Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ducati nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede ducati iyi ve pahali bi markadir ama ``Ducati, “Japon”cuların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni “standart” sunduğu için “pahalı” olan bir markadır!`` sozunle cogumuzun kalbini kirdin dogrusu...
    ayrica ben ducati nin sesini de hic beyenmem.ve benim stilime yakisan bi motoru yok o yuzden kesinlikle tercihim degildir..
    abicim ne kalp kırması?ben sadece bu konu hakkında açılmış bi siteyi tanıttım.ben yazmadım yani bunları sadece sizle paylaştım yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay beee neymiş bu dukati. arkadaşlar türkiyede yaşıyoruz. italyanlar ömürlük motor üretir ama hepsni toplasan japon zincirinin en zayıf halkası kawa kadar satamaz.
    bence tam tersini söylemeliydin dostum kawasaki heavy industrie bir şirkettir HEAVY ve o halkanın en güclüsünü olusturur çıtır çerez motorlar yapmaz iş makineleri ve uçak motorlarının yanında yaptığı motosikletler işin çıtırı çerezidir

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı erdemed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducati ne lan dıyen arkadasa soyluyorum daha once gormedıysen sesını duymadıysan bınmedıysen neyse ama gorsuysen ESSEK HOSAFTAN NE ANLAR dıyorum

arkadaşım yazıları komple okurmusun?

ya beyler çok pardon ama ben alıntı yapmıstım nedense o gorunmemıs.bı sıte yapmıslar ducatınelan.com dıye onu gostermek ıcın actım nedense sadece yazılar cıktı anlamadım vallahi.ben bu enteresan siteyi yapanlara kızdım onu göstermek ıstedım ama resimleri yapamamısım demek ki sadece yazılar cıktı.tekrar özürdilerim yanlış anlama için niye gerginlik yaratıosunuz ki herkes tartışmak kavga etmek için yer arıyo.

ducati iyidir hoşdurda bakım zamanı öyle bir geçirirlerki servisde ağzın kulaklarına gelir , bir hondayla bir ducatiyi kıyaslarsak eğer sağlamlıkda honda derim arıza yapmaz, birde şöyle bir atasözü biliyorum "honda koyar yolun sonunda"

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ne kalp kırması?ben sadece bu konu hakkında açılmış bi siteyi tanıttım.ben yazmadım yani bunları sadece sizle paylaştım yani.
    o zaman sozum bunu yazanlara..
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    peki abi

Motosikleti
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tam tersini söylemeliydin dostum kawasaki heavy industrie bir şirkettir HEAVY ve o halkanın en güclüsünü olusturur çıtır çerez motorlar yapmaz iş makineleri ve uçak motorlarının yanında yaptığı motosikletler işin çıtırı çerezidir
    aynen.zaten ya R6 yada zx 6 r dusunuyodum ama R6 aldim.eh herseyin bi hayri vardir demisler..
    RIDE or DIE

Garipliğe bakarmısınız,yanlız site içinde 2 saat takıldın,insan bakmaz mı niye bunlar bu kadar kızıyor diye
    http://ducatinelan.com/

Motosikleti
    ZX6-R
    aynen.zaten ya R6 yada zx 6 r dusunuyodum ama R6 aldim.eh herseyin bi hayri vardir demisler..
    artık zx10r a kısmet diyelim

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garipliğe bakarmısınız,yanlız site içinde 2 saat takıldın,insan bakmaz mı niye bunlar bu kadar kızıyor diye
    http://ducatinelan.com/
    sorry

Motosikleti
    artık zx10r a kısmet diyelim
    amin amin
    RIDE or DIE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ducati burda fazla teknik hata çikariyo nedendir bilinmez ama yinede kendi çapinda iydirler.. Birde Ferrariyle kiyaslanan italyan motor'u BIMOTA 'dir çünkü tamamen el yapimidir ve çok pahalidir herkes alamaz....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    39 mesaj yazılmış.Acaba kaçınız bir ducati'nin selesine oturdunuz?yada kullandınız en basiti yakından gördünüzmü?8 bin km oldu ducati kullanalı iyisini kötüsünü bilemem ama tek anladığım şey şu oldu.Öyle her iki teker çeviren bu motorları kullanamaz..2+2=4.
    at binenin, kılıç kuşananındır...
    istanbulda yaşasaydım kesin ducatiye binerdim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:33 ----------

öyle bile olsa o söz kullanılmaz bence. sen hoşafın neresini seversin peki? bunun eşşekten farklı kılan tarafını mantıksal ve akılsal olarak paradigmatik sistemle anlatabilir misin?

kendinden hakir gördüğün varlık karın tokluğuna çalışmaktan başka bir şey yapamz ama bu onu akılsız değil, "görevli" yapar...

yaradılanı sev, Yaradandan ötürü
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Eğer arkadaş o dandik lafını motor olarak söylemişse motordan gerçekten anlamıyor

ancak turkiyedeki 2. el piyasası bakımından diyor ise evet fazla ilanı yok anca kawasaki her zaman avrupada 1 numaralı japon olarak rağbet görür bunu bir çok üst düzey kullanıcıdan duyabilirsiniz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    39 mesaj yazılmış.Acaba kaçınız bir ducati'nin selesine oturdunuz?yada kullandınız en basiti yakından gördünüzmü?8 bin km oldu ducati kullanalı iyisini kötüsünü bilemem ama tek anladığım şey şu oldu.Öyle her iki teker çeviren bu motorları kullanamaz..2+2=4.
    Burda vardı bi tane çok heveslendim. Gittim bindim. Salyam derya oldu aktı. gs500den sonra muhtemelen alacağım makine.

bencede ducati iyi ve pahali bi markadir ama ``Ducati, “Japon”cuların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni “standart” sunduğu için “pahalı” olan bir markadır!`` sozunle cogumuzun kalbini kirdin dogrusu...
    ayrica ben ducati nin sesini de hic beyenmem.ve benim stilime yakisan bi motoru yok o yuzden kesinlikle tercihim degildir..
    Çok yerinde tespit. Bende çok stil sahibi bir motosiklet olarak görüyorum ve kendi stilime de çok uyduruyorum kullanım, ergonomi ve teknik olarak.

Alıntı yavzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducati iyidir hoşdurda bakım zamanı öyle bir geçirirlerki servisde ağzın kulaklarına gelir , bir hondayla bir ducatiyi kıyaslarsak eğer sağlamlıkda honda derim arıza yapmaz, birde şöyle bir atasözü biliyorum "honda koyar yolun sonunda"
    Nasıl bi geçirmeyse artık ağız kulaklara geliyormuş, baya tatlı geçiriyolar herhalde, üfleyerek falan. Bana nedense ortaya karışık hurafe sallanmış gibi geldi. Ha servise gittim bana geçirdiler ağzım kulaklarımda çıktım diyorsanız ayrı bi konu.

Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati burda fazla teknik hata çikariyo nedendir bilinmez ama yinede kendi çapinda iydirler.. Birde Ferrariyle kiyaslanan italyan motor'u BIMOTA 'dir çünkü tamamen el yapimidir ve çok pahalidir herkes alamaz....

Bimotayı bir görünce dönüp bir daha bakar motosikletten anlayan şahıs, gerçekten farklı bir estetiği vardır. Şu garip öndüzen anlayışlarındaki ısrarlarınıda yıllardır takdir ederim, sonunda öyle bir noktaya geleceklerki birçok marka kullanacak bence. Arkada tek çatal kullanımı gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    [QUOTE=meric250cc;1914916]ducati ne lan...?

parçası bulunmayan

fiyatı pahallı olan

2 el çok zayıf olan

servisi az olan

ducati ayrıcalıktır alın pişman olmanın ne demek olduğunu anlayın

Arkadaş çok iyi özetlemiş..Doğru söze hacı emmi nedesin..

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ducati Tutkudur!
    Ducati Sesi Güzel Olandır!
    Ducati,gördüğünde durup bir daha baktığındır!
    Ducati Gücün karanlık tarafındaki eğlencedir!
    Ducati, model de olsa Ducati’dir. Her zaman.!
    Ducati, “Japon”cuların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni “standart” sunduğu için “pahalı” olan bir markadır!
    Ducati motorsiklet dünyasının ferrari'si olan marka. her motorsiklet severin rüyası.

SAYGILAR
    hocam bu aşkı keşke kendi içinde yaşasaydın da......
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ister parçası pahalı olsun ister 2. eli zayıf olsun, kalabalığın arasından sıyrılmak isteyenler için belki de tek seçim.
    termiogni egzoslu mat siyah monster....
    belli mi olur yeni almak üzere olduğum motordan sonraki seçimim belki de o olur.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati, tamamen pazarlama harikasıdır..

Ducati, gereksiz pahalı fiyatlara, Yamaha'nın, KTM'in, Suzuki'nin yada Honda'nın verdiğinden fazlasını veremeyendir!

Ducati, kulaktan kulağa dolaşan reklam en iyisidir mantığıyla "motosikletlerin ferrarisidir" safsatasını çıkarmış, aslında hiçte alakası olmayandır!

Ducati, prestij satandır! Daha doğrusu müşteriyi böyle şartlandırdığı için prestij sattığı düşünülendir!

Ducati, ufacık tefecik içi dolu turşucuk motorlar üretip birde bunların naked sınıfında en iyisi olduğunu iddia edip güldürendir! (bkz. Monster)

Özetle Ducati, tonla parayı asla vermeyeceğim ve şimdi birçokları tarafından ciğer-kedi ilişkisine tabii tutulmama sebep olacak, beni dahada güldürecek motosiklet markasıdır!

~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    İtalya marka satar Japonya motor satar. Bu her zaman böyledir. Yüksek fiyatını affettirecek ne üstünlüğü var Japonlara karşı?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler