Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyetimi aldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    sonunda A2 ehliyetimi aldım ama sanki ben ehliyeti alınca bütün polisler mesleklerini bıraktı arkadaş bitane polise denk gelemedim ya hatta arama yapıyorum çevirme arıyorum buluyorum yok çevirmiyorlar başka zaman olsa anında durdururlar nese benide artık ehliyetim var atrtık tam bit motorcu oldum
    ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ilk önce hayırlı olsun.. Arkadaşım polislere özel eğitim veriyorlar sanırım.. sürücülerin tedirginliği konusunda.. Ehliyetsiz insan tedirgin olur polis gördü mü? Heyecanlanır. Ordan anlıyorlar diye düşünüyorum..

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    evet bende taktiği kapmıştım polis görünce hiç kaçmıyordum üzerine üzerine gidiyordum gerkisre yolumu değiştirp o güzergahtan gidiyordum sorun olmuyordu ama aldık o kadar bi durdurun ya allah aşkına bi durdurun
    ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol !

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Polisi görünce biraz heyecan yap . Şüphelensinler senden :D O zaman durdururlar . İnş gösterirsin ehliyetini. İşin en sevmedigim yönü de bu zaten ehliyetini alırsın bi Allahın kulu da durdurmaz
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce hayırlı olsun.. Arkadaşım polislere özel eğitim veriyorlar sanırım.. sürücülerin tedirginliği konusunda.. Ehliyetsiz insan tedirgin olur polis gördü mü? Heyecanlanır. Ordan anlıyorlar diye düşünüyorum..
    hakkaten ya çok ilginç adamlarin bilmedigimiz bir egitim tarzi var galiba ..sezgi , içgüdü gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler