Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

stopy yapalım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafiften gaza geliyom bu fotoyu göstermesen iyiydi
    bu da benim makina gerçi artık korumalı elbiselerim de var ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da benim makina gerçi artık korumalı elbiselerim de var ..

senin işin benden daha zor ama düşersen fazla masrafın olmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    senin işin benden daha zor ama düşersen fazla masrafın olmaz
    parça fiyatları cbf 150 ile ybr 125 ile aynı.ama paradan puldan geçtim bi şekilde şu egoları tatmin etmek lazım

Arkadaşlar şöyle ucuz eski bir motosiklet alın.Onunla deneyin derim.Yepyeni motosikletleri pert etmenin alemi yok.Tabi paranız çoksa orası başka. . .

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça fiyatları cbf 150 ile ybr 125 ile aynı.ama paradan puldan geçtim bi şekilde şu egoları tatmin etmek lazım
    sol ön sinyal 144 lira komple grenaj 600 lira debriyaj maneti 50 lira
    gösterge 220 lira

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şöyle ucuz eski bir motosiklet alın.Onunla deneyin derim.Yepyeni motosikletleri pert etmenin alemi yok.Tabi paranız çoksa orası başka. . .
    şuan elimde 3 tane motosiklet var ama 2 si memleketde apache yi okula getirdim zaten diğerleri bu hareketler için uygun değil

sol ön sinyal 144 lira komple grenaj 600 lira debriyaj maneti 50 lira
    gösterge 220 lira

honda kazık onda
    ama havası da başka

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ön kaldırmaya bile korkuyom bende öğrenciyim bi aylık harçlığı motora bağlamayayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ön kaldırmaya bile korkuyom bende öğrenciyim bi aylık harçlığı motora bağlamayayım
    ben bikaç deneme yapayım bişey olmazsa video resim eklerim sonrada stopy nasıl yapılır diye öğretiriz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    allah akıl fikir versin ne diyeyim,demekten başka bir söz bulamıyorum

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    seyrettiğimiz bır cok videoların etkisinde bazen hepimiz kalıyoruz yapılan tum hareketlerı hayranlıkla izlıyoruz küçüklüğümden beri croos yapmaya hevesım var ama şartlar bır turlü oluşmadı bazen hazerfene gıdıp seyredıyorum o 10 yaşındaki cocuklar neler yapıyorlar emın ol bız o camurun içinde o motosıkletlerı öyle kullanamayız ama bakıyorum hepsının ful elbıselerı yaşlarına göre motosıkletlerı ve eğitim aldıkları hocaları arkalarındada para sahıbı ve destekçi aileleri var herseyden önemlisi yetenek ve hırsları var es kaza yarışta düşen bır cocuk hırsından motosıkletını tekmeledi kalkıp yarışa devam etti kısacası bu işler eğitmensiz eğitimsiz olmuyor şartlarını iyi düşün kontrol et ve bu işe başlayacaksan profosyenelliğe ilk adım nasıl olur araştır ve başla öyle boş alan var yaparım demek le olmaz gerekırse bu konu hakkında bol kaynak bulmaya calış tavsıyem bu kolay gelsın

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    [QUOTE=mustanoglu;1895272]
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam... sen bilirsin ama ben yapma etme derim...
    kafa kırılması: 5.000 tl ve 6 ay istirahat
    kol kırılması : 2.000 tl ve 3 ay istirahat
    QUOTE]

sonuçta bi risk var ama.korumalı elbiselerim ve kaskım da var.becerikli ve tecrübeliyim.yılın 365 günü motor tepesindeyim.yapanlardan neyimiz eksik ?
    yapanlardan birşeyiniz eksik olmaya bilirde,gözden kaçan bir konuvar abicim.seyrettiğimiz videolar yıllarca çalışmanın vermiş olduğu son noktası yani o hareketlerin son halini seyrediyoruz.hiç bir baba yiğit yokturki bu işlerle haşır neşir olmadan çöpe attığı motor sayısı hele bilmem kaç olmadan mağazadan aldığı ilk motorla bu işleri becersin.

şöyle bir örnek verim,ben bisiklet binmeye bmx türü bir bisikletle başladım flatland denen yer hareketlerine merak sarmıştım.epey bir çalışma sonucu yaptığım kendi çapımda güsel hareketleri yapmaya başlamıştım yani seyir edilir duruma az çok gelmiştim.yanlızzz,ellerimde kırılmayan parmak sayısı (3) taneydi dizkapaklarımın yarılmasını dirseklerimin etinin yüzülmesi kaşımın yarılması sağ diz kapağımın çıkması gene sağ diz kaval kemiğimin çatlaması vs vs.böyle deevam ediyor. 30 yaşından sonra bunları kaldırırım dersen bişey diyemem.can senin motor senin.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Abicim Anlık bir olay bu sonuna kadar basıp hemen bırakıcan gerisi denge işi göründüğü gibi kolay değil belli bir hızı var vs.vs bence hiç deneme
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Tekere çalış gerisini boşver derim. Stoppie falan kasar baya. Ya da ben bir türlü becerememişimdir(cbr 125 le denerdim). E lastik yakmak zaten kolay. Arada teker yaparsın, lastiğe kıydıkça da yakarsın(zaten kökü kaç lira), birde ilk yağmurda yollar kaygan olur o zaman hafiften drift yaparsın, bence egona megona hepsine yeter.

Zaten apachelede teker yapmanın çok kolay olduğunu duymuştum. Stoppie, direksiyonda teker yapma, direksiyonda stoppie, ayakta teker yapma, bacaklarını yana açıp teker yapma, bunlar sakat işler. 12 o'clock tak bi tane arkaya ya da arka fren hakimiyetine çok çalış tekerdeyken yoksa beyin üstü inebilirsin. Türkiye'de konuyla ilgili türkçe bilgi veren zamanında bizim sitede de videoları falan bulunan iri vardı yanılmıyorsam adı cengiz coşkundu. Ybr ile başlamıştı o da. Onun bir internet sitesi gibi bişiler olcaktı, ordan Türkçe bilgi alaiblirsin. Bol şans.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekere çalış gerisini boşver derim. Stoppie falan kasar baya. Ya da ben bir türlü becerememişimdir(cbr 125 le denerdim). E lastik yakmak zaten kolay. Arada teker yaparsın, lastiğe kıydıkça da yakarsın(zaten kökü kaç lira), birde ilk yağmurda yollar kaygan olur o zaman hafiften drift yaparsın, bence egona megona hepsine yeter.

Zaten apachelede teker yapmanın çok kolay olduğunu duymuştum. Stoppie, direksiyonda teker yapma, direksiyonda stoppie, ayakta teker yapma, bacaklarını yana açıp teker yapma, bunlar sakat işler. 12 o'clock tak bi tane arkaya ya da arka fren hakimiyetine çok çalış tekerdeyken yoksa beyin üstü inebilirsin. Türkiye'de konuyla ilgili türkçe bilgi veren zamanında bizim sitede de videoları falan bulunan iri vardı yanılmıyorsam adı cengiz coşkundu. Ybr ile başlamıştı o da. Onun bir internet sitesi gibi bişiler olcaktı, ordan Türkçe bilgi alaiblirsin. Bol şans.
    peki bunca kırık kemiklerin ardından sonra hiç arkana bakıp keşke yapmasaydım dediğin oldu mu ?
    Bu aralar yağmurlar başladı yollar ıslak olduğunu için çalışmalarıma ara vermek zorunda kaldım.Akşam saat 10 gibi ıslak yolda drift yapıyordum arkama araba yanaşmış farketmedim.adamın önünde şov yapmış gibi oldum.bi baktım adam pis pis sırıtıyor.motoru kenara çektim kaldırıma oturdum.adam 2 dakka sonra ilerden döndü geldi önümde arabayla sıfır çizdi selam verdi geçti.hani yapma diyen arkadaşları anlıyorum ama yap yap güzel hareketler bunlar diyenleri de yabana atamıyorum .şu yağmurlar dinsin antremanlara devam. ama bilinçli olarak devam...

Dilim tutuldu.. Hastanede ziyaretine gelirim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler