Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dünyadaki ilk LPG chopper motosikleti ( Türk mucit )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Mucit demek olmayan birseyi ortaya cikartan insan demek.. Bu sistem zaten var. Ayrica bir kaza aninda düsünmek bile istemiyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mucit demek olmayan birseyi ortaya cikartan insan demek.. Bu sistem zaten var. Ayrica bir kaza aninda düsünmek bile istemiyorum.
    Sistem, kurallarına uygun,uygun parça ile monte edildiğinde yok problem.Hatta Lpg sisteminin benzinden güvenli olduğu çarpışma testlerinde kanıtlandı.

SinanAksu topic in başlığına gore yada 2 yoruma gore mesaj yazmıyalım en başından takip edelim topic i herkese aynı cevabı wermeye kalkarsak bu topic 10 sayfa da olur

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı eagles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SinanAksu topic in başlığına gore yada 2 yoruma gore mesaj yazmıyalım en başından takip edelim topic i herkese aynı cevabı wermeye kalkarsak bu topic 10 sayfa da olur
    En basindan takip etmeye kalkarsam yazacagim şeyi unuturum. 20 sayfalik topic olduğu düşünürsek en başindan takip etmekte mümkün olmaz dimi?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bende cok tehlikeli ve gereksiz oldugunu dusunuyorum.hem yasam tehlikesi var hemde lpg benzin gibi guclu bi yakit degildir.motoru lpg ile kullanicaksam ne anlami kaliyorki zaten...yinede bu benim dusuncem
    RIDE or DIE

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cok tehlikeli ve gereksiz oldugunu dusunuyorum.hem yasam tehlikesi var hemde lpg benzin gibi guclu bi yakit degildir.motoru lpg ile kullanicaksam ne anlami kaliyorki zaten...yinede bu benim dusuncem
    Valla benim kaplumbağa uçuyor, alıştı Lpg'ye benzinle çalışmak bile istemiyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler