Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Hiç yolda giderken kafanıza birşey çarptı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Istanbul'un göbeğinde tepeme bildiğiniz ağaç dalı düştü! Neye uğradığımı şaşırdım; 2 saat zonkladı kafam!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    motoru aldığımdan beri sadece bir defa kasksız kullandım ve ondada bir ağaçtan kopan yaprak suratıma çarptı ve sivri ucu sol gözüme temas etti. nasıl durduğumu bilmiyorum gözümden akan yaş epey bi dinmemişti

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    genelde vizöre sinek böcek çarpıyor.bikerede cam açıkken sinek girmişti...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    ön çamurluk kırılmıştı.. çinli scoterımda kaskın vizörü çatladı hatta darbe ile. ee kask da wiwi idi
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    motorla yarım hiç başıma gelmedi ama prowler la yaşadım sinek böcek gibi şeyleri :D:D berbat oluyo gözlüğümde sinekler vardı abi yaa :S:S:S sonra suratıma çantamdaki yedek tişörtü bağlamıştım :D:D:D:d

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdiye kadar yaz mevsiminde onlarca kez böcek ve taş, kış mevsiminde de bir o kadar taş çarptı..

Yalnız ben çarpan böceklere her seferinde üzüldüm..O kadar büyük bir hızla çarpıyorsunuz ki zavallım ne olduğunu anlamadan atomlarına ayrılıyor kaskta..Ama çıkardığı ses feci: ÇAATTT..

bunun haricinde yüklü kamyonların arkasından gitmek zorunda olduğum anlarda pek çok kez kamyondan saçılan kum taneleri bıçak gibi saplanmıştır bacaklarıma ve deli gibi acıtmıştır..Üstelik deri pantolon varken..!

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    özellikle haşereler çekilir dert değilmiş valla gördüğüm kadarıyla....
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Benim işler kesat, börtü böcek çarpıyor,kanları ile çevreye efekt veriyor

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    benzinlikten çıkarken birşey bana çarptı, aslında düştü.
    bildiğimiz çıtalı uçurtma.
    ben olayın anlam ve ehemniyetini kavramaya çalışırken çocuklar aldılar uçurtmayı gittiler.
    Kask hayat kurtarır.
    böcekleri saymıyorum. bir kerede vizörden arı girmişti. burnumun ucunda ben ona bakıyorum o bana sonra yavaşladım uçtu gitti.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    tekirdağ kumbağ ın ust yolundan şarköye giderken geçilen köylerden olan yeniköyden geiyordum dayının teki odun kırıyormuş kaskta bomba patladı zannedip yere atmıştım kendimi yazın cene acılır gdr kullanıyordum onun korkusunu unutamam ust balkonda odun kıran amcacımızın kırdı odunun yarısı kaskıma çarptı ben tabi heyecandan kaputtum

Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    son gaz 130-140 giderken vizoru acik kaskimdan tam gozumun orta yerine denk gelen sinek bocek artik neyse o hizla gozumden direk beynime kacti heralde onun acisiyla ve tek gozle akan trafikte durana kadarda biraz stres oldum tabi

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-Sigara izmariti gözüme geldi köprü üzerinde. Köprü sonundaki emniyet şeridine kadar tek göz gittim.

2-Çanakkalede vizörde böcek patladı vizör tamamen kapandı. Neye uğradığımı şaşırdım.

3-Otoyolda taş sekip vizörün çok az açık olan kısmından girip yanağımda patladı. Gözümden yaş geldi acıdan.

4- En güzeli... sis bombası
    Tamam bu kafamda patlamadı ama motorun bir metre önüne düştü. Hani şu polislerin silahla fırlattıkları. Beşiktaşta olaylı gösterilerin ortasında kaldım kırmızı ışıkta.
    Bombanın düşmesiyle göz gözü görmemesi bir anda oldu.
    Kırmızı ışıkta gazladım , caddede koşan göstericilerin ve polislerin arasından slalom yaparak sıyrıldım. Eminönüne kadar gözümden gelen yaşı ve boğazımın yanmasını durduramadım.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Yolda başıma gelen en kötü olay arının ensemden sokması oldu hemen kenara çekip kaskı çıkardım orayı yanımda taşıdığım ıslak mendille pansumanladım..

Bu gibi durumlarda PANİK yapmamak gerekir..

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    adanadan gaziantep e gelıyoken kafama serçe carptı ne oldugunu anlamadım cok sert vurmuştu bide maraşa gidiyoken kaskın altında sıyah cok buyuk arı kullagımın arkasnı soktu cok kotu olmustum panıkleyıp durdum hemen
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Taş ve Arı çarptı kaska.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    mıcırlı yolda önümdeki kamyondan çakıl taşı geldi vizör kapalı olmasa surat dagılmıştı olan benim vizöre oldu paramparça oldu şükür
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum, bu tür olaylarla karşılaşma sıklığı nedir?

Benim bir kez öndeki araçtan attıkları sigara izmariti kaskımın içine girmişti, bir kez de İzmit'te varoş bir yerden geçerken kaskıma portakal atmış ve tutturmuşlardı.

Sizin başınıza böyle birşey geldi mi? Bir arkadaşımın da öndeki aracın havalandırdığı poşet kaskını kapatmıştı bir keresinde. Neyse ki artçısı durumu hızlı fark edip müdahele etti.

Kimlerin başına böyle şeyler geldi? Ne olduğunu bilelim ki biraz daha zorlayabilelim dikkat sınırlarını. Zaten yakında paranoyak olacağız böyle giderse...

Şöyle bir vidyo buldum, benim durumuma benzer.

http://www.akilli.tv/video/419155/mo...yapilirmi.aspx
    video ya acaip güldüm galıba gülme komşuna gelır başına durumuna ayak bastım vay halıme benım en çok canımı sıkan önde ki aracın su fiskesi oluyor ayarsız oluyorlar genelde direk kaskınımıza nişan mı alıyorlar ne anlamadım valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    büyük bir arı ya da bir kelebek hangisi olduğunu anlayamamıştım çarpmıştı ve vizörün 1/4'ini kaplayacak büyüklükte yayılmıştı vizöre. ayrıca kamyonları geçerken lastiklerinden fırlayan taşları da saymalıyım. tüm bunların bir de kasksızken çarptığını düşünsenize. kaskı sadece kaza durumu için düşünenler bir kez daha düşünsünler bence...

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Taş,Arı,Sinek dışında daha bişeyle rastlaşmadım allaha şükür
    En son Didim Kuşadası arasında kamyondan gelen kocaman bi taş Çin malı kask'ımın vizörü indirmişti aşşa
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    sivas-malatya yolunda asfaltın ortasında yemlenen serçe sürüsüne daldım. (kamikaze)
    hasar ise far patladı, radyatörün ufak kanatları yamyassı oldu ve içi kanla karışık tüy dolmuştu, vizör çatladı.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler