Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizinde benim gibi düşündüğünüz oldumu ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Merhabalar, ben motosiklet.net adresine üye olduktan sonra motosiklet hakkındaki tüm düşüncelerim tamamen değişti. Ben motosiketin şansa dayalı bir zevk olmadığını, ne istediğini bilmeyi ve hangi amaç için kullanacağım motosiklet modellerini ve daha neler öğrendim bu sitede. Benim bu site sayesinde cbf 150 modelini gerçekten kendime layık gördüm. Şu an 0 km bir cbf'nin fiyatının 4/1'ini yığdım gerçekten çok kararlı ve sabırlıyım. Ama düşünüyorum ben 17 yaşındayım ve şuan elimde 4000 tl olsa cbf almam; çünkü benim cbf'ye binecek olgunluğa eriştiğimi sanmıyorum. Sizinde benim gibi kafanızdan hiç böyle konular geçtimi ...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tabi içinde olunca öğrendığin hazine buyuk olunca fıkırlerın değişiyor çünkü öğrenıyorsun bende bir cok model vardı aklımda ama beğenmekle istemekle yetmıyor buna eğitim maddi durumun ve temel ihtiyacına göre seçim yapman gerekıyor onun temel öğretisinide burdaki bulunan arkadaşlardan actıkları konulardan yaşamlarındaki paylaştıkları motosıklet ile ilgili kesıtlerınden öğrenıyorsun benım de şu an tecrübem ve bilgim ile kesem uyuşmuyor ve uyuşmanın sağlandığı gun de gelince alt fıkırler burdan alındığı için secimde zorlanmayacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler