Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyetimi aldım,mutluyum

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Selam arkadaşlar;
    Ağustosta başvurduğum ehliyetimi nihayetinde bugün aldım.Müthiş bir özgüven geldi ehliyetsiz kullanırkenki tedirginlikten eser yok şimdi :D Ehliyetsiz kullanan arkadaşlar biliyorum maddiyat olarak zorluyor ama mutlaka edinin üşenmeyin gerekirse alacağınız motosikletten kısın alın korumalarla birlikte.
    Alacak arkadaşlarada hayırlı uğurlu kazasız belasız olmasını bütün kalbimle diliyorum.Allah asfalt yüzü göstermesin kimseye.

Selamlar

(konuyu yanlış yere açmış olabilirim gerekirse silinebilir yada taşınabilir)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

2.not: Sıra motosikleti büyütmeye geldi
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar;
    Ağustosta başvurduğum ehliyetimi nihayetinde bugün aldım.Müthiş bir özgüven geldi ehliyetsiz kullanırkenki tedirginlikten eser yok şimdi :D Ehliyetsiz kullanan arkadaşlar biliyorum maddiyat olarak zorluyor ama mutlaka edinin üşenmeyin gerekirse alacağınız motosikletten kısın alın korumalarla birlikte.
    Alacak arkadaşlarada hayırlı uğurlu kazasız belasız olmasını bütün kalbimle diliyorum.Allah asfalt yüzü göstermesin kimseye.

Selamlar

(konuyu yanlış yere açmış olabilirim gerekirse silinebilir yada taşınabilir)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

2.not: Sıra motosikleti büyütmeye geldi
    hayırlı olsun abi

Motosikleti
    tiger800
    hayırlı olsun bende sınavları gectim bi parası kaldi

hemde ne sıvav :
    dreksiyon sınavımı 4.demenemde aldim neden nerdesiz sürücü kursu ybr sürecen dedi bende sürmeyi yeni ogrendiğim icin scooterla alıştırma yaptım ilk3sınava scooter bulamadıgım için giremedim 4.de ise getirdiğim scooter yolda kaldi
    hocalarıma tekrar tesekkur ederim anlayıs gosterdiler ve tamamen kendi cabalarıyla bir scooter buldular ve sınavı geçtim cok macedalı bir gündü

Hayırlı olsun dostum..

Motosikleti
    Nexus 500
    Teşekkürler arkadaşlar,

engineng
    Senin gibi 4 arkadaş benim scooterla girdi sınava girmedende alıştırma yaptılar Şansına scooterıyla gelen olsaydı verebilirdi denemen için.Umarım en yakın zamanda alırsın ehliyetini.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. ehliyet almak zorlaşacak söylentileri var, bilginiz var mı bu konuda? belli bir süre daha düşük cc kullanma zorunluluğundan bahsediliyor da..belki haberin vardır ne de olsa ehliyetini yeni almışsın, tekrar tebrikler bu arada.

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı alijian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. ehliyet almak zorlaşacak söylentileri var, bilginiz var mı bu konuda? belli bir süre daha düşük cc kullanma zorunluluğundan bahsediliyor da..belki haberin vardır ne de olsa ehliyetini yeni almışsın, tekrar tebrikler bu arada.
    Teşekkürler,benim bildiğim yılbaşından sonra öyle birşeyler olacakmış kurstan söylemişlerdi(kaydolduktan 1 ay kadar sonra bu muhabbet dönmüştü).Sınav ve direksiyon sınavının zorlaşmasıydı düşük cc ile başlamayı bilmiyorum.Eğer buda stajyer ehliyeti gibi geyik olurmu bilmem ama artık kanunu çıkarıyorlar.Sigara yasağında olduğu gibi 1 yıl önce uyarı 1 yıl sonra direk yasak.İmkan varsa şimdiden kaydolursanız 4 ayda anca alınıyor,yaz sezonu için.

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    bilgi için teşekkürler, maddi nedenlerle başvurum bu yazı bulacak ,[önce işe girmem lazım =) ], umarım o zamana kadar değişiklik olmaz. şansıma ne çıkarsa artık..

Dostum hayırlı olsun; kaza bela görmessin inş.

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    Hayırlı olsun ehliyetin .. kazasız belasız sürüşler dilerim

22 kasım'da direksiyon sınavına girdim ama ehliyetime hâlâ kavuşamadım
    ne zaman alabilirim ? bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi rica etsem
    where is my mind ?

Alıntı Zealist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ehliyetin .. kazasız belasız sürüşler dilerim

22 kasım'da direksiyon sınavına girdim ama ehliyetime hâlâ kavuşamadım
    ne zaman alabilirim ? bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi rica etsem
    Dostum direksiyon sınavı sonuçları bir kaç saat içinde belli oluyor.
    Kursta yaklaşık bir hafta içinde evrakları hazırlayıp sana veriyor.
    Gerisi sana kalıyor.(Trafik Şube de ne kadar beklersin onu bilemem; her yerde faklılık gösteriyor.)

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum direksiyon sınavı sonuçları bir kaç saat içinde belli oluyor.
    Kursta yaklaşık bir hafta içinde evrakları hazırlayıp sana veriyor.
    Gerisi sana kalıyor.(Trafik Şube de ne kadar beklersin onu bilemem; her yerde faklılık gösteriyor.)
    Hocam direksiyon sınavını geçtim ..evraklar tamamlanmamış daha ondan emniyete gidemiyorum ..direksiyon sınavından 1 hafta sonra gidip alabilirsiniz dediler ehliyetinizi ama hala tık yok ..

ilgin için teşekkür ederim
    where is my mind ?

Motosikleti
    Nexus 500
    karasahin ve Zealist sağolun arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

alijian,Rica ederim umarım denk gelmez

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Hayırlı olsun ama bizim ehliyetler dünyanın hiçbir köşesinde geçmiyor lanet olsun
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Hayırlı, uğurlu olsun. Artık gönül refahı ile kullanırsın...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Hayırlı olsun Kaza,bela,ceza görmez inş.

Hayırlı olsun ehliyetini aldıktan 24 saat sonra kaza yapan biri olarak dikkatli kullan derim.Trafikte önemli olan kendi motosikletini değil karşındakinin kullandığı taşıtla beraber motosikletini kontrol etmelisin.Islatalım bu ehliyeti sularseller.

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Hayırlı olsun Komşu motoru büyütme ekipman biriktir
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

blk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    hayırlı olsun çok ayrı bi mutluluk aldıktan sonra her polise gösteresi geliyo insanın keyifli sürüşler
    Barbaros İLKBAHAR
    10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü
    RüzGaRı Hisset

Motosikleti
    Nexus 500
    @CBR700F
    Teşekkürler,ben romanyada kullanıyordum ama yeni kanun flan mı çıktı acaba

@siyahatmaca
    Teşekkürler,aynen öyle oldu

@Szman!
    Teşekkürler,cümlemize göstermesin arkadaşım.

@immortalboss
    Teşekkürler,en yakın müsait zamanda nedne olmasın

@Terrorizer
    Teşekkürler,Ümit donanımı bitiriyorum (hatta bitti)abi motosikleti beraber gideceğiz almaya zaten ekmek yok.

@blk10
    Aslına bakarsan ilk çıktım emniyetten bi kaza atlattım dedim kenine gel dikkatli olalım arkadaşlar bu yağmurlu günlerde.Teşekkürler arkadaşım buarada

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler