Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

arkadaşlar ben moto kurye olmak istiyorum yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar da bahsetmiş ama gerçekten kuryelik zor. bende yeni anladım :D bende 1,5aydır burgerking de motokuryelik yapıyorum. aslında şartları iyi, veya arkadaşların belirttiğin durumlardan daha iyi. 770tl maaş + 50tl asgari geçim indirimi + ssk + özel sağlık sigortası + yemek + bahşiş. 9 saat çalışıyosun, paket olursa gidersin olmazsa kuryelerin odası oluyo, orada oturuyosun veya broşür dağıtmaya gidiyosun. tüm güvenlik ekipmanını veriyolar ama botlar hariç. ben şimdilik memnunum ama inan 9 saat boyunca trafikte olmak zor. aslında kötü hava koşullarından değilde kötü sürücüler yoruyo insanı. ama yinede sen bilirsin tabii ki
    750 de değil 770 miş
    İstanbulda olsaydım gene bu işi yapardım herhalde
    Kendi restaurantımı açtım gerçekten zormuş..Bide krediyle olunca keşke diyorum İstanbulda olsamda Domino'sta çalışsam bazen
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet tamam arkadaslar o zaman ilk fırsatımda bir burger kıng subesıne kapak atmak olucak cok tsk ederım 770 maas artı 50 ole bahsısle ortalama neye gelır ustalarar aylık :D

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tamam arkadaslar o zaman ilk fırsatımda bir burger kıng subesıne kapak atmak olucak cok tsk ederım 770 maas artı 50 ole bahsısle ortalama neye gelır ustalarar aylık :D
    850-900 yaparsın gene

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850-900 yaparsın gene
    Bence sen önce pizza hamburger değilde evrak dağıtım kuryeliği yap..
    Daha sonra eğer bu işi kıvırabilirsen, iyi bir kebabcının kuryeliğini yap.. arkadaşlar bilmiyor.. Onlar çok daha iyi para alıyorlar...Günde 80 Tl alan var Ankarada..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bu mevsimde yapılıcak iş değil kesinlikle vazgeç diyorumm

buyur buradada bir yazım var bunu okumanı tavsiye ediyorum daha bu gece yaşadım bu olayı ..! elim kolum dondu debriyajı sıkamaz hale geldim gerisini sen oku ve düşün ama kesinlikle yaplılıcak şey değil ! heleki bu kış gününde!

http://hyosungfanclub.com/forum/showthread.php?t=1100
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Arkadaşlar formu baştan sona okudum ama bu ptt ye girme olayını anlayamadım yani gitip başvuru yapıp girebiliyoz mu yoksa kpss felan var mı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok kötü bir ortamdayız...ALLAH hepimize yardımcı olsunnn...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buyur buradada bir yazım var bunu okumanı tavsiye ediyorum daha bu gece yaşadım bu olayı ..! elim kolum dondu debriyajı sıkamaz hale geldim gerisini sen oku ve düşün ama kesinlikle yaplılıcak şey değil ! heleki bu kış gününde!

Bu tip konuların değerlendirilmesi görecelidir arkadaşlar.. Şimdi burada yazılanları okuyun yağmur yağarken motora binersen tabiki ıslanırsın. Hatta daha çok ıslanırsın, normal yürümekten.. Kardeşim, yağmurda yola çıktın tamam..Donanımın olacak ona göre korunacaksın...O kadar şakır şakır yağarkende sürmeyeceksin.. Biraz akıllı olacaksın..Var mıdır şakır şakır yağmur yağarken pizzayı 30 dk da götürmediği için işten atılan kurye..?

Tabi zor kuryelik kolay demiyor kimse...Ama insanlar yerin altında kömür çıkarıyorlar.. O daha da zor.. Hanigisi zor diye topik açsak bence yerin altında çalışma daha zor..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen önce pizza hamburger değilde evrak dağıtım kuryeliği yap..
    Daha sonra eğer bu işi kıvırabilirsen, iyi bir kebabcının kuryeliğini yap.. arkadaşlar bilmiyor.. Onlar çok daha iyi para alıyorlar...Günde 80 Tl alan var Ankarada..
    Abi ben matbaadada kuryelik yaptım pizzacıdada..Mantıklı bi işmi aslında değil..
    Ama şuan kendi yerim olmasa gene yapıcağım iş o.
    Neden ? Bi mesleğim yok az biraz silahtan anlarım..Avcılar Silah Dünyasında stajyerlik yaptım hepsi bu.
    Yani bende isterim elim iş görsün her haltı yiyim ama olmayınca olmuyo..
    Bu arada şuan istanbulda değilim.
    İstanbulda bulunduuğum yerdeki en baba kebapçı 600 tl veriyordu
    Yabancı firmaların olanakları daha avantajlı oluyor ve kurye olarakta kalmıyosun..
    Domino'sta çalışırken 3 kademe sınav var girdikten 3 ay sonra bi sınava tabi tutuluyorsun..
    Kıdemli çalışan gibi bişey oluyosun..Tabi kitaplarını veriyorlar sırf Domino'sla ilgili..
    2. sınav vardiye müdürü
    3.sınav Müdür.
    O verdikleri sertifakaylada istediğin Domino's'a giriyosun ve işe almama gibi bi durumları yok

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip konuların değerlendirilmesi görecelidir arkadaşlar.. Şimdi burada yazılanları okuyun yağmur yağarken motora binersen tabiki ıslanırsın. Hatta daha çok ıslanırsın, normal yürümekten.. Kardeşim, yağmurda yola çıktın tamam..Donanımın olacak ona göre korunacaksın...O kadar şakır şakır yağarkende sürmeyeceksin.. Biraz akıllı olacaksın..Var mıdır şakır şakır yağmur yağarken pizzayı 30 dk da götürmediği için işten atılan kurye..?

Tabi zor kuryelik kolay demiyor kimse...Ama insanlar yerin altında kömür çıkarıyorlar.. O daha da zor.. Hanigisi zor diye topik açsak bence yerin altında çalışma daha zor..
    Yağmurda yağsa taşta yağsa müşterinin insafına kalmış..Ama yağmurda geç kaldın diye hiç bi müdür senden para kesmez..
    Çünkü ya gittiğin yer uzaktır telefonda 3o dk garantimiz yoktur der..
    Yada pizzayı yapan hatunlar dedikodudan pizzayı fırına atmayı unutmuşlardır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 yaşında satış müdürüsün ''vay be ne çabuk müdür olmuşsun'' ve güvenlik sertifikan var?? ne mezunusun acaba?
    ve kurye olmak istiosun bana pek saçma geldi
    usta müdürlük kağıt üstünde...gerçek bir satış müdürü kariyerini bırakıp kurye olmak istemez...Bimeks ..Teknosa..veya Evkur gibi gaydırı guppak yerlerde sen müdürsün diye reyonların başına dikiyorlar al sana müdür... asgari ücrete talim ettiriyorlar...eşe dosta sağa sola müdürüm dersin ama işin iç yüzü bu...

ona bakarsan bende şoförüm ama Ulaştırma ve Lojistik Destek Müdürü diyebilirim...

sekreterlere Yönetici Asistanı...

Ofisboylar...İdarei İşler Sorumlusu sen nasıl göstermek istersen kartvizit bile bastıran var müdür diye...çok ucuz kartvizit bu arada...

arkadaş galiba çalıştığı yerde bunalmış...bi çıkış yolu arıyor napsın...

Güvenlik konusunda ise...19 yaşından gün almışlar silahsız sertifika alabilir..ilkokul mezunu bile olsa...

22 den gün almış ve lise mezunuysan silahlı sertifika alabiliyorsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nasıl göstermek istersen kartvizit bile bastıran var müdür diye...çok ucuz kartvizit bu arada...
    Matbaada çalıştığım zamanlar 1000 adedi 25 tl idi abi
    25 tl'i veren Başbakan bile olur

Motosikleti
    Matbaada çalıştığım zamanlar 1000 adedi 25 tl idi abi
    25 tl'i veren Başbakan bile olur
    bi ara harbidende modaydı dimi...bu arada ben gece şefiyim yav...artık müdürmü dersiniz ne dersiniz bilemem...14 şoför elime belime dilime bakıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    bi ara harbidende modaydı dimi...bu arada ben gece şefiyim yav...artık müdürmü dersiniz ne dersiniz bilemem...14 şoför elime belime dilime bakıyor...
    Ben kendime Tetikçi diye kart bastımıştım abi (Matbaada çalışırken sıkıntıdan..)
    Çok makara oluyo

Sende Ulaştırma Bakanı oluyosun abi..

Motosikleti
    Ben kendime Tetikçi diye kart bastımıştım abi (Matbaada çalışırken sıkıntıdan..)
    Çok makara oluyo

Sende Ulaştırma Bakanı oluyosun abi..
    Aslında bi kankin için 50-100 tane gay diye kartvizit basıp EVLERE SERVİS YAPILIR yazıcan...onun cebinide ekledinmi...seyreyle gümbürtüyü...tam makara olur ama sonucta kan çıkmayacak şekilde...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Aslında bi kankin için 50-100 tane gay diye kartvizit basıp EVLERE SERVİS YAPILIR yazıcan...onun cebinide ekledinmi...seyreyle gümbürtüyü...tam makara olur ama sonucta kan çıkmayacak şekilde...
    Abi onun sonucu sakata bağlar ya

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşım mete_han ne güzel anlatmış.
    İstanbulda yaşayan insan olarak buranın kanunsuz kuralsız trafiği seni hiçmi darboğaz etmiyor. İnsan keyfen dolaşmaya çıkacak olsa bu çileden bir an önce kaçmak istiyorken sen nasıl bir sabırla gün boyu buna katlanacan. Ya bu işin belasını ve zorluklarını hiç düşünmedin mi. Gençsin dinamiksın. Sana gideceğin her kapı açıktır. Biraz araştır. Kurye olmak kolay.PTT veya kargo şirketleri seni geri çevirmezler sanırım.
    Tabi ki bu arada bu meslekteki arkadaşlar alınmasınlar. Mesleğin zorluğu açısından böyle bir yorum yapıyorum.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mejbur kalırsan çalışırsın görkem

hele birde bakmak zorunda olduğun kişiler varsa ne iş olsa yaparsın
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı Kara Şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar formu baştan sona okudum ama bu ptt ye girme olayını anlayamadım yani gitip başvuru yapıp girebiliyoz mu yoksa kpss felan var mı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
    ..diye bir soru gelmiş ama cevabı gelmemiş.Ben de bunu merak ettim.Yahu ptt kpss ile eleman almıyormu?Motorlu kuryeler dağıtıcı kadrosundan ayrı mı alınıyor?Zira dağıtıcılar kpss ile alınıyor ve hatta içlerinde üniversite mezunları var.Ptt kargo da çalışan arkadaşlar var forumda anladığım kadarıyla.Lütfen ayrıntılı cevap yazabilirmisiniz.

İzmir'de ecza deposu kuryeliği hakkında bilgisi olan var mı?Ücretler, çalışma saatleri ve günleri, başvuru adresleri nedir?

Motosikleti
    Abi onun sonucu sakata bağlar ya
    eşşek şakası işte...ama sen ortaya çıkmıcan asla...ama matbaacı kankin varsa durum çakılır dabi...

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştır. Kurye olmak kolay.PTT veya kargo şirketleri seni geri çevirmezler sanırım.
    Tabi ki bu arada bu meslekteki arkadaşlar alınmasınlar. Mesleğin zorluğu açısından böyle bir yorum yapıyorum.
    canercamalan kardeşim alınmasında bu tarz işler dış kapının dış mandalı olmanın dayanılmaz hafifliği gibi zor yükler bindirir insana...okumamanın bir baltaya sap olamamanın sonucudur...he part tıme yaparsın harclık çıkarmak için yaparsın ama bu işlerle ev geçindirenlere Allah sabır versin...siz Kargocuların neler çektiğini bilirmisiniz...zorunda zoru var...Allah asıl onlara kolaylık versin...

istisnai olarak kral bir işyerinde kuryelik yapmakda var mesela...klas bir şirkette...güzel paralarla....ama çok istisnai...ama işsiz kalsamda bu işleri yapmam..nedenmi...çünkü sağlığımı kaybetmek istemem...sertifikayıda bundan aldım zaten...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..diye bir soru gelmiş ama cevabı gelmemiş.Ben de bunu merak ettim.Yahu ptt kpss ile eleman almıyormu?Motorlu kuryeler dağıtıcı kadrosundan ayrı mı alınıyor?Zira dağıtıcılar kpss ile alınıyor ve hatta içlerinde üniversite mezunları var.Ptt kargo da çalışan arkadaşlar var forumda anladığım kadarıyla.Lütfen ayrıntılı cevap yazabilirmisiniz.

İzmir'de ecza deposu kuryeliği hakkında bilgisi olan var mı?Ücretler, çalışma saatleri ve günleri, başvuru adresleri nedir?
    gidip başvuruyorsun evraklarını hazırlıyorsun temiz kağıdı saglık raporu falan 2 gün sonrada başlıyorsun

ptt de çalışan arkadaşlarımız var cevap yazarlar sana akşam
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler