Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardımlarınızı bekliyorum Acill!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Merhaba 14 yaşındayım 65 cc cross arıyorum KTM 65sx vr ama çok pahalı Bende o tiplerde en fazla iki buçuk milyar olan güzel görünümlü olan birşey arıyorum Sadece Marka Verseniz yeterlidir...

Saygılar - Ve Teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

Yalnız ben Boş bir alanda bineceğim
    http://lh6.ggpht.com/terry.ekker/R-B...M/P1020168.jpg bu tiplerde birşey arıyorum yalnız benim boyum 1.65 uygun olsn resimdekine küçük çocuk biniyor oda haliyle altımda küçük kalır

Sanırım çok şey istedim Saygılarımla - hepinize Teşekkür Ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondıal 125zn
    merhaba arkadasım bence kesene uygun olan rahat kullanacagın bır motor yeterlı ılerkı zamanda daha ıyısını alman dılegımle saglıklı gunler

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hoş geldin kardeş.2500 tl ye öyle kaliteli birşey alacagını sanmıyorum.ama çin marka bir sürü kross bulabilirsin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Evet Haklısıınız Çok Tşk Ederim Sizede Şağlıklı gnler ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 ----------

H.B Arjantinli Abi Evet pek iyi olmasına gerek yok ama bozulmasın sorun yapmasın yeter Tr de bulunurmu hangi markaları var ... Teşekkür ederim Bu arada

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    türkiyede bunlardan bol birşey yok.kanuni'nin krosları güzel diyorlar gösterişlide,fiyatlarıda gayet uygun.1500 tl ye bir sürü var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

http://www.sahibinden.com/200_cc_cro...XQQdisplayitem
    bak mesela bunun gibi bir sürü ilan mevcut.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Arjantinli abim Sn kıdemlisin http://www.sahibinden.com/_cok_temiz...XQQdisplayitem Bi baksaba iyi birşeye benziyor

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı freestyle__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arjantinli abim Sn kıdemlisin http://www.sahibinden.com/_cok_temiz...XQQdisplayitem Bi baksaba iyi birşeye benziyor
    merak etme dostum Kalite motor ;) Çin malı falan değil yani
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti

:)

Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme dostum Kalite motor ;) Çin malı falan değil yani
    Saolasın Alper abi Valla Pek yardım edende çıkmıyor gördüğün gibi birkaç kişi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    biraz daha para topla Yamaha XT 125 R al
    65 cc motoru satman zor olur,

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Ramzey tercih ederim. QM200 gayet guzel ve performanslı bir motor..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz daha para topla Yamaha XT 125 R al
    65 cc motoru satman zor olur,
    Daha ehliyetim yok birde büyk gelir sanırım ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:55 ----------

Birde Babam pek ikna olacağa benzemiyor Ama bendeki motorsiklet tutkusu
    bırakılmaz...

Babam kazadan dolayı korkuyor onun için 60 km hızlı bANA Bİrşey olacak diye hayıt ben boş bir alanda kaskımla süreceğim Nasıl ikna edeyim bilmem

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Derbi İspanyol malı çok sağlam ve 2 zamanlı bir motordur... Yağını suunu eksik etmessen uzun süre binersin...Ama motorun durumu da önemli..Alırken bir ustaya göstermelisin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derbi İspanyol malı çok sağlam ve 2 zamanlı bir motordur... Yağını suunu eksik etmessen uzun süre binersin...Ama motorun durumu da önemli..Alırken bir ustaya göstermelisin...
    Bilgi için Saol Evet bencede sağlam makine tekrar ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:08 ----------

Bide Babamı Nasıl ikna ederim bilmem Sırf tehlike diyo başka bişey demiyo tamam beni düşünüyor ama Bendede Tutku olunca

Naparım Bilmem Nasıl ikna edebilirim yardım hayır hızlı birşeyde istemiyorum max hız 80 yapmam boş alanda bincem kaskla yardımm

sende olmasan naparız...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Butcen cok dar. Ya bir cinli motor alip onunla baslayacaksin yada

http://www.sahibinden.com/kmx_125_ka...XQQdisplayitem

sunun gibi bir kawasaki ile biraz butceyi zorlayacaksin. Kucuk yasta cross a baslamak aslinda en dogru hareketlerden biri.Hem icindeki korkuyu yeniyorsun hemde kucuk yasta kendini iyi egitiyorsun. Umarim gonlune gore bir sey bulursun.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Dostum senin dediğin mx tipi motorlar pahalıdır,o fiyata ikinci elde alırsan uğraştırır.Temiz çin malı kros al o fiyata-plakasız kullanırsın.
    Babana gelince;genç krosçuların resimlerini bul göster,kızlar bile biniyor de.Kendine kask al,onu görsün.Motosiklet ölümlerinin yüzde 99 u trafikte oluyor ben trafikte binmem de...
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butcen cok dar. Ya bir cinli motor alip onunla baslayacaksin yada

http://www.sahibinden.com/kmx_125_ka...XQQdisplayitem

sunun gibi bir kawasaki ile biraz butceyi zorlayacaksin. Kucuk yasta cross a baslamak aslinda en dogru hareketlerden biri.Hem icindeki korkuyu yeniyorsun hemde kucuk yasta kendini iyi egitiyorsun. Umarim gonlune gore bir sey bulursun.
    Saolasın ya bütcemiz aslında çok çok iyi de ben ailemi masrafa sokmak istemiyorum o yüzden öle dedim Tekrar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 ----------

Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senin dediğin mx tipi motorlar pahalıdır,o fiyata ikinci elde alırsan uğraştırır.Temiz çin malı kros al o fiyata-plakasız kullanırsın.
    Babana gelince;genç krosçuların resimlerini bul göster,kızlar bile biniyor de.Kendine kask al,onu görsün.Motosiklet ölümlerinin yüzde 99 u trafikte oluyor ben trafikte binmem de...
    haklısın aslında birtane buldum çin malı da deil iyi alet iyi paraya önerin içinde çok saolasın deniycemm...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Saolasın ya bütcemiz aslında çok çok iyi de ben ailemi masrafa sokmak istemiyorum o yüzden öle dedim Tekrar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 ----------

haklısın aslında birtane buldum çin malı da deil iyi alet iyi paraya önerin içinde çok saolasın deniycemm...
    AlacAPın Aleti bize de göster,yorumlayalım.Sorunlu alet alma sonra
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AlacAPın Aleti bize de göster,yorumlayalım.Sorunlu alet alma sonra
    Tabi
    http://www.sahibinden.com/_cok_temiz...XQQdisplayitem 6 vites 80 yapıyo çin malı deil... Bu hoşuma gitti Bana Göre

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Tabi
    http://www.sahibinden.com/_cok_temiz...XQQdisplayitem 6 vites 80 yapıyo çin malı deil... Bu hoşuma gitti Bana Göre
    hoş güzel motor ama 2 zamanlı devirli motordur o.ve 2 zamanlı motorlar fazla ömürlü olmuyor malesef ve yakıtta 4 zamanlıdan fazla genelde.araştırırsan ve ya sorarsan ögrenirsin öyle oldugunu.ve babanı ikna etmen için dizlik korumalarını al.montunu kaskını al bu şekilde motora binecegim de ikna olurlar gibi.birde arkadaşların söylediği gibi bayan ve küçük motorcuların resimlerini bul forumdan göster o da baya etkili olur gibi.bu arada sana denk motor ilanı görürsek burdan iletiriz aceleye gerek yok gibi.mt ailesinin kolları çok uzun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 ----------

http://www.sahibinden.com/bisiklet_f...XQQdisplayitem
    fiyatı uygun güzel gibi

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş güzel motor ama 2 zamanlı devirli motordur o.ve 2 zamanlı motorlar fazla ömürlü olmuyor malesef ve yakıtta 4 zamanlıdan fazla genelde.araştırırsan ve ya sorarsan ögrenirsin öyle oldugunu.ve babanı ikna etmen için dizlik korumalarını al.montunu kaskını al bu şekilde motora binecegim de ikna olurlar gibi.birde arkadaşların söylediği gibi bayan ve küçük motorcuların resimlerini bul forumdan göster o da baya etkili olur gibi.bu arada sana denk motor ilanı görürsek burdan iletiriz aceleye gerek yok gibi.mt ailesinin kolları çok uzun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 ----------

http://www.sahibinden.com/bisiklet_f...XQQdisplayitem
    fiyatı uygun güzel gibi
    Evet Bunları deniyeceğim İnş en büyük hayalim gercekleşir Ama Babam ikna olmaz sanırım Ne yapmalıyım bilmem Snn gönderdiin motor uydun ama babam bunu hızlı gider die hayatta kabul etmez düşük cc olcak MT AİLESİDE OLMASA NAPARIM

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler