoruz dimi....?

bunlara bak sonra bana konuş neyi ima ettiğimi anlıyacak kapasitede birisindir diye umayorum ama motordan da anlamadığın gibi bunuda anlamıcana eminim
    Bentley , Aston Martin , Bugatti v.s. v.s.

Bunlarda Türkiyede pek satmayan markalar , servisleri yok yedek parçaları çok pahalı .

Demekki neymiş bunlarda Honda , Yamaha v.s. markalardan daha kötü markalarmış.

E bu hesaba göre en iyi marka Tofaş o zaman )))))
    meric250cc bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Multistrada ne zevkli bir alettir

Hiç tatmadım bilmiyorum
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Nirvanadır. Benim de o nirvanaya ulaşasım vardır .
    Önce emniyet, sonra hareket...

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Ego masturbasyonu başlıklı konuya bekleriz
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    şu Fazer'ı hakedeyim önce, ölmezsem ona da bakarız.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Desmo nun sesini duymayı bırak, ne olduğunu bilmeyen arkadaşlara Ducati yi anlatmak zor olsa gerek.
    Moto Guzzi desem, Triumph desem neler olur kimbilir

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ducati 999r güzeldir, 1199 panigale sahanedir ama Ducati artık AUDI dir.. Italyandır ama Almandır artık.. Audi kötümüdür? hayırdır!!! Dolayısıyla Ducati iyidir, ama Kawasakiden daha iyi degildir zannımca.. Diger japonlardan da iyi degildir.. Tüm japonlar iyidir o zaman MOTOR IYIDIR!!!!
    anaconda84 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Bence ducati insanın kendine yakısanı giymesidir
    dreamkiller bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bence ducati bir motordur
    dreamkiller bunu beğendi.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    çift silindirli motorlarla dört silindirli motorları karşılaştırmayı her zaman saçma bulmuşumdur..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler