Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Harley Davidson sevmeyenler, kıl olanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    SS ciler de harleyci , cruiser cı sevmez. Sanki çok kişiyiz bir de ayrım yapılması ne güzel. Şu Ankara'da harleyi heralde toplasan 3-4 kez görmüşümdür, nesini sevmiyim kıl olayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SipahiTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki 250 Çakma Shadow :)
    Custom cruiser chopper motorlarda konfor ön planda değildir ama harley çok rahatsız. Glide'lar bu konuda biraz daha avantajlı ama genel olarak niyetim kötülemek değil. aynı cc de bir japonla aralarında amerikan rüyası olması dışında bir fark göremiyorum. Tabi hoş yanlarıda var, şu patentli rölanti sesi ve ritmi gerçekten ninni gibi ama sırf o ses içinde kalite performans kriterinde muadili araçlardan 2 3 kat fazla para vermeyi mantıklı bulmuyorum. kahrolsun emperyalizm.
    Güzel Şale bunu beğendi.
    HONDA HAYAT ONDA

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ne severim, ne kıl olurum banane harleycilerden
    ANGARAJ

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    yaw alan almış sevmiş harley aldığına görede hali vakti yerindeymiş zenginin mali züürdün çenesini yorar yapacak bişe yok choopercıların hayali son nokta harley endurocuların hayeli bmw ss cilerin hayali 1000 lik bir makine herkesin zevki başka gene nereye geldik zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş uleynnn
    serotizm bunu beğendi.

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    her motorcu kardeşimizdir harley ss vs ama bazı tipi bozuklar üvey kardeşimizdir

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    883 Sportster L kullanmış biri olarak zor kullanımı altında motosiklet değilde sanki vibratör varmış gibi hissettirmesi son derece sert amortisõrleri ve benzinliğe girdiğimde benzin depo kapağının anahtarsız olması benzini fondiplemesi(yanlış yazdıysam kusura bakmayın)beğenmediğim yönleri tabi arkadaşım beğenmiş almış ona bunları söylemedim sevdiğim yönüyse bakanların dönüp tekrar bakması ve kaskı çıkarınca saçı sakalı karışmış birini göremeyip şaşırmasıtitreşim konusunda tvs apache(acemilik motorum) için titreşimden motor parçalanıyor derler ama birde sportsterı kullanın derimbir sevdiğim yönü daha var sitede ki komşular köpeğime laf yapıyordu şimdi 14 ay daha bu sesi dinleyecekler arkadaşım askerden dönene kadar

Motosikleti
    Bu titreşim olayı çok rahatsızlık verici bence. Diğer japonlarda da var yok değil. O şekilde nasıl biniliyor pek anlamıyorum. Cruiser aşkı olsa gerek Harley sonuçta ses ve isim satan bir marka. Bir markanın nasıl mit haline getirilebileceğinin çok güzel bir örneği. Okullarda okutulsa yeridir Ama vrsc serisi bir başka benim için. Titreşim yok, çok güzel bir tasarım ve harley

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    DragStar 1100 kullandığım zamanlar HD'nin Night Rod ve V-Rod Muscle modellerine hastaydım (hoş hala da hastayım). Bundan sonraki motorum o ikisinden biri olacak diyordum ki gittim zx10r aldım. Hala aklımın ucunda vardır ama o iki model...
    FOR THE HORDE...

Motosikleti
    Siz de benim gibi değişik tarzları seviyorsunuz anlaşılan. Arkadaşlar bir karar ver diyor ss mi cruiser mı diye. Ama ben ikisini de seviyorum kardeşim ne yapıyım

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    harley'den çok üzerinde adam olup olmaması önemli bence.
    selam veriyosun,motorun harley değil diye almıyor.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    883 harici gördügüm sınıf-kast-egosu için oldugundan itici. Ama tamamı bu kapsamda değil. Bir kaç kez defaten gördüğüm zengin amcalar çocukluk aşkıyla oldugunu belli ediyordu ki bizlerden hiç bir farkları yok

Motosikleti
    ninja 250
    harleyin mecidiyeköydeki mağzasında tam anlamıyla 3-4 tane lavuk bulunmakta.883 hakkında bilgi almaya gitmiştim,aramızdaki konuşmayı aynen yazıyorum(noktasına kadar aynı)

Ben;merhaba
    Çalışan;......(suratıma bakıyorlar cevap yok)
    Ben;883 hakkında bilgi almaya gelmiştim
    Çalışan;Nerede oturuyorsun ? (Hayatımda duyduğum en saçma soru,siz müşteriyi oturduğu semte göremi yargılıyorsunuz ? )
    Ben;Floryada oturuyorum.
    Çalışan;hmm iyi tamam biraz bekle,883 hakınnda bilgisi olan arkadaş birazdan gelicek ,(Bilgisayar başında oturan 3 erkek 1 bayan var hiçbiriniz bilmiyormusunuz oturup göt büyütmektenbaşka yaptığınız iş yok
    ,Ben;peki tamam

daha devamı var ama yazmak istemiyorum,
    yarım saat bekledikten sonra eleman yemek molasına çıkmış daha sonradan öğrendim bunu,kimse bu lavukları savunmaya kalkmasın ağır konuşurum efendiliğini bozmasın

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz de benim gibi değişik tarzları seviyorsunuz anlaşılan. Arkadaşlar bir karar ver diyor ss mi cruiser mı diye. Ama ben ikisini de seviyorum kardeşim ne yapıyım
    Gecen gün Ankara topiginde v-rod'la buluşmalara gelebilir miyim diye sormamış miydiniz ?

Motosikleti
    Ramzey QM50QT
    Harley-Davidson kullanıcıları salaş, redneck, son of anarchy tarzı insanlar olmaları gerekir.. Amerikadan doğan bu akım bunu gerektirir, bu böyle gelmiştir ve böyle gitmektedir; böyle de gitmelidir.. Harley-Davidson bir yaşam tarzıdır, eğlence gezi spor amaçlı kullanılmaz..

Türkiyemizde bu tip insanlara gıcık olunması doğaldır, her yerde gıcık olunur bu tip insanlara.. Görünüş itibarı ile gıcık olunulur aslında, fikirleri ve mantıkları hakkında kimsenin bir fikri yoktur.. aslında hell ride, son of anarchy tarzı filmleri izleyip gaza gelen ve Harley-Davidson kullanıcılarına özenen insanlar hiç az değildir.. Harley-Davidson'ı herkes kullanamayacağı ulaşamayacağı içinde kullanıcılarına kötü gözle bakılır, bknz: kedi uzanamadığı ete mundar der.. ben böyle düşünüyorum.. bir Harley-Davidson'ım yok lakin birgün olacak..
    Live to ride, ride to live..[B][I][/I][/B]

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen gün Ankara topiginde v-rod'la buluşmalara gelebilir miyim diye sormamış miydiniz ?
    Alırsam anlamında söylemiştim...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününde, Ankara'da konvoy yaptıklarını gördükten sonra içim ısındı diyebilirim.
    semich bunu beğendi.
    ANGARAJ

SipahiTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki 250 Çakma Shadow :)
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda magna olabilir sana. ss performansı cruiser tarzı. drag ta cadde motorlarını ağlattığına şahit oldum.
    HONDA HAYAT ONDA

bana sorarsan harleyin tek özelliği güçlü olması arkadasına bir tır arkasını bağla çeker ama 200 km geçmez ayrıca sürüş felan rahatsız

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler