Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

otobüsle araba arasında tost oluyordum!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    cok gecmiş olsun en korktuğum sey ezilmek:S
    suzuki gsr 600...2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun pilakasını alıp şikayet ettinmi ?
    hayır malesef.. o an aklımdan başka şeyler geçiyordu
    babamın polis olmasına rağmen genelde olayları kendim çözme taraftarıyım.
    burda ülkedeki adelet sistemini tartışmıcam ama bazı eksikliklerin olduğunu görmemezlikten gelemeyiz...

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım..

Araba sürücüleri bizi pek umursamaz onun için biz onlardan daha dikkatli olmak zorundayız.
    doğru söze ne denir? milyon kere haklı olsan, karşı taraftaki öküz milyon trafik kuralını çiğnemiş olsa ne fark eder; sonunda olan motosiklet sürücüsüne oluyor. aman arkadaşlar, dolduruşa gelmeyin, her zaman sakin olun, siz alttan alın, siz yol verin.

emin olun, gaza gelmeyeceğimden, biriyle yarışmayacağımdan emin olana dek motosiklet almadım, erteledim. çoğunuza göre acemi sayılırım; şimdiye kadar tek bir tehlike atlattım, onda da arkadan selektör yapan taksiciye kızmış, yetişebiliyorsan gel diye gazı çevirmiştim.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arabaymış gibi kullanıp, şeritten şaşmamak, aralardan geçmemek lazım. geçmiş olsun.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun , canım tost çekti simdi bak jujuklu , yanında da bol köpüklü misis ayranı ...

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun , canım tost çekti simdi bak jujuklu
    apla otobüs şoförüsün galibaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    neden olmasın , belki bir gün otobüs şöförü olurum adanada belediyenin otobüslerini bayan şofürler kullanıyo ki zaten ...

Motosikleti
    ybr125
    yanında bol köpüklü misis ayranı ne ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adananın Misis adında bir kasabası var , oranın ayranı meşhurdur .Tuzlu tuzlu ne güsell

Motosikleti
    ybr125
    istanbulda bunun çakmasını yapıyolar şimdi hatırladım normal ayrana soda katıyorlar biraz köpürüyor birazda ekşi oluyor.Demir bardakta servis ediyorlardı.Ama bunun köpüğü bi başkaymış abla :D paketleyip yollasana

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Çok geçmiş olsun kardeşim, Allah korumuş... Aman dikkatli olalım...

hey maşallah ayrana bakk...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende adanada değilim , içemiyorum ayran fln ... istanbulda herşeyin çakmasını yapıyorlar zaten , bu yaz ayıptır söylemesi kokoreç yemistik , baya büyük bir mekan , sahibi de geldi masamıza oturdu , öve öve bitiremiyor , biz şöyle yaparız biz böyle yaparız parmaklarınızı yersiniz attı tuttu bi ton , bi geldi ki akıllara zarar , doldurmuşlar baharatı tuzu biberi , iğrenç bişi , hesap da 35 TL geldi , sonra adam durun pardon çocuklar yanlış hesaplamışım dedi , 38 TL tutuyor dedi yuhh be dedik ... tabi içimizden

konu sahibinden de özür diliyoruz , çok alakasız yerlere getirdik ...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Geçmiş olsun umarım başına bir daha gelmez.Motorundan menunmusun yakıtı nasıl ve ara hızlanmaları?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Geçmiş olsun kardeş

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bende adanada değilim , içemiyorum ayran fln ... istanbulda herşeyin çakmasını yapıyorlar zaten , bu yaz ayıptır söylemesi kokoreç yemistik , baya büyük bir mekan , sahibi de geldi masamıza oturdu , öve öve bitiremiyor , biz şöyle yaparız biz böyle yaparız parmaklarınızı yersiniz attı tuttu bi ton , bi geldi ki akıllara zarar , doldurmuşlar baharatı tuzu biberi , iğrenç bişi , hesap da 35 TL geldi , sonra adam durun pardon çocuklar yanlış hesaplamışım dedi , 38 TL tutuyor dedi yuhh be dedik ... tabi içimizden

Hani yanlış hesapladı diyince bende dedim 25 ödemeniz gerekir diye okurken birde baktım 38 Demek ses çıkarmayınca hesabı artırdıkça artırıyor.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani yanlış hesapladı diyince bende dedim 25 ödemeniz gerekir diye okurken birde baktım 38 Demek ses çıkarmayınca hesabı artırdıkça artırıyor.
    bizde öyle sandık bir an , sonra da bi daha bekleriz diyor ttabi tabi geliriz mutlaka isim de vermeyim şimdi ama kokoreç severlerin tanıdığı bir marka adam baya şey anlattı , hepsi kardeşmiş falan , en iyi bunlar yaparmış ...

Motosikleti
    ybr125

gerçekten ayp oldu konu sahibine bende özür dilerim.Amma obezmişiz ya :D ben istanbulda senin yerine kokareç yerim sen izmirdeysen benim yerime konağa gelmeden önce bi akdeniz ceddesi olacaktı sokak boyu menemenciler vardı orada tadı hala damağımda ondan ye.İstanbulda bence en güzel kokareç ve uykuluk yapan yer sütlücede .diğer arkadaşlarında aklında olsun.. konu saibinden tekrar özür bu yemek muhabbetini başka bi konuda konuşalım en iyisi.:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:09 ----------

şampiyon kokareç mi yoksa :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    izmirde de değilim malefes evet şampiyon kokoreç : ) burdan kamuoyu huzurunda kın kınn kınıyorum , kokoreççiler odasına şikayet edecem sizi kokoreçten sorumlu devlet bakanını göreve davet ediyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    izmirde de değilim malefes evet şampiyon kokoreç : ) burdan kamuoyu huzurunda kın kınn kınıyorum , kokoreççiler odasına şikayet edecem sizi kokoreçten sorumlu devlet bakanını göreve davet ediyorum
    istanbulda kayboldugumda yol kenarında bi kokorecci gördüm adres sorim diye durdum durduguma duracağıma pisman oldum...karnımı doyurdum yolu öğrendim ama ankaraya gelene kadar yarım saatte bir mola vermek zorunda kalmistim...2 ay önce ya...:pr
    su kokoreç bakınını cağıralım hemen...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    avatarında kullandığın motosıkletının markasının yanında kısa bır süre için diyor sen onu uzun bır süre olarak değiştir senı tanımasak bıle uzun bır süre motosıkletın üzerınde kalmanı dilerız ne zaman kendın le ılgılı agresıf olmamayı öğrenıp kendını bastıracaksın işte o zaman olgun motosıklet kullanıcısı olacaksın işte o zaman motesıkletını buyutursun cünkü buyuk motosıkletler hata affetmez sanıyelık hatalarda canınla yada sakatlığınla ödersın ki hiç birimiz ne bu duruma düşmek nede düşeni görmek istemeyız buyuk geçmiş olsun umarım benı anlayışla karşılarsın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler