Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul yolcusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    arkadaşlar haftaya istanbula tatile gidicem kız arkadaşımla.bi kaç sorum olucak normalde istanbulluyum ama lüçüklüğümden beri bodrumda yaşıyorum bayramlar dışında istanbula pek gitmedim ama az çok biliyorum.neyse ben mevzuya dalıyım balıklama.bana istinye parka ve bu yeni açılan akvaryum mu ne varmış oraya nasıl gidiceğimi açık bi şekilde detaylı anlatabilicek var mı?ben internette araştırdım ama adresleri var tarif yok.bilen varsa ve yardımcı olursa çok memnun olurum.hayırlı günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    http://maps.google.com/ Sana yardımcı olur??
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ara beni yardımcı olayım...537 335 22 33...ben İstinya Parka 4-5 km uzaklıktayım 4.Leventteyim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    çamlıca gişelerinden cıkınca fatih sultan mehmet köprüsüne baglan köprüden cıkınca ikinci cıkışdan cık (sarıyer tabelasından cık )sonra sarıyer ıstıkametıne devam et. devam ederken yaklasık 4 km sonra istinye tabelasını göreceksin (bp benzin istasyonundan gir)o tabeladan gir ve rampa assagıya devam et o yol seni istinye park a götürecek sol tarafda kalıyo zaten görürsün

Motosikleti
    Maslağı bilirsin değilmi...Maslağa giderken yol ikiye ayrılıyor ya...yolun ikiye ayrıldığı yerde (be veya shell) benzin istasyonu var...sağa İSTİNYE yönüne devam edeceksin...1 km sonra yeraltına doğru soldan yol çıkacak karşına İstinye park için özel yapılan alt tünel...aşağıya doğru inince İstinpe Park önündesin zaten...

1 sola doğru inen SARIYER yönü...

2.Benzin istasyonu ve İSTİNYE yönüne giricen...düz devam et karşında...yani İTÜ Üniversite girişinden devam edicen o yön...borsaya doğru giden yol...İMKB Borsa nın önünde sayılır zaten...

http://sehirrehberi.ibb.gov.tr/map.aspx
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kardeş bende akvaryumu tarif edeyim ... şimdi ismi turkozoo .. 1. çevreyolundan m.köy - haliçi geçtikten sonra bayrampaşaya dön ... yaklaşık bi 3-5 km sonra yıldırım mah. tabelalarından döner dönmez tekrar sağa gir ..karşında İKEA - FORUM İSTANBUL
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maslağı bilirsin değilmi...Maslağa giderken yol ikiye ayrılıyor ya...yolun ikiye ayrıldığı yerde (be veya shell) benzin istasyonu var...sağa İSTİNYE yönüne devam edeceksin...1 km sonra yeraltına doğru soldan yol çıkacak karşına İstinye park için özel yapılan alt tünel...aşağıya doğru inince İstinpe Park önündesin zaten...

1 sola doğru inen SARIYER yönü...

2.Benzin istasyonu ve İSTİNYE yönüne giricen...düz devam et karşında...yani İTÜ Üniversite girişinden devam edicen o yön...borsaya doğru giden yol...İMKB Borsa nın önünde sayılır zaten...

http://sehirrehberi.ibb.gov.tr/map.aspx
    abi besiktastan sonrasını bilmiyorum ben hep bakırköy ataköy yeşilköyde oluodum genelde yani levent bebek falan oraları hic bilmem iyice göz gezdiriyim resme.ezberlerim şimdi yolu teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:23 ----------

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bende akvaryumu tarif edeyim ... şimdi ismi turkozoo .. 1. çevreyolundan m.köy - haliçi geçtikten sonra bayrampaşaya dön ... yaklaşık bi 3-5 km sonra yıldırım mah. tabelalarından döner dönmez tekrar sağa gir ..karşında İKEA - FORUM İSTANBUL
    dostum ben 1.çevreyolu 2.çevreyolu hiç bilmiorum 1. çevreyolu ne oluyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:24 ----------

Alıntı euro79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çamlıca gişelerinden cıkınca fatih sultan mehmet köprüsüne baglan köprüden cıkınca ikinci cıkışdan cık (sarıyer tabelasından cık )sonra sarıyer ıstıkametıne devam et. devam ederken yaklasık 4 km sonra istinye tabelasını göreceksin (bp benzin istasyonundan gir)o tabeladan gir ve rampa assagıya devam et o yol seni istinye park a götürecek sol tarafda kalıyo zaten görürsün
    abi bunu yazdım bu tarif çok iyi oldu eyw.

Motosikleti
    Hacı Beşiktaşa geldin ya...Barbaros Bulvarı var...yokuş ...yukarı doğru çıkar...ordan devam edicen Maslağa direkt gelirsin sağa sola sapmadan zaten o ana arterdir...

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    hocam hic ugrasma al bi gps tak devam et,ben oyle yapiyorum,
    RIDE or DIE

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    ne demek rica ederim istanbulu ıyı bılırım takıldıgın yer olursa sorarsın

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı Beşiktaşa geldin ya...Barbaros Bulvarı var...yokuş ...yukarı doğru çıkar...ordan devam edicen Maslağa direkt gelirsin sağa sola sapmadan zaten o ana arterdir...
    evet biliyorum o yokuşu tamam anladım saol METEHAN abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

[QUOTE=euro79;1902535]ne demek rica ederim istanbulu ıyı bılırım takıldıgın yer olursa sorarsın [/QUOT teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hic ugrasma al bi gps tak devam et,ben oyle yapiyorum,
    gps i kiralık arabaya takmam ben

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    [QUOTE=man4all;1902539]evet biliyorum o yokuşu tamam anladım saol METEHAN abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

Alıntı euro79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek rica ederim istanbulu ıyı bılırım takıldıgın yer olursa sorarsın [/QUOT teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

gps i kiralık arabaya takmam ben
    hocam nedenki arabayi verirken alirsin gps i
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    [QUOTE=McWarnaly;1902565]
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet biliyorum o yokuşu tamam anladım saol METEHAN abi

hocam nedenki arabayi verirken alirsin gps i
    yahu kendi aracımda yok ki 1 hafta tatile gidip gelcem amma masraf cıkartıosun bana ya :d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler