Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Hiç yolda giderken kafanıza birşey çarptı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Bizim Mhrrmkpnr sahilyolunda martı ya çarpıp düşmüştü, kolunu kırdı
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver o zaman : ) büyüyünce öğrenirsin
    he tamam....
    zaten bütün kızların doğası böyle...biseyi acık acık söylemezler...illa dolambaclı yollardan söyleyecekler...zeka oyunu oynamaya gerenk yok...anlamıyok iste kardesim...acık acık söylesene...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he tamam....
    zaten bütün kızların doğası böyle...biseyi acık acık söylemezler...illa dolambaclı yollardan söyleyecekler...zeka oyunu oynamaya gerenk yok...anlamıyok iste kardesim...acık acık söylesene...
    bütün kıslar şöle bütün kıslar böle , erkekler sütten çıkmıs ak kaşık dimi neyse konuyu sattırmayalım , bizim kalsın nasıl iğrenç dimi , espiri yani

hıı bak aklıma ne geldi , benim bi arkimin kafasına inek çarptı , şaka diil gerçekten adı da sezgin ,bilen bilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün kıslar şöle bütün kıslar böle , erkekler sütten çıkmıs ak kaşık dimi neyse konuyu sattırmayalım , bizim kalsın nasıl iğrenç dimi , espiri yani

hıı bak aklıma ne geldi , benim bi arkimin kafasına inek çarptı , şaka diil gerçekten adı da sezgin ,bilen bilir
    evet espride sizin gibi iğrenç

ilk sayfadada yazmıstım...ben bisikletle giderken arabanın içindeki biri(...) kafma saplak vurmustu...
    bi kerede çoçuklar ara sokakta karsidan karsıya tel bağlamıslardı...bende görmeyip ona takılıp yere yapısmıstım...küfür etteğim için üstüne bide cocuğun babasından bi tokat yemistim...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    sanırım en kötüsü bizde yine ,

bir kaç yıl önce pejo mobillet ile arkadaşım gece dağ yolundan gidiyor.

normal çevre yolunda çevirme olduğu için tamamen ıssız olan dağ yolundan gidiyor.

yolun uzunluğu yaklaşık 40 km ama in cin yok ..

neyse gece 9 civarında mobilet ile giderken tahmini 70 km gibi bir hızla önüne eşek çıkıyor.

mobillet modifiyeli ve düşük amasördü m direksiyon vardı.

arkadaşım kesik amasör sayesinde eşeğin karnına yapışıyor ve motor altında kaçıp gidiyor.

zavallı eşek o hızla arkadaşımın çarpması sonucu bayılmış galiba .. motor çarpmıyor ama o alttan geçiyor arkadaşım çarpıyor.

sonuç itibari ile eşek yerde arkadaşım üzerine , eşek nefes alıyor ama hareket yok.

arkadaşım motoru kaldırıp üstünü başını düzeltip gidiyor.

eşek gazi midir bu durumda :D
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam çoğu insan sen gibi akıllıca davranamaz... tebrik ederim bulaşmamışsın kaçımız sen gibi davranabilir belki %5...

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önde giden araçtan birşey atma olayı çok görülüyor güzel ve yalnız yurdumuzda. Sigara izmariti ve boş paket kafama çok yedim ama bir olay var ki aslında tam karakolluktu.

İzmir'den çıktım, Balıkesir'e doğru gidiyorum.Manisa şehir içinde sağ şeritten giderken, solumdan geçen bir şahinden güpegündüz cam açıldı, bir tip elinde kahverengi bira şişesiyle belirdi.Direkt gözümün içine bakarak şişeyi kafama doğru fırlattı.Saniyenin onda birinde falan, adam fırlatma hareketini tamamlayamadan frenlere asıldım.Şişe önümden geçip kaldırım taşında patladı.Doluymuş hemde!

Resmen şok geçirdim.Yolun kenarında bir süre durdum.Şahin hiç de acele etmeden yürüdü gitti, sağ camında şişeyi fırlatan tipte kafayı arkaya çevirip bana baka baka uzaklaştılar.Bu hareketi yapan adam bıçakta çeker tabancada.Plakayı alamadım.
    Sex Speed Money...

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Şu anda fark ettim, ben hemen her artçı alışımda her frenajda kafama arkadan kask çarpıyor sanırım bu da bu sınıfa girer.

Hele önceden crosstayken dipfrenle arkayı yükseltmeyi alışkanlık edindiğimden arkaya aldığım artçının kaskı ( sanki öne artçı alınıyor ... te allaam... ) sürekli doink doink çarpardı. Aptal ben hafif fren yapmayı beceremiyordum. Alışmış kudurmuştan beterdir diye boşuma dememişler :D
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Zıgara izmariti vizöre şimdilik.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

İki defa ön vizöre taş geldi. İkisi de şehirler arası yolda oldu. İzleri vizör camında durur hala.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zıgara izmariti vizöre şimdilik.
    Sen vizörle yırtmışsın işi, bir de kaskın içine girenler var... Acıtıyor bilirim...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler