Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

satılık yarış tulumu kenan sofuoğlu hıç yakışık değil

Motovento
    REKLAM ALANI

konuya bak ya nerden nere dönmüş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    insamları iyi tanımadan yorum yapmamak ta fayda vardır ,

sternboy
    Nasıl başlayayım söze nasıl gireyim bilmiyorum şuan beynim çatlıyacak şuan utançtan yerin dibine giricem ben kenanın yanına yaklaşamadım hatta ona hakaretler edip kalbini kırdım fakat benim odun diyerek hakaret ettiğim insan bana insanca gelip derdimi sordu tanımadığım kişi hakkından böle yorumlar yapmamam gerektiğini tatlı dille ve büyük bir insanıyetle anlattı yanlışımı düzeltti ve giderken selamını eksik etmeden gitti sen haklıymışsın yanına yaklaşmak isteyeni aslında geri cevirmiyomuş bu açtığın konu sayesinde yanlış olan düşüncelerimi öğrendim senden ve kendisinden özür diliyorum ve bana vermiş oldugunuz ders için teşekkür ediyorum saygılarımla....

üzgünüm özelden yazılan bır mesaj dı paylaşmak istedim
    ya
    anlaşılmayan tek konu bir kışı hakkında konuşurken iyi düşünmek lazım kımseyı önyargısız ınfaz etmemk lazım
    saygılar
    kenan saruhan

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    kenan sofuoglu kardesimiz peygambermi anlamadimki, ki olsada ne fark eder . adam bunu saklamak zorundada degildir . üstelik calmamisdir, ona hediyede edilmemisdir, ki edilse ne yazar , kim ne karisir. istiyorsa satarda atarda. Ha ben olsam satmam hatira diye saklarim, zaten kalibimada olmaz. ama sahibinden com dan da satin almak icinde özel bir caba felan sarfetmem dogrusu söylemek gerekirse.
    http://difm :cat:

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    vallaha bende uluslar arası yarış hakemiyim

2009 yılını örnek veriyim gerçek gümüş yazılı gümüş tokalı orjinal ferrari boyun ipi vardı 2009 f1 pilotlarında

Kimi Räikkönen nin boynundakini aldım hatıra olarak şuana kadar çok isteyen oldu ama vermedim 3 4 sene sonra bu boyun ipi daha da kıymetlenicek cunku ooo benim icin 2009 yılının f1 hatırası olarak kalıcak normal fiatı 300 dolardı

ama boyun ipini aldığım gun fanları 2000 dolar sattığımı söyleseydim alıcak 10 kişi vardı isveç li 4 5 kişi ve 1 turk çok iyi hatırlıyorum (satsaydım yenisini para ile alırdım 1700 dolarda cebime kar kalırdı ayrı bir mesele)

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış...

Satmasada giyse bu adam bu tulumu bu seferde adama bak be Kenan'ın hediye ettiği tulumu giyiyo ya düşse bişey olsa ayıp değil mi yazık değil mi diye topic mi açıcaktınız?

Herkesin görüşü kendine bunda buralara topic açıcak kadar büyütülücek ne var?

O artık onun ister satar ister giyer ister atar bize ne bundan?

Ben kapmış olsam tulumu yada bot bana denk gelseydi büyük ihtimalle bende satmazdım ama satanada vay efendim sen nası insansın diyede ver yansın etmezdim.
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    My Kawa..
    Olay memleket meselesi olmuş..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    ee sıkmayın be nerelere cektınız yok peygambermış yok bılmem neymış ,
    bız neden basedıyoruz nereye cektınız konuyu ,
    sevmeyen sevmesın alanda satsın cokmu onemlı tartısmak ıstedımız konuyla uzaktan yakından alakası olmayan hakaret dolu yazılar ,
    bıde burası motosıklet sıtesı vay canına nerdeyız ,
    Dunya şampiyonu olmuş bir motosiklet sporcumuz var yerden yere vurdunuz bide motorcu olcaz vay halımıze , zaten bu ülkede bir yere gelmesin inzan catlar mıllet ne bu cekememezlık ,nedır bu anlamış degılım ,kendıme gore fıkrım , adam cıkıyor motosıkletın m sınden anlamza atıp tutar bole bır ulke ,
    kımse de demez vay be adam bukadar koşturuyor ,yok pıst yapılsın yok ıstenbul park acılsın yok diye ,
    bir konu acıyoruz nerden nereye cekılıyor ayıptır yaptıgınız yorumlar konuştuklarınız cok farklı yere gıdıyor ,
    bıraz motorcu ruhu beyler bayanlar ,
    ayıp etmeye gerek yok saygısızlıkta yapmasın ,
    varolan degerımıze sahıp cıkalım yeter ,
    bazı seylerı duzeltmek ıcın bırlık olmata fayda var ,
    sonra yanlız kaldında yok trafıkte farkedılelım yok bılmem neymış deyıp kıvrılmayalım ,kenan sofuoğlu bızm motosıklet te bırşeylerı degıstırmemız ıcın bır şans yoksa bu kanunlarla bu hallerle bır taksını zbır kamyonun bır barıyerın kenarın da ölumuz bulununca aklımız başımıza gelıyor ,
    herneyse amacım kımseyı kırmak uzmek degıl ama yazarken cızerken dıkakt etmek gerekır ,
    bende dahıl herkes haddını bılmelı ,
    teşekkür ederim saygılar
    kenan saruhan

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim sorun kenanın yanına yanaşmak deil yanına zaten yanaşıyoruz ama sıcak kanlı değil
    sen adamın yanına gittinde adammı kovdu seni olum kanka varya yediğin azar yetmemiş sana kaşınıyon sen bu sefer kenan parçalayacak seni azarlamakla kalmayacak

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler