Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sym parça fiyatları çok mu pahalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    SAĞ AYNA:150 TL cik.SOL AYNA 150 TL cik.ARKA STOP 335 TL cik sadece.SELE 345 TL cik.BEYİN CDI 250 TL cik.KONTAK 245 TL cik.ARKA JANT 395 TL cik.SIKI DURUN KOMPLE EGZOS 975 TL.KAYIŞ:250 TL cik.ÖN FAR 395 TL cik.KM SAATİ 565 TL cik.Bu parça fiyatlarına kdv dahil kargo hariçtir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Millet boşuna çinli almıyor.

tunca_G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 2003 TWİSTER dı bir zamanlar
    höh yani ben HONDA ya pahalı diyodum SYM honda felan bırakmamış el yakıyor

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Alıntı xrv750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAĞ AYNA:150 TL cik.SOL AYNA 150 TL cik.ARKA STOP 335 TL cik sadece.SELE 345 TL cik.BEYİN CDI 250 TL cik.KONTAK 245 TL cik.ARKA JANT 395 TL cik.SIKI DURUN KOMPLE EGZOS 975 TL.KAYIŞ:250 TL cik.ÖN FAR 395 TL cik.KM SAATİ 565 TL cik.Bu parça fiyatlarına kdv dahil kargo hariçtir.
    parça fiyatlarını nereden aldığını öğrene bilirmiyim sakıncası yoksa
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ünlümotor bu fiyatlar doğru mu değil mi?Siz bunu söyeleyin.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bu fiyatlar doğruysa sym den uzak dursam iyi olur honda alırım daha mantıklı.hatta eminim honda ve suzuki daha ucuz
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu fiyatlar bizzat MOTORAN dan alınmıştır.Telefon edip sorun hiç abartmadan yazdım tüm fiyatları GTS 250 modeli içindir fiyatlar.ÖN SİPERLİK CAMI 230 TL.KONJEKTÖR 200 TL.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    çok kastım şu konuya bir şeyler yazmamak için ama dayanamadım.
    sym konusunun altında fiyat listesi var.
    aynaların fiyatları o kadar diğerlerine bakmadım, gerek yok.
    kayış 105 tl almayanı o kayışla dövüyorlar.

zahmet etmiş araştırıp sormuşsun. teşekkür ederiz. +rep

bunun yanında çeşitli markaların muadili ürünlerinin de fiyatlarını yazsaydın daha bir hoş olurdu.
    kaza yapmadığınız sürece ihtiyaç duymayacağınız parçaların pahalı olması beni de rahatsız etti.

bir egzos o kadar para olur mu yahu ? gider akrapoviç felan taktırırım. ampül smileysi.

yalnız sizin sürekli sym ile ilgili konular açmanızı çok anlayamadım.
    zaten bu yazdıklarınızın hepsi sym konusunun altında ayrıntılı olarak yer almakta.
    bizim bilmediğimiz ya da bilmememiz gerek bir konu mu var ?

bu arada gts 250 hava filtresi 40tl civarı yan sanayisi 20 tl ve aynı işi gayet güzel görüyor.

bilmiyorum hiç okudunuz mu Deryali isimli üyenin beverly 500 ile ilgili çok güzel örnek bir inceleme yazısı var, bir zahmet orayı okuyarak, benzeri bir yazı ile karşımıza gelin en azından aklımızda niyetinize dair bir fikir oluşsun.
    bir zahmet motorun emsalleri ile arasındaki farkları da bir dahaki yazınızda bekleriz.

talep olursa gts 250 ile alakalı benzer bir yazı hazırlarım.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    HD 200 karbüratörlü modeli:KARBÜRATÖR 650 TL KM SAATİ 265 TL RADYATÖR 510 TL ÖN FAR 190 TL ÖN JANT 485 TL EGZOS 800 TL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kastım şu konuya bir şeyler yazmamak için ama dayanamadım.
    sym konusunun altında fiyat listesi var.
    aynaların fiyatları o kadar diğerlerine bakmadım, gerek yok.
    kayış 105 tl almayanı o kayışla dövüyorlar.

zahmet etmiş araştırıp sormuşsun. teşekkür ederiz. +rep

bunun yanında çeşitli markaların muadili ürünlerinin de fiyatlarını yazsaydın daha bir hoş olurdu.
    kaza yapmadığınız sürece ihtiyaç duymayacağınız parçaların pahalı olması beni de rahatsız etti.

bir egzos o kadar para olur mu yahu ? gider akrapoviç felan taktırırım. ampül smileysi.

yalnız sizin sürekli sym ile ilgili konular açmanızı çok anlayamadım.
    zaten bu yazdıklarınızın hepsi sym konusunun altında ayrıntılı olarak yer almakta.
    bizim bilmediğimiz ya da bilmememiz gerek bir konu mu var ?

bu arada gts 250 hava filtresi 40tl civarı yan sanayisi 20 tl ve aynı işi gayet güzel görüyor.

bilmiyorum hiç okudunuz mu Deryali isimli üyenin beverly 500 ile ilgili çok güzel örnek bir inceleme yazısı var, bir zahmet orayı okuyarak, benzeri bir yazı ile karşımıza gelin en azından aklımızda niyetinize dair bir fikir oluşsun.
    bir zahmet motorun emsalleri ile arasındaki farkları da bir dahaki yazınızda bekleriz.

talep olursa gts 250 ile alakalı benzer bir yazı hazırlarım.
    Şimdi kısaca bu konu nasıl açıldı söyleyeyim:Dün arkadaşın biri HONDA ile SYM yi kıyaslamıştı ve SYM nin HONDADAN iyi olduğunu iddia etmişti.Birkere herkesin şunu bilmesi öğrenmesi lazım HONDA ile SYM yi yanyana kıyaslamak çok komik.Bir marka kolay olunmuyor HONDA atıyorum 10000 motor üretir 1 tane bozuk çıkar SYM 10000 tane üretir 5000 i bozuk çıkar.

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    Saçma!

Önce düşünün ülkemizde kaç kişi scooteri tam bir scooter gibi kullanıyor?
    Bilinçli kullanıcılar ki sayıları çok az dır bunlar dışındakiler kendilerini 1000lik race üzerinde sanıyorlar.

Ne yazık ki ülkemizde motor denilince sokaktaki adamın aklına hemen kawasaki veya harley tipi derler kullanıcıların ise honda yamaha vs. gelir hatta en yakın arkadaşlarım bile böyle geçen hafta Derbi Mulhacen 659 almayı düşündüğümü söylediğimde GS1150R SRAD1000 gibi makinalara binen arkadaşlarım derbi de ne alınırmı vs vs yorum yaptılar ama içlerinde daha tecrübeli olanlar onlara bunun hiç de yabana atılmayacak bir makina olduğunu anlattılar.

Marka fanatikliğini geçmek lazım 1 kişi veya 1 milyon kişinin ne söylediği önemli değil SYM ve KYMCO scooter konusunda tek geçtiğim markalardır!

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu parça fiyatları pahalı sayılmaz, emsal markalarıda araştırın ve karşılaştırın. Çok daha yüksek olduklarını göreceksiniz. SYM bu konuda en ucuz yedek parçayla en kaliteli hizmeti vermek konusunda emsallerine göre çok çok iyidir. Zaten şu da var. Çin malı kadar ucuz olması kimse beklemesin. O ucuzlukta olsaydı zaten o kalitede olurdu.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Burada XVR750 ya da her kimse SYM yi yermekten öteye gitmiyor....
    AYIP denir ancak.Motosiklet Türkiye de SYM Forumu da var bir bakın bakalım kaç kişi şikayet etmiş SYM kalitesinden
    XVR Keeway satanlardan her halde prim alıyor ki sürekli Keeway reklamı yapmakta......

Ben Motoran da çalıştım ve iddia wdiyorum,SYM ürünleri en az Japonlar kadar kaliteli.Hem işçilikte hem malzemede.
    Arkadaş Tekay'ın reklamını yapıyor ama gerçekleri de aktarmıyor.

MESELA arkadaşımız parça YOK iddiasında bulunmuş.Ben de diyorum ki,Motoran A.Ş. nin bulunduğu yer İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde.Varsa tanıdığınız gini ve yeni fabrikaya yapılan bir kaç milyon Dolarlık yatırımları kendiniz görün.
    PARÇA mutlaka vardır olmasa SYM Distribütörlüğün yanı sıra SYM üretme anlaşması yapmazdı
    Tekrar TEKAY'a dönmek gerekirse, Tekay elbette yedek parça satamaz çünkü tüm verilenler geri alınmıştır......
    XVR kardeş,çok biliyorsun ya anlat bakalım Tekay neden SYM yedek parçası alamıyor ya da satamıyor artık....haydi yüreğin varsa anlat herkes bilsin.

Benim ağzımı açtırma sakın.

Çamur at izi kalsın yaptırmam sana Motoran ile ilgli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:19 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu parça fiyatları pahalı sayılmaz, emsal markalarıda araştırın ve karşılaştırın. Çok daha yüksek olduklarını göreceksiniz. SYM bu konuda en ucuz yedek parçayla en kaliteli hizmeti vermek konusunda emsallerine göre çok çok iyidir. Zaten şu da var. Çin malı kadar ucuz olması kimse beklemesin. O ucuzlukta olsaydı zaten o kalitede olurdu.
    Sana tamamen katılıyorm kardeşim
    Ben Motoran da çalışmış olduğum için değil, dürüst ve doğruluğu her zaman tercih ettiğm ayrıca bu güne kadar SYM si parça olmadığı için yatan bir motosikletin olduğunu duymadım.Varsa bile eğri oturup doğru düşünelim...kaç adet SYM satılmış (model bazında) da olabilir, kaç adet arızalı yatan var??

Varsa rakam versin çok bilmiş XVR...çanbazı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlar doğruysa sym den uzak dursam iyi olur honda alırım daha mantıklı.hatta eminim honda ve suzuki daha ucuz
    İnsanların her zaman yaptığı en büyük hatayı yapıyorsunuz!
    Olumsuluktan söz edildiğinde hemen aynı cepheye geçiyorsunuz
    inanın Honda aldığınız da fiyatlar daha makul olmacak.
    ayrıca SYM ile siervise gittiğinizde size mutlaka ilgi ve alaka gösterilecektir ancak Honda Yetkili Servisinden önce randevu alacaksınız ondan sonra gideceksiniz......fiyatları bir araştırın ondan sonra da sizden ricam tekrar bir yorum yapın
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    ayrıca SYM ile siervise gittiğinizde size mutlaka ilgi ve alaka gösterilecektir ancak Honda Yetkili Servisinden önce randevu alacaksınız ondan sonra gideceksiniz......fiyatları bir araştırın ondan sonra da sizden ricam tekrar bir yorum yapın[/QUOTE]

Arkadaş, ben hiç Honda dan randevu alıpta servise gitmedim D&B olsun Konşuk Motor olsun ne zaman canım isterse basıp gittim en fazla sıra var ise onu bekledim bu bilgi çok doğru değil gibi. Bir başka nokta: Beat'ın kontak anahtarı bozulmuştu ve servis dahi buna çok şaşırmıştı 'ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım'' dedi ve depodan anahtar grubunu çıkartıp 1 saatte değiştirmişlerdi. Şimdi hangi markanın bu kadar seyrek bozulan bir parçası hemen değiştirilebilir? Yine bir örnek, Foresight'ın (en az satan motorlardan biri idi...) yan grenajlarını değiştirmek istedim çiziklerden dolayı, randevu almadan gittim ve ertasi gün motorumu tamamlayıp yeni grenajları ile teslim ettiler. tabii araya 800 YTL sıkışmıştı ödedik

SYM yigerçekten takip ediyorum ve kani olduktan sonra muhakkak bir tane alacağım kendime (tıpkı Honda alırken yaptığım gibi)
    Poturdak

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada XVR750 ya da her kimse SYM yi yermekten öteye gitmiyor....
    AYIP denir ancak.Motosiklet Türkiye de SYM Forumu da var bir bakın bakalım kaç kişi şikayet etmiş SYM kalitesinden
    XVR Keeway satanlardan her halde prim alıyor ki sürekli Keeway reklamı yapmakta......

Ben Motoran da çalıştım ve iddia wdiyorum,SYM ürünleri en az Japonlar kadar kaliteli.Hem işçilikte hem malzemede.
    Arkadaş Tekay'ın reklamını yapıyor ama gerçekleri de aktarmıyor.

MESELA arkadaşımız parça YOK iddiasında bulunmuş.Ben de diyorum ki,Motoran A.Ş. nin bulunduğu yer İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde.Varsa tanıdığınız gini ve yeni fabrikaya yapılan bir kaç milyon Dolarlık yatırımları kendiniz görün.
    PARÇA mutlaka vardır olmasa SYM Distribütörlüğün yanı sıra SYM üretme anlaşması yapmazdı
    Tekrar TEKAY'a dönmek gerekirse, Tekay elbette yedek parça satamaz çünkü tüm verilenler geri alınmıştır......
    XVR kardeş,çok biliyorsun ya anlat bakalım Tekay neden SYM yedek parçası alamıyor ya da satamıyor artık....haydi yüreğin varsa anlat herkes bilsin.

Benim ağzımı açtırma sakın.

Çamur at izi kalsın yaptırmam sana Motoran ile ilgli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:19 ----------

Sana tamamen katılıyorm kardeşim
    Ben Motoran da çalışmış olduğum için değil, dürüst ve doğruluğu her zaman tercih ettiğm ayrıca bu güne kadar SYM si parça olmadığı için yatan bir motosikletin olduğunu duymadım.Varsa bile eğri oturup doğru düşünelim...kaç adet SYM satılmış (model bazında) da olabilir, kaç adet arızalı yatan var??

Varsa rakam versin çok bilmiş XVR...çanbazı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

İnsanların her zaman yaptığı en büyük hatayı yapıyorsunuz!
    Olumsuluktan söz edildiğinde hemen aynı cepheye geçiyorsunuz
    ayrıca SYM ile siervise gittiğinizde size mutlaka ilgi ve alaka gösterilecektir ancak Honda Yetkili Servisinden önce randevu alacaksınız ondan sonra gideceksiniz......fiyatları bir araştırın ondan sonra da sizden ricam tekrar bir yorum yapın
    Diğer markalarında parça fiyatlarını az çok bildiğim için bu yorumda bulundum.Sym nin parça fiyatlarının daha düşük olduğu söyleniyordu genelde.Rakamlar benim motorun parça fiyatlarıyla aynı neredeyse.Kusura bakma motorun kalitesi hakkında yalan yanlış bir sürü şey duyuyorum sürekli.Ben japon üretimi motorlara kıyasla o yorumda bulundum.Gerçekten kaliteli bir motorsa tabiki parça fiyatları anormal değil.Uzun zamandır almayı düşündüğüm bir motor gts 250 fakat sürekli bir şekilde olumsuz yorumlar duyduğum için vazgeçiyorum.En sıkıcı tarafı bilip bilmeyen herkez yorum yapıyor ve dedğin gibi kendine ister istemez olumsuz tarafta görüyorsun.Keşke gerçekten herkez sürüş tecrübelerini paylaşsa gerçekçi şekilde.Saçma sapan konular yüzünden uzun zamandır motor konusunda bir türlü karar veremedim.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı şeyleri KYMCO içinde söylüyorlar. SYM konusunda yorum yapamam çünkü kullanmadım ama KYMCO'nun scooter konusunda Honda'dan yada Suzuki'den çok daha başarılı bir marka olduğunu bağıra bağıra söyleyebilirim! Honda'da işçilik ve yedek parça fiyatlarını bir konuşalım isterseniz? Hayır, kullanıyorum oradan biliyorum!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    cbf150
    Bu yorumların üzerine, diyeceğim şudur. Yaşasın yan sanayi
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    isteyen mondial ile ducatiyi kıyaslar, isteyen sym ile hondayı.
    kendi bakış açısıdır, beni ilgilendirmez.
    ama buraya gelipte tek yönlü ve saçma yorumlar yaparsanız birisi de size dur der.
    cidden bu işi bir firmanın gazıyla ya da yönlendirmesi ile yapıyorsanız "yazıklar olsun".

honda bu piyasada kendisini kanıtlamış, kutup olmuş bir firmadır. her modeli de mükemmel olacak diye bir kaide yok.

şu konuyu açan arkadaş samimi ise buyursun markanın artı özelliklerini de yazsın.
    babamızın oğlu değil ki hiçbiri. bugün sym yarın başka bir marka. alıp bineceğiz gücümüz yettiğince.
    marka fanatikliği bizim neyimize sanki bir markamız varmış gibi.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    ama buraya gelipte tek yönlü ve saçma yorumlar yaparsanız birisi de size dur der.
    cidden bu işi bir firmanın gazıyla ya da yönlendirmesi ile yapıyorsanız "yazıklar olsun".

honda bu piyasada kendisini kanıtlamış, kutup olmuş bir firmadır. her modeli de mükemmel olacak diye bir kaide yok.

şu konuyu açan arkadaş samimi ise buyursun markanın artı özelliklerini de yazsın.
    babamızın oğlu değil ki hiçbiri. bugün sym yarın başka bir marka. alıp bineceğiz gücümüz yettiğince.

Makul ve mantıklı ve objektif her düşünceye saygım sonsuzdur.
    Motoran da küçümsenmeyecek bir pozisyonda görevliydim ve çoğu kez işime Mondial MCT 250'im ile gitmişimdir! Mondial'i de yerden yere vurup durdular ama ben sattığım güne kadar son derece memnundum...yaşanabilecek sorunların dışında extrem bir vak'a yaşadım o da şasenin kırılmasıydı!! biraz beklett,ler ama neticede değiştirldi ve müşteri memnuniyeti yerine geldi.
    Ben bu münferid durumu (belki başkaları dayaşamıştır) geneller ve Mondial kötü dersem hakkaniyetli olurmu? olmaz elbette. Bu arkadaş tutturmuş Keeway gidiyor....Ayıp denen bir şey var....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ne ne ne Piaggionun fiyatlarının 2-3 katı 140 tl ye Vespanın takım aynasını getirtik komple egzoz 350 tl cıvarındaydı höh dedirtirecekleri bir durum çin malına devam ben motorun bütün grenajını değiştirdim 450 tl tuttu kayıstı,bagalardı,lastikti işçilik 575 tl tutmuştu
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman

aşkolsun yüzde yüz türk montaj ka ka kanu niiiiiiiii var ya.... nankörlük etme dude( kafiyeli oldu be )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler