Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardim Edin Lütfeeeen....

Motovento
    REKLAM ALANI
    inneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Yeni çıkan DORADO marka Motorsiklet firmasından aldığım motor hakkında yorumlarınızı bekliyorum çok profosyonel değilim motorda zaten 250cc bi acemi için arkadaşlar lütfen acaba yoksa mı?

diğer resmide bu!....

ve bir diğeri....

Evet Arkadaşlar Yorumlarinizi Bekliyorum Ee Hadi Ama....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inneci ,
    her şeyden önce burası forum chat odası değil sorduğun saruya zaman içinde yanıt alırsın benim şahsi fikrim motor yeni olduğundan ve sen ilk alanlardan biri olduğundan pek fazla motor hakkında yorum yapabilicek yoktur sen yorumlarını yaz
    çalışma düzeni nasıl fren tertibatı nasıl nne kadar yakıyor titreşim yalpalam gibi sorunlar yaşadınmı nerden aldın kaça aldın servisi varmı varsa nerede
    bak senin yazabileceğin o kadar çok şey varki önce sen bi gir bakalım mutlaka başka alanlarda vardır onlarda kendi fikrini yazar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Açıkcası tarzı olmayan bir motor, race mi, chooper mı belli değil samimi konuşmak gerekirse iyi bir seçim değil (bu değerlendirmeleri sace görünüşe bakarak yapıyorum) kızmaca yok

brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilginç bi motor. böyle konsept motorlardan internette cok gördüm ama bunun gibi 250cc diildi onlar. motoru yakından görsem daha iyi yorum yapardım ama burdan bu motor için bişe söylemek zor. yani bisiklet gibi ince bişeyse geççççç , ama biraz kalıplı ise güzel olabilir dikkat cekmet isteyenler için. buda benim sahsi fikrim.
    özgür olmak istiyorsan; doganın bir parcası olmayı göze almalısaın

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    bu motor otomatik, broşürde gördüm bu kadar erken geldiğine şaşırdım.

Hayırlı Olsun ! Kazasız belasız sürüşler dilerim !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    motor güzel güle güle kullan
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çok ilginç birşey, sanırım vitessiz ve otomatik varyetör. Yani galiba scooter mantığıyla çalışıyor. Gördüğümden bunu anlayabiliyorum...

Edit : Ledo ile aşağı yukarı aynı zamanlarda yazmışız, ve tahminim doğruymuş
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun motor ilgi çekici gerçekten.yalnız kaça maloldu sana?

juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    cok erken davranmıssın arkadas servısı bıle daha tam oturmamıstır.gule gule sur demek kalıyor bıze bırde kıs ayı ıyıce arastırıp oyle alsaydın neyse...
    [url]www.since1910.net[/url]
    BİLGİ PARAYLA SATILAMAZ. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR.
    BİLGİ, KİTAPLARDA, BEYİNLERDE SAKLI KALDIĞI SÜRECE ANLAM İFADE ETMEZ

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bu konu sitede mevcut sanırım V2/V3 diye geçiyodu, başlık açmadan önce sitede olup olmadığını araştıralım lütfen...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler