Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ducati nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yeni yıla gırerken bu kadar kişinin okuduğu stede ben böyle bır başlığı yakıştıramadım kendınıze gelin arkadaşlar yarı bır gun bır arkadaşımız daha farklı başlık acar derken sevıyesızlığın sonu gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kargaya yavrusu ducati mi görünürmüş ?
    burjuva oyuncağı onlar. biz sine-i millet döndük 250 cc üstü mındardır.

halaybaşı mete olsun.

ah hellikten hellikten
    su gelir mezarlıktan
    oğlan yüzün sararmış
    besbelli bekarlıktan
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    kymco downtown
    ducati arabalardan ferrariyse bmw arabalardan bmwdir
    şaka bir tarafa başlık olmamış incisözlük gibi.artı benim bir dakika bile rüyama girmedi ducati
    Kymco Kymco Partizani

Bi' tane de ben ekliyeyim; Benim için hayalden başka birşey değildir.

O değil de başlığı kınayanlara sormak istiyorum; gençler nerede yaşıyosunuz siz?

Yahu sanki hayatınızda hiç 'lan' duymamış, cümle içinde kullanmamış gibi, adamı hemen linç ettiniz. Kaldı ki arkadaş ducatiyi küçümseyen adamlara ironi şeklinde açmış zaten başlığı. Hayır normal hayatta üç kelimesinden biri küfür olan adamların olduğu bir ülkede yaşamıyoruz sanki.

Herşeyimiz terbiyeli, hepimiz karşımızdakiyle saygılı ve nazik konuşuyoruz, çok marjinal ve üst seviye insanlarız.. Aha 'lan' dedi terbiyesiz, saygısız adam, hemen linç edelim, aşağılayalım..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

halaybaşı mete olsun.

ah hellikten hellikten
    su gelir mezarlıktan
    oğlan yüzün sararmış
    besbelli bekarlıktan
    benim hiç tukatıim olmadı abi...

ama tukato sürdüm bi dönemler...

fıat ducato...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

halaybaşı mete olsun.

ah hellikten hellikten
    su gelir mezarlıktan
    oğlan yüzün sararmış
    besbelli bekarlıktan
    valla bıttım bu lafa sinei millete döndük 250 cc üstü mındardır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:33 ----------

Alıntı Armin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O değil de başlığı kınayanlara sormak istiyorum; gençler nerede yaşıyosunuz siz?

Yahu sanki hayatınızda hiç 'lan' duymamış, cümle içinde kullanmamış gibi, adamı hemen linç ettiniz. Kaldı ki arkadaş ducatiyi küçümseyen adamlara ironi şeklinde açmış zaten başlığı. Hayır normal hayatta üç kelimesinden biri küfür olan adamların olduğu bir ülkede yaşamıyoruz sanki.

Herşeyimiz terbiyeli, hepimiz karşımızdakiyle saygılı ve nazik konuşuyoruz, çok marjinal ve üst seviye insanlarız.. Aha 'lan' dedi terbiyesiz, saygısız adam, hemen linç edelim, aşağılayalım..
    haklı olabılırsını9z ama yınede herhalde yabancı bır toplum içine cıkıldığında böyle konuşmuyoruzdur değilmi anca arkadaşlarımız samımı olduklarımızla böyleyızdir yinede kaba olmuş ama mizahi yaklaşsaydı leen gibi yıne dah iyi olurdu

sorun da zaten orda ben de ducati yi küçümsüyorum. o yüzden başlık bana dokunuyor

ama ebay da ducatinin civatalarının titanyum olduğunu görünce sevmiştim. 4 silindir yapsınlar fiyatını da japonların yarısına versinler düşünürümha bi de emre de cansudan ayrılsın

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

birbirine saygılı olmak için marjinal ve üst seviyeye gerek yok kardeş....

insan olan herkez birbirine doğaya ve hayvanlara sagılı olur olmalıdsırda...

evet belki kendi arkadaş smimiyet doğrultusunda birbirine bazı laflar davranışlar der ve yapa bilirsin ama böyle bir platformda ve tanımadığın birine bu uslup ta konuşamazsın.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ducati Tutkudur!
    Ducati Sesi Güzel Olandır!
    Ducati,gördüğünde durup bir daha baktığındır!
    Ducati Gücün karanlık tarafındaki eğlencedir!
    Ducati, model de olsa Ducati’dir. Her zaman.!
    Ducati, “Japon”cuların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni “standart” sunduğu için “pahalı” olan bir markadır!
    Ducati motorsiklet dünyasının ferrari'si olan marka. her motorsiklet severin rüyası.

SAYGILAR

Kanka sen ne yaptın ya... alan var alamayan var tamam duca iyidirde, başlık olmamış

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birbirine saygılı olmak için marjinal ve üst seviyeye gerek yok kardeş....

insan olan herkez birbirine doğaya ve hayvanlara sagılı olur olmalıdsırda...

evet belki kendi arkadaş smimiyet doğrultusunda birbirine bazı laflar davranışlar der ve yapa bilirsin ama böyle bir platformda ve tanımadığın birine bu uslup ta konuşamazsın.....
    Ooo ne güzel doğayı da kattık içine. Yahu nereden nereye bağlıyorsunuz konuyu. Biraz okuma-anlama yeteneği olan herkes başlıktaki 'lan' ın belirli bir kişiye yada belirli bir kitleye karşı söylenmemiş olduğunu anlayabilir sanırım. Yani sizin bahsettiğiniz ancak samimi ortamlarda kullanılabilen 'lan' bu 'lan' değil. Normal hayatta, birine karşı hitab şeklinde kullanılan 'lan' evet saygısızlık olabilir ama ben bu başlıktakinin hitap şeklinde olmadığını söylemek istedim sadece. Bunu da terbiyesizlik, saygısızlık olarak görmüyorum. Yani anladığım bu. Neyse konu dağılmasın. Anlatmak istediğim anlaşılmıştır umarım.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    böyle konu mu olur lan ..!
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    vay beee neymiş bu dukati. arkadaşlar türkiyede yaşıyoruz. italyanlar ömürlük motor üretir ama hepsni toplasan japon zincirinin en zayıf halkası kawa kadar satamaz. malesef ducati, agusta, aprilia gibi üreticiler türkiyede layıkıyla temsil edilemiyor. bunun sonucundada piyasaya japonlar hakim olmuş.

hükümetin 2006 daki ötv darbesi ile yokolmaya mahkum oldular. zaten piyasada azdı şimdi işe üçbeş zenginin sırf farklı görünmek ve en hızlıya sahibim demek için aldıgı gerçek anlamda motosiklet tutkunu olmayan kişilerin sahip olmak istedigi marka oldu.

dukati mükemmel makinalar yapabilir ama malesef türkiye şartlarına uymayan gerek fiyat gerekse motor yapısı ve sahip olmak isteyenlerin korku ve kaygılarla yaklaştıgı bu nedenle türkiyede fazla tutunamayan bir markadır.

---japon olsun çamurdan olsun---

ticarette bir söz vardır. dünya kadar malın olması bişey ifade etmez. önemli olan o malı satacak pazarın olsun.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu başılığı düzeltilmiştir. Ducati güzeldir güzel
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    heh şöyle yahu eline sağlık

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    filmlerde görünsün diye icad edilmiş alet o ya takmayın
    4

man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    ya beyler çok pardon ama ben alıntı yapmıstım nedense o gorunmemıs.bı sıte yapmıslar ducatınelan.com dıye onu gostermek ıcın actım nedense sadece yazılar cıktı anlamadım vallahi.ben bu enteresan siteyi yapanlara kızdım onu göstermek ıstedım ama resimleri yapamamısım demek ki sadece yazılar cıktı.tekrar özürdilerim yanlış anlama için.

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay beee neymiş bu dukati. arkadaşlar türkiyede yaşıyoruz. italyanlar ömürlük motor üretir ama hepsni toplasan japon zincirinin en zayıf halkası kawa kadar satamaz.
    Bu zayıf halkadan kastın türkiyedeki piyasasımı yoksa kawasakinin en dandik japon olduğumu
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    39 mesaj yazılmış.Acaba kaçınız bir ducati'nin selesine oturdunuz?yada kullandınız en basiti yakından gördünüzmü?8 bin km oldu ducati kullanalı iyisini kötüsünü bilemem ama tek anladığım şey şu oldu.Öyle her iki teker çeviren bu motorları kullanamaz..2+2=4.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    bencede ducati iyi ve pahali bi markadir ama ``Ducati, “Japon”cuların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni “standart” sunduğu için “pahalı” olan bir markadır!`` sozunle cogumuzun kalbini kirdin dogrusu...
    ayrica ben ducati nin sesini de hic beyenmem.ve benim stilime yakisan bi motoru yok o yuzden kesinlikle tercihim degildir..
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler