Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eski ruhsat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    klr 600
    benim motorumun ruhsatı 94 te çıkmış eski tip ruhsat hala muaynede boş yerler var vergisini yatıracam birde muayne yaptıracam ruhsatı değiştirmem şartmı yoksa muayne yerleri dolana kadar kullana bilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    özel mesajına cvp gönderdim kardeşim kolay gelsin

Motosikleti
    klr 600

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 ----------

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel mesajına cvp gönderdim kardeşim kolay gelsin
    mesajına şimdi baktım abi çok sağol işimi gördün gene dün göndermiştim sana cevap gelmeyince heralde foruma girmedin diye buraya konu açtım

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    dediğim gibi çok yıpranma vs yoksa kabul ediyorlar problem yok ama sen esenyurt muayne istasyonuna git dicem istanbulda olsan (muayne konusunda rahatlar) ama nerede yaşadığını hatırlamıyorum şu 2010 trafik yasaları bir tam olarak açıklansın değişiklikler bekleniyor bakalım bişey olursa sölerim sana

Motosikleti
    klr 600
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi çok yıpranma vs yoksa kabul ediyorlar problem yok ama sen esenyurt muayne istasyonuna git dicem istanbulda olsan (muayne konusunda rahatlar) ama nerede yaşadığını hatırlamıyorum şu 2010 trafik yasaları bir tam olarak açıklansın değişiklikler bekleniyor bakalım bişey olursa sölerim sana
    tamam abi yasalardan benide haberdar et

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler