Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stajyerlik Konusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Bunu daha öncede çeşitli yerlerden sordum forumda olsun vs. yanıt alamadım acil cevaba ihtiyacım var şimdi sorunum şu;

1-Ben 4temmuzdaki a2 ehliyet sınavına girdim kazandım fakat ehliyetimi çıkartmadım motosiklet almaktan vazgeçince çıkartmadım fakat şimdi stajyerlik mevzu konuşuluyor herkes ayrı telden çalıyor mecliste konuşulmuş büyük olaslık çıkıcak diyorlar ben 1992 mart doğumluyum ve ehliyetimi almak istiyorum marttan sonra yanlız yılbaşından sonra stajyerlik muhabbeti çıkarsa olmaz ben A2 EHLİYETİMİ ÇIKARTSAM YILBAŞINDAN SONRA STAJYERLİK EHLİYET ÇIKARSA A2 EHLİYETİM OLDUĞU İÇİN YIRTABİLİRMİYİM YOKSA BENDE DE STAJYER EHLİYET Mİ OLUR EĞER A2 EHLİYETİM OLUNCA STAHYERLİK BENİ ETKİLEMEZSE YILBAŞINDAN ÖNCE HEMEN GİDİP A2 MOTOSİKLET EHLİYETİNİ ÇIKARTIYIM YOK BİR FAYDASI OLMAZSA HİÇ MASRAF YAPMAYAYIM???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    kartını vakit kaybetmeden, emniyetten al ve cebine koy

Nolur nolmaz.. Sen al cebine koy.. Dursun ;)

Stajyerlik aralık sınavı dahil önümüzdeki 2 sınavada bulaşmıyacak.
    Ondan sonra kurslarda ne olur ne biter bilmiyorlar ama şu kesin aralık kontenjanlarını hepsi çok çok önceden doldurdular

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence sınava girdiğin tarihler önemli , yani stajyer sayılmaman gerekir ama arkadasların da söylediği gibi sen bir an önce cebine koy ehliyetini ...

gecen senede vardı kac seneden beri cıkamadı her sene bu aralar sürücü kurslar son şans falan filan uygulamaya gecemedi henüz
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    ben 2005 aldım ehliyeti acele ederek, stajyer olayına kalmamak için. hala çıkamadı.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Henüz Stajyerlik denen bir kavram yok arkadaslar... Sürücü Kurslarımıza herhangi bir yazı vs. gelmedi... İçiniz rahat olsun; fakat gelirse de bir anda gelecek
    Ayrıca bu yazıldığınız dönem ile ilgili...Eğer yazıldıktan sonra gelirse sizi kapsamaz!
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Yaşım tutsa hemen yazılıcam da heralde nisanda sınav varmış ona yuetişebiliyorum anladım ki kesin bir bilgi yok ozaman haftaya çıkartıcam salı günü çıkartırım.29una geliyor heralde resmi tatil değil dimi sakata gelmeyelim.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    A2 ehliyet sınavına girmişsin kazanmışsın daha almak için neyi bekliyorsun.

Motosiklet almaktan vazgeçtiysen de al elinde bulunsun zaten hak etmişsin ehliyetini.

Babam motosiklet almaktan vazgeçince zaten almakta tam olarak istemiyordu bende 150 lira masraf çıkmasın diye çıkartmadım ama şimdi çıkartıcam.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2005 aldım ehliyeti acele ederek, stajyer olayına kalmamak için. hala çıkamadı.

Aynen abi bende stajere kalmıyım diye hemen yasım tutunca almıştım ama hala stajer çıkcak diyorlar
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler