Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

600 lük 1000 1300 SİZ OLSANIZ HANGİSİNE BİNERSİNİZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    [IMG][/IMG]

Büyüyünce bundan alıcam kalırsa hala piyasa da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    başlıga göre cevap vereceksek 1000 cc ama soru şu olsaydı türkiyede binilecek motosiklet kaç cc en ideali 250 derdim.

yakıt

vergi

yollar

trafik

bu etmenlerden dolayı 250 cc idealdir. ısa mesafede az yakar uzun mesafede adamı yormaz.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Dün gece rüyamda bi 600 lük kullandım öeh neydi be o öyle belli bi müddet gittim kontrol bendeydi resmen sonra STOP etti yolda kaldım ama sarıp sarmaladım çok sevdim motorun gidişini falan garip ve hüzünlü bir rüyaydı,hüzünü sabah kalkınca oldu rüya olduğunu anladığımda.Yakında normalde SS motosiklet sevmesem bile eğer olursa sanırım üstünden inmem.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Hocam ben o motorun TL1000R modelini kullandım çok deli makine TORK delisi bir makine ankarada bitane var 9000 istiyo yakıtıda çok uygun ama piyasası yok işte parçasını nerde bulcan ama bende 1000lik nakina diyorum uzun yolada güzel güzel gidersin bence 600 ile 1000 arasında fazla bi yakıt farkı yok kullanışa göre degişir o

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı Dogin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben o motorun TL1000R modelini kullandım çok deli makine TORK delisi bir makine ankarada bitane var 9000 istiyo yakıtıda çok uygun ama piyasası yok işte parçasını nerde bulcan ama bende 1000lik nakina diyorum uzun yolada güzel güzel gidersin bence 600 ile 1000 arasında fazla bi yakıt farkı yok kullanışa göre degişir o
    tork delisi değil canavarı resmen ama bende daha onu kullancak hakkını verecek kabiliyet oluşmadı bekliyorum pişecez inş (yani gaza gelmeyi bırakmam lazım ona binmek için)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:10 ----------

baktım şimdi ilanına 300 km hıza 17 sny demiş

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    istanbulda yani şehir içi kullanılacaksa 600cc ss ler en ideadli..
    ama 1000cc ye göre daha çok yakıyor. ne yalan söyleyeyim 1000rr kullanıyorum ama 600rr ımı özlüyorum, sesi yetiyodu.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    para meselesi aslında herşey ki olsa 1300 ve üzeri derim güç her zaman elinin altında olucak ama kontrolsüz güç olmayacak yıllardır hp si yüksek araç kullanırım hep zevk vermiştir.hani mustafa sandal diyorya onun arabası var güzel mi güzel
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda yani şehir içi kullanılacaksa 600cc ss ler en ideadli..
    ama 1000cc ye göre daha çok yakıyor. ne yalan söyleyeyim 1000rr kullanıyorum ama 600rr ımı özlüyorum, sesi yetiyodu.
    Bazen bizim evin önünden geçio 600 lük makineler yakından uçakmı geçti diyorum 1km yol alıyor hala sesini duyuyorum geçekten 600 sesi çok tahrik edici offf aman allahım

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    hemen hemen her cc de motosiklet kullanmış biri olarak bende birşeyler ekliyeyim bari, her hacimde ve her tipte motosikletin bir amacı var, şehiriçinde genelde dar yollarda ve sıkışık trafikte kısa mesafe gidilecekse 150cc bir scooter yeterlidir, uzun yol yapılacaksa da 1300cc iyi gelir aslında 600cc hem şehiriçinde hem de otobanda yeterlidir, bu durumda 1300cc gereksiz midir, hayır, bütçeniz 1300cc ye elveriyorsa 1300 alırsınız..

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bi araştırma yaptım yarış motoruna binenlerin çogunlugu 600 lük makineleri tercih ediyo digerleri 1000 lik ve daha yukarısını tercih ediyo ve şunu çok duydum 1000lik motora binmek çok anlamsız diyolar 600lük 280 yaparken 1000lik 300 yapıo 20 km için daha fazla yakıt tüketmek çok anlamsız kalkışları gidişleri çokta farketmiyo zaten türkiyedede yolların durumu belli hayabusacılar uçmuş ozaman))

siz olsanız hangisine binersiniz

a) 600 ve altı
    b) 600
    c) 1000
    d) 1300
    e) 1300 ve daha üstü
    600 lükle 1000 lik arasında dünya farklar var,
    bir kere bin anlarsın...
    ayrıca yakıta gelince hemen hemen aynı gibi...
    tek kötü yanı ise vergi olayı ama 1000 liğe binen herkese sor 600 lük için bisiklet der....
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    GT 250 R
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle haklısın
    eveeeeeeeeeeet

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Arkadaşlar bi araştırma yaptım yarış motoruna binenlerin çogunlugu 600 lük makineleri tercih ediyo digerleri 1000 lik ve daha yukarısını tercih ediyo ve şunu çok duydum 1000lik motora binmek çok anlamsız diyolar 600lük 280 yaparken 1000lik 300 yapıo 20 km için daha fazla yakıt tüketmek çok anlamsız kalkışları gidişleri çokta farketmiyo zaten türkiyedede yolların durumu belli hayabusacılar uçmuş ozaman))

a) 600 ve altı
    b) 600
    c) 1000
    d) 1300
    e) 1300 ve daha üstü
    600 lük kendini yırtarken 1000liğin gayet rahat devirlerde çok daha az yakacağını söylemedimi kimse sana ?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 lük kendini yırtarken 1000liğin gayet rahat devirlerde çok daha az yakacağını söylemedimi kimse sana ?
    Bana zaten motor ustaları söyledi bunu hatta millet niye 1000lik alıolar anlamıyorum dedi bende aslında öyle düşünüyorum bende 1600motor araç vardı daha sonra 2000 aldım yakıt dahada düştü ama motor konusunda emin degilim devirli makine sonuçta kullananlar daha iyi bilir geçende biyerde hayabusa içiin 6. vites 100km hızda 15 kuruş yaktıgını söyleyen bi arkadaş vardı hatta şehir içinde vitesi 2000-3000 devir arası bile degiştirsen 250-350 arasını yaktıgını söylemişti

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet

a) 600 ve altı
    b) 600
    c) 1000
    d) 1300
    e) 1300 ve daha üstü
    sana bunu söyleyenler kaç yıllık motosiklet kullanıcı ?
    ve kendileri kaç cc motosiklet kullanıyor ?
    teknik bilgilerini merak ettim ?
    yoksa sadece motosiklet kullanıcımı yani gidon şoförümü?
    bu konuyu görünce aklıma sana bunları sormak geldi
    cevaplarsan sevinirim .
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    600cc ile 1000cc makine arasındaki güç farkı çok kilolarıda aynı motorların o yüzden rahat huzurlu kullanım için 600cc tercih etmiştir çoğu , ama bir hayabusa kullanıcısına 1000cc verin oda onda rahat etmeyecektir korkacaktır huzursuz olacaktır
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    bisrak sene önce bu soru sorulmuş olsa direk 1300cc derdim ama şimdi şöyle düşünüyorum racingde motorla savaşmanın anlamı yok 600cc bana yeterli geliyor kullanması zevkli ama iş naked olunca YAMAHA MT1 1800cc ama muhteşem zevkli yani birazda tarzına bağlı

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı deli mavili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bunu söyleyenler kaç yıllık motosiklet kullanıcı ?
    ve kendileri kaç cc motosiklet kullanıyor ?
    teknik bilgilerini merak ettim ?
    yoksa sadece motosiklet kullanıcımı yani gidon şoförümü?
    bu konuyu görünce aklıma sana bunları sormak geldi
    cevaplarsan sevinirim .
    Teknik bilgileri gayet iyi olduklarını söyleyebilirim büyük makine kullanıcıları Motor tamircileri zaten sıradışı tasarımlar yapıolar Kendilerinde 600lük makineler var
    Deneyim 10-15 yıl

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    600 lük motorla 1000 lik motorun performansının çok farketmediğini düşünen insan, 250 ile hayatına devam etsin derim..
    moto gp de bile makinaların tam hakkı verilmezken konuştuğunuz şeyler komik..
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler